To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Opinie nt. fuzzow. A także innych odmianach i ich hodowli

Layla - Śro Cze 24, 2015 11:38

nikoś, nie ma to najmniejszego związku z jego odmianą.
nikoś - Śro Cze 24, 2015 14:56

Tak wiem że to nie odmiany wina,ale ja już się zraziłam i fuzika już na pewno nie będę miała.Dziś znowu zniszczył nowy hamak ,ręce opadają :/ .
smeg - Śro Cze 24, 2015 16:14

nikoś, większość szczurów niszczy hamaki, także tych ofutrzonych ;)
nikoś - Śro Cze 24, 2015 19:15

Jako niedoświadczona jeszcze osoba ,bo od niedawna mam szczurki jestem zachowaniem fuzika przerażona tylko czekam kiedy się na mnie rzuci :lol: .Trzy moje ofutrzone szczuraski są ekstra nic nie niszczą,nic nie gryzą,a ten łysy mały łobuz nawet poidełko pożarł.
cane - Śro Cze 24, 2015 19:24

nikoś napisał/a:
ten łysy mały łobuz nawet poidełko pożarł.


Off-Topic:
Może spróbuj więcej karmić :twisted:

smeg - Czw Cze 25, 2015 09:35

nikoś, niestety trzeba czasem sie wysilic i powymyslac zabezpieczenia ;) Poidelko koniecznie musi byc zawieszone na zewnatrz klatki, tylko rurka do picia powinna byc wewnatrz. Mialam kiedys zdolne szczury, ktore potrafily przegryzc poidlo nawet przez prety klatki - musialam wtedy miedzy buteleczke poidla a prety wlozyc plastikowa plytke, ktora uniemozliwiala dostep do niego (ale nie blokowala mozliwosci picia). Co do hamakow - jesli szczur przegryza zawieszki, mozna je zamienic na metalowe haczyki zrobione ze spinaczy biurowych. U siebie mam hamaki z zawieszkami z polaru i metalowymi karabinczykami, ale przyczepiam je w taki sposob, zeby zawieszki byly na zewnatrz klatki, utrudnia to ich przegryzienie. Jesli szczury gryza cale hamaki, mozna to ignorowac, niech spia w podartych :P Czesto szczury uznaja, ze liczba wejsc w domku jest nieodpowiednia i dorabiaja sobie wlasne. Jesli hamaki sa cale w strzepach i zupelnie nie nadaja sie do uzytku, mozna calkiem z nich zrezygnowac i zostawic szczurom tylko plastikowe polki i domki, ewentualnie dac im reczniki papierowe do zrobienia gniazda.
Layla - Czw Cze 25, 2015 09:57

nikoś, mam fuzza i dwa futra, futra niszczą, łysy nie ;) Szczury generalnie lubią niszczyć, ja np. nie daję im hamaków bo mają je przez 2 godziny, potem gryzą.
ney - Sob Cze 27, 2015 14:58

Takie łobuzy się zdarzą przy każdej odmianie… :roll: Idąc tym tokiem myślenia mogę dojść do wniosku że dumbo to wrodzone diabły - wszystkie standardy w stadzie zawsze grzeczne, a jednyny dumbo to szelma, złośnik i zakapior :lol:
Ciastkowo - Pią Lip 24, 2015 14:15

Nie wiem gdzie to napisac :x
Ale chcialam zapytac gdzie moge dostac fuzza <3



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group