To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miło¶ników szczurów

O szczurach ogólnie - Opinie nt. fuzzow. A także innych odmianach i ich hodowli

sachma - Czw Lis 23, 2006 11:55

Viss, janie mowie o tym co jest teraz i tu ;) tylko o tym ze na poczatku tak bylo, kiedy fuzzy przekroczyly granice podniosl sie krzyk :?
AngelsDream - Czw Lis 23, 2006 11:56

Viss, my nie piętnujemy, ale wiele osób niestety piętnuje bez zagłębienia się w temat - kontrowersyjny owszem, ale jednak warty otwartej dyskusji.

A ja zauwazyłam, że mi się myl± szczury Nezu :oops: :ot:

sachma - Czw Lis 23, 2006 12:04

AngelsDream napisał/a:
A ja zauwazyłam, że mi się myl± szczury Nezu


tobie sie myla? ona mi mowi o jakims to ja musze szybko na strone isc i sobie przypomniec ktory to :P teraz te dwa mioty tez mi sie mieszaja.. nie wiem gdzie te merle blazy i dovy czy bluty... :P

a co do fuzzow.. to te informacje ze one roku nie dozyja, ze wiecznie choruja i szybko umieraja.. no coz z tego co wiem Jacklin skonczyla rok, a wszystkie jej dzieciaczki i ona sama sa w doskonalej kondycji :)

Justka1 - Czw Lis 23, 2006 13:58

sachma napisał/a:
ja bym chcialam zeby w miocie Bojki urodzily sie satin fuzzy, bo chce jeszcze jedna babeczke :>


Mam nadzieje,ze nie wszystkie urodza sie satin :-P .Ja chce calkowitego golaaasaaaaa!!!!
Ja chce druga Buffy :lol:


sachma napisał/a:
tobie sie myla? ona mi mowi o jakims to ja musze szybko na strone isc i sobie przypomniec ktory to :P teraz te dwa mioty tez mi sie mieszaja.. nie wiem gdzie te merle blazy i dovy czy bluty... :P


Hahaha,ja mam to samo :mrgreen:

Cola - Czw Lis 23, 2006 19:57

a ja ponawiam moje pytanie
czy fuzzy mog± się opalić?
(wiem że głupie, ale ciekawa jestem :P )

sachma - Czw Lis 23, 2006 21:10

moga dostac poparzenia slonecznego.. Nezu juz o tym pisala.
Cola - Czw Lis 23, 2006 22:24

nie zauwazyłam :P
nezu - Sob Lis 25, 2006 22:26

No to juz zauwazylas ;)


Jakby ktos chcial wiedziec jak wyglada pierwsza fuzzia MAMA(z wakacji ;) ) w Polsce to prosze, aktualne foty :mrgreen:

http://img488.imageshack....e=jackiedl9.jpg
http://img488.imageshack....=jackie2vq7.jpg

I jak tu ich nie kochac? :mrgreen:

Justka1 - Sob Lis 25, 2006 23:50

Mamusia jak zawsze KOCHANA i PIEKNA :D
Anonymous - Sob Lis 25, 2006 23:55

Cudna mordka :mrgreen:
hefi - Sob Lis 25, 2006 23:59

mmmm :mrgreen: fajniaste :) nie mialam jeszcze doczynienia z tym typem ¶ciurków :) ale zdjecia sa przeurocze...
Maniak - Pon Sty 22, 2007 21:07

Kurcze jaki¶ swoj urok maj± ... :lol1: ale ja chyba jaka¶ głupia jestem i wolę czuć sier¶ć pod ręk±....
Syameze - Pon Sty 22, 2007 22:12

Piszecie, ze fuzzy nie roznia sie od standardow, ale ja wam powiem, ze sie roznia. Sa znacznie bardziej ruchliwe i skore do psot. Gdy wypuszczam gromade na spacer to wiekszosc leniwie myje sie tylko na dachu klatki i nie schodzi na dol, a Franek gania po calym pokoju, nigdy mu zwiedzania nie za duzo. Nawet wiek nie ma tu nic do gadania, fuzzy juz takie szalone sa. Moj pierwszy czarny dumbo fuzzik, wmarcu bedzie mial 2 latka ciagle zachowuje sie jak kilkumiesieczny podrostek,bawi sie z reka i mimo wieku nic sie nie uspokoil (bwt, to on przyczynil sie do tego calego protestu dotyczacego tej odmiany)
sachma - Pon Sty 22, 2007 23:21

Syameze napisał/a:
Moj pierwszy czarny dumbo fuzzik, wmarcu bedzie mial 2 latka ciagle zachowuje sie jak kilkumiesieczny podrostek,bawi sie z reka i mimo wieku nic sie nie uspokoil


a ja juz myslalam ze to latanie przejdzie Bojce.. a tu nic.. zero nadzieji.. a wiesz.. mnie czasem meczy.. kiedy 20-40 raz wskakuje na mnie i zaczyna lizac mnie po policzkach a chwile po tem znika gdzies i znajduje ja zwisajaca z szafki, bo nie wyrobila na zakrecie.. :P

Asidło - ¦ro Sty 24, 2007 19:24

¦liczne maluszki, oszalałam jak zobaczyłam pierwsz± fotę :serducho: jak tylko bede miała okazje przygarnac takiego szczurka, napewno to zrobie :D
Off-Topic:
Sachma, Twoja Bójka jedno oko ma czerwona a drugie czarne, czy poprostu tak wyszla fota?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group