To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Tarasy Ferplast.

mmarcioszka - Pon Lip 30, 2012 00:33

Te tarasy są zdecydowanie warte polecenia. Sama mam 6 kolorawych - 3 czerwone i 3 zielone, cieszę się, że na więcej nie mam miejsca, bo bym zbankrutowała (jestem od nich uzależniona, miałam już szare, grafitowe i żółte :P ).
Agniesha - Pon Lip 30, 2012 23:55

No własnie kurcze, albo będą 3 albo 5 nie wiem czy lepeij mieć 5 na zapas czy dac sobie spokój i poradzić sobie z 3ma...
cytryn007 - Wto Lip 31, 2012 13:25

Agniesha, jeśli mają być tylko na zapas i byc nie używane to szkoda kasy, chyba, ze planujesz zmeinić klatkę na większą w niedalekiej przyszlosci
Ejs - Wto Lip 31, 2012 19:15

mmarcioszka napisał/a:
Te tarasy są zdecydowanie warte polecenia. Sama mam 6 kolorawych - 3 czerwone i 3 zielone, cieszę się, że na więcej nie mam miejsca, bo bym zbankrutowała (jestem od nich uzależniona, miałam już szare, grafitowe i żółte :P ).


A gdzie można zanabyc drogą kupna takie np zielone :wink: ?

Ninek - Wto Lip 31, 2012 19:28

Ejs napisał/a:
mmarcioszka napisał/a:
Te tarasy są zdecydowanie warte polecenia. Sama mam 6 kolorawych - 3 czerwone i 3 zielone, cieszę się, że na więcej nie mam miejsca, bo bym zbankrutowała (jestem od nich uzależniona, miałam już szare, grafitowe i żółte :P ).


A gdzie można zanabyc drogą kupna takie np zielone :wink: ?

Tylko zza granicy. O tutaj bywają zamówienia:
http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?t=10921

mmarcioszka - Śro Sie 01, 2012 11:06

Ejs, zielonych już nie ma - zostały wycofane. Inne kolory kupowaliśmy grupow z forum na fretten.nl lub equinecaninefeline.com ;)
Agniesha - Śro Sie 01, 2012 11:36

cytryn007 napisał/a:
Agniesha, jeśli mają być tylko na zapas i byc nie używane to szkoda kasy, chyba, ze planujesz zmeinić klatkę na większą w niedalekiej przyszlosci


w najbliższej nie, ale może kiedyś ;)

ale to faktycznie lepiej na razie dać na wstrzymanie.

wilczek777 - Pią Sty 25, 2013 19:51

Czy gdzieś w Niemczech (najlepiej rzut beretem od Szczecina) da się kupić ferplastowe bajery? Tzn. chodzi mi o jakieś pobliskie miasta np. Schwedt etc.? Bo zakładam, że w Berlinie jest wszystko tylko jechać puki co po pare tarasów etc nie ma sensu.

[ Dodano: Sob Lut 02, 2013 14:10 ]
Podbijam! Ktoś wie?

Edyta820917 - Wto Maj 21, 2013 19:39

ja chce ja chce ja chce kolorowe ;( ;( ;( sa zarąbiste...czemu nie mieszkam w NL :evil:
smeg - Wto Sie 27, 2013 14:15

Orientujecie się może, czy gdziekolwiek są jeszcze dostępne zielone tarasy Ferplast, takie jak kiedyś były na fretten?
angelus - Wto Sie 27, 2013 14:27

smeg, już od jakiegoś czasu szukam zielonych, ale jakoś jeszcze nigdzie nie trafiłam :(
mmarcioszka - Wto Sie 27, 2013 17:55

Wydaje mi się, że nie. Ostatnie z fretten kupiłam ja :P
Jak chciałam więcej i pisałam do firmy Ferplast, to dostałam odpowiedź, że już ich nie produkują :/

angelus - Wto Sie 27, 2013 19:33

mmarcioszka, wyskakuj z tarasów! jak to można tak wykupić i się nie podzielić :P

Ech też miałam obawy, że już nie produkują, bo szukałam naprawdę wszędzie :(

klimejszyn - Czw Wrz 19, 2013 14:45

ja dzisiaj przyozdobiłam taras.. jeden, na próbę. jak zda egzamin, a ogony nie będą tego gryzły, to i resztę ozdobię:

Ninek - Czw Wrz 19, 2013 15:10

O, czym tak ładnie go potraktowałaś? ;>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group