To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot Y of Anahata - 30.12.2010 - REZERWACJE str. 11

harpoonka - Wto Sty 04, 2011 00:26

believe_86, wiem, że Nakashy, ale który to jest na zdjęciu :lol:
Oli - Wto Sty 04, 2011 00:29

harpoonka, skoro ma być dobry blazed to nie krzywy :P
harpoonka - Wto Sty 04, 2011 00:59

Oli, widzisz, ja się na tych znaczeniach dobrze nie znam :mrgreen: :mrgreen: Już nic nie mówię 8)
Nakasha - Śro Sty 05, 2011 17:03

Nie, dla mnie wystawowy blazed to nie jest piękny hodowlanie blazed. Standardy wystawowe zawsze były dla mnie drugorzędne, jeśli nawet nie trzeciorzędne. ;) A standardowy blazed jest brzydki, piękne są te krzywe. :serducho:

Dopóki maluszki nie otworzą oczu i nie zaczną jeść stałego pokarmu - czyli jak będą mieć ok 3 tygodnie - nie będzie rezerwacji. Więc proszę do tego czasu nie nastawiać się na żadnego konkretnego malucha. ;) Dopiero wtedy ja sama będę wybierać maluchy o statusie hodowlanym. ;) Poza tym lista może się zmienić, być może ktoś zrezygnuje, więc proszę o cierpliwość. ;)

W miocie są blazedy, więc jest ryzyko megacolonu - dlatego rezerwacje będą mieć miejsce, gdy maluchy zaczną jeść stały pokarm i się wypróżniać. ;)



Tylko 2 samczyki z prawej są dumbo, reszta to standardy uszne.


Lavi - Śro Sty 05, 2011 17:14

Matko jakie śliczności. I ten drugi blazed :serducho:
quagmire - Śro Sty 05, 2011 17:37

Moje piękne białe cudne :serducho:
Bulletproof - Śro Sty 05, 2011 17:51

Jakie śliczne wszystkie :serducho: (chyba domyślam się tych kolorów niektórych, ale ja w sumie ślepa ;) )


Cytat:
Tylko 2 samczyki z prawej są dumbo, reszta to standardy uszne.


Rany :P , te chłopy w tym miocie, to pazerne coś :D I znaczenia najfajniejsze i niespodzianka i uszy :lol: Ale ja tam i tak baby wolę :wink: :serducho:

Nakasha - Śro Sty 05, 2011 17:53

Bulletproof, strasznie chciałam dumbo panienkę po Olice i nie wyszło. :( :( Ale możliwe, że zostawię sobie inną samiczkę - zobaczymy za 2 tygodnie :DD
harpoonka - Śro Sty 05, 2011 23:58

Mi się najbardziej podoba standardouszyny blazed :serducho: :serducho: Mam nadzieję, że wszystko z nim będzie okej :)
Ps. Nakasha, skoro istnieje jakieś ryzyko, to może jednak zostaw mnie w Z, bo stąd to chyba nastawiona jestem tylko na blazeda... Wybacz taką zmianę zdania :roll:

pszczoła - Czw Sty 06, 2011 21:10

maluchy mają już tydzień :)
uzależniłam się od tego forum, co chwilę bym odświeżała tą stronę bo a nuż się zdjęcia lub jakieś informacje pojawią :lol: :drap:

Karena - Pią Sty 07, 2011 11:58

pszczółka też wchodzę codziennie :D
:foty:

Nakasha - Pią Sty 07, 2011 12:11

Nie będę robić im zdjęć codziennie. :P No bez przesady. :P

[ Dodano: Pią Sty 07, 2011 13:57 ]
A jednak się skusiłam:





Mamy blacki, agouty, american blue, american blue agouti i wygląda na to, że.... siama. :shock: Ten jasny chłopczyk zapowiada się na siamese. :shock:

wuwuna - Pią Sty 07, 2011 14:58

To ja kradnę pana blazeda prostego. O i uciekam. :serducho:
quagmire - Pią Sty 07, 2011 15:13

Ja chcę białe :serducho:
Ale nie chcę tak naprawdę przecież :mrgreen:

pszczoła - Pią Sty 07, 2011 15:21

Nakasha napisał/a:
Nie będę robić im zdjęć codziennie. :P No bez przesady. :P




Dzięki, że jednak się skusiłaś :*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group