To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot Y of Anahata - 30.12.2010 - REZERWACJE str. 11

pszczoła - Śro Lis 16, 2011 10:57

Wszystko się zgadza... To by też wyjaśniało, dlaczego nie było poprawy po lekach nasercowych :(
Nakasha - Wto Lis 22, 2011 17:28

Zapraszam!

http://shsr.szczury.biz/v...p?p=29448#29448

Temat o zdrowiu naszych miotów. Wiem, że nie wszystkie informacje są aktualne, dlatego bardzo proszę o Pw/maile! :)

pszczoła - Pią Gru 30, 2011 17:48

HALO HALO!!

Y-greczki kończą dziś roczek! Jak to szybko minęło :)

Yankes pozdrawia, zajadając urodzinowego torcika:


Yankes jest w świetnej formie, waży ok. 500g, ładnie trzyma linię i jest wiecznym dzieckiem :serducho:

Co najmniej 4 latek wszystkim Y-kuleczkom! :urodziny: :urodziny: :urodziny:



Szkoda, że nie świętujemy w pełnej ekipie... :( Oby wszyscy dotrwali do następnych urodzin!

Karena - Pią Gru 30, 2011 17:52

Dla Y- kluskek dużo zdrówka :D !!!!
aneczka1-13 - Pią Gru 30, 2011 19:09

4 latek wszystkim Ygrekom :serducho:
Nakasha - Sob Gru 31, 2011 10:31

Najlepszego wnusiom! :urodziny: :serducho:
Karena - Pon Mar 26, 2012 11:54

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
Karena - Śro Sie 22, 2012 09:15

http://forum.szczury.biz/...&highlight=yoda
Nie ma z nami już Yody..

pszczoła - Nie Gru 09, 2012 16:52

Yankes




Miot niedługo kończy 2 lata ;)

Pyl - Nie Gru 09, 2012 23:58

Janeczka!!! :serducho:

/Edit
Jaki ogon! Jak dżdżownica!

Nakasha - Pią Gru 14, 2012 14:49

pszczółka, piękny. :)
Nakasha - Pią Gru 28, 2012 18:07

Kochani, chciałabym sporządzić aktualny spis zdrowia szczurków z moich i Ren miotów. ;)

Niektórzy z Was regularnie do mnie piszą i bardzo Wam za to dziękuję. :)

Niestety nie miałam czasu, a bywało że możliwości, aby wszystko na bieżąco zapisywać. :oops: Teraz do końca stycznia mam w pracy urlop i czas, aby to porządnie ogarnąć. Dlatego, bardzo Was proszę, o ponowne (lub po raz pierwszy, jeśli jeszcze nie pisaliście) przekazanie mi informacji o szczurkach: jeśli żyją jak się mają, na co chorowały, jeśli zmarły, na co zmarły i kiedy. Chodzi mi o dane od początku 2012 roku.

Najchętniej na maila, bo duża ilość Pw powoduje skasowanie najstarszych.
anahata_rattery@interia.eu

lub w temacie miotu.

Z góry Wam dziękuję. :)

pszczoła - Nie Gru 30, 2012 23:26

2 lata! :urodziny:

Yankes jest w świetnej formie, co widać na załączonym (wyżej) obrazku :mrgreen: Łapki nie osiadły mu ani o milimetr, jest super sprawny, skacze najwyżej ze stada, wciąż jest sznurówką. To szczur, o którym mogłabym napisać książkę, ma tak wyjątkowy charakter.
Nie było poważniejszych problemów zdrowotnych. W kwietniu miał wycinaną brodawkę z pyszczka. Od kilku miesięcy kicha i miewa katarek. Nie wiemy, czym to jest spowodowane, po listopadowym przyjmowaniu antybiotyku przeszło, ale niedługo potem znowu nawróciło. Osłuchowo w płucach, oskrzelach zawsze czysto, serce ładnie pracuje. Właśnie skończyliśmy kurację biostyminą która niewiele dała, a rozpoczęliśmy duże dawki beta-glukanu i witamin oraz inhalacje. W środę wizyta u weta, zobaczymy ;)

Nakasha - Pon Gru 31, 2012 00:47

Wszystkiego najlepszego! :urodziny:

Yume również miewa się doskonale, na nic nie choruje i nic jej nie dolega. :) Ma cudowny charakter, kochany z niej miziaczek, a na "starość" w ogóle zrobiła się spokojniejsza. :) :)


pszczoła - Pią Sty 04, 2013 14:14

Czy Yoga nie żyje? Co się stało? :(

Yume pięknie się trzyma :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group