To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Jakiej odmiany jest mój szczur? cz. II

Nakasha - Pon Gru 13, 2010 18:25

Bo beż to black + RED, champagne black + PED, więc jasny beż będzie podobny do szampana. ;)
Anonymous - Pon Gru 13, 2010 23:10

quagmire, i to bardzo fajni Panowie :> 1 to indywidualista , 2 to łazioch i cmokacz a 3 to oaza spokoju i kluch :]
laciata - Pią Gru 17, 2010 17:11

Witam! Mam zamiar wziąć szczurkę tylko bardzo nie chciałabym żeby była husky, możecie pomóc? Osoba, od której mam brać twierdzi, że mała na 10000% nie wyjaśnieje bo u rodziców nie ma żadnego genu husky i że mała zostanie taka jaka jest teraz. Oto zdjęcia-czekam na opinie;) podobno jest black berkshire blaze...

http://i52.photobucket.co...ta/DSC08897.jpg
http://i52.photobucket.co...ta/DSC08896.jpg
http://i52.photobucket.co...ta/DSC08894.jpg

Niamey - Pią Gru 17, 2010 17:46

Off-Topic:
laciata napisał/a:
bo u rodziców nie ma żadnego genu husky
oo, ciekawe skąd ten ktoś to wie :]

laciata, zmień zdjęcia na miniaturki, nie wszyscy mają szybkie łącze

Nakota - Pią Gru 17, 2010 18:15

laciata napisał/a:
Osoba, od której mam brać twierdzi, że mała na 10000% nie wyjaśnieje bo u rodziców nie ma żadnego genu husky i że mała zostanie taka jaka jest teraz.

Dana osoba nie może dać Ci takiej pewności, ponieważ na 99% nie posiada rodowodów rodziców i jest zwyczajnym pseudohodowcą.

laciata, nie kupuj szczura z allegro. We Wrocławiu są już dwie hodowle szczurów rodowodowych, do których możesz się zgłosić w sprawie kupna wymarzonego szczurka. Nie wspomagaj tej osoby swoimi pieniędzmi.

laciata - Pią Gru 17, 2010 18:19

ok...w takim razie nie kupię...ale tak czy siak ciekawa jestem jaka to odmiana;)
Nakota - Pią Gru 17, 2010 18:26

laciata, najprawdopodobniej standard, rex, black, husky (w blaze jakoś średnio wierzę :wink: )
Martuha - Pią Gru 17, 2010 18:50

Też widziałam te szczurcie śliczne są ale co z tego jak z pseudohodowli :roll: W życiu bym nie kupiła i nie radzę,a we Wrcku są dwie fajne hodowle :)
laciata - Pią Gru 17, 2010 21:54

ja tak w ogóle jestem z Krakowa tylko akurat te szczurki znalazłam i mi się spodobały, ale trudno, będę szukać dalej:) po prostu marzę o rexie a najbardziej o dumbo rexie, ale na pewno się jeszcze taki znajdzie:) dzięki w każdym razie:)
omry - Czw Gru 30, 2010 00:24

Moje to chyba zagadka nie do rozstrzygnięcia. Cała trójeczka!
Zrudziałe czarnuchy z pojedynczym białym/siwym włosiem.



Oli - Czw Gru 30, 2010 00:31

omry, żadna zagadka po prostu zrudziałe silvered black ;) czarne bardzo często rudzieją
magnes - Czw Gru 30, 2010 00:35

Silvered black. ;) Niektóre czarne z czasem rudzieją, taka wada koloru, a te siwe włoski to właśnie silvered.

Edyta/ Oli pisałyśmy w tym samym czasie. :D

baradwys - Czw Gru 30, 2010 00:37

ej bo się zakręciłam, czy Silvered black może mieć białe wąsy?
quagmire - Czw Gru 30, 2010 11:22

Shy_Lady, myślę, że tylko, jeśli ma znaczenie.
omry - Czw Gru 30, 2010 12:22

Moją białe wąsy. Nie wszystkie, ale mają. Ale znaczenia na brzuszkach też.
Zawsze myślałam, że stworki rudzieją na starość, nie jak mają pół roku. Na początku się przestraszyłam, że są źle karmione, czy coś. Ale VL Rat Nature chyba krzywdy sierści nie zrobi..
W ogóle mają bardzo długą sierść. Wszystkie inne szczury, z którymi się spotkałam takiej aż nie miały. :mrgreen:

Dzięki za odpowiedzi :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group