To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot kontrolny I Happy Feet

Caqui - Wto Gru 14, 2010 22:20

Azi napisał/a:
Caqui, bogowie, toż to rzeczywiście pałac, a on tam, taka kruszynka :serducho:


Po trzech dniach nawet nie widać, że tam w ogóle ktoś mieszka, tylko parę okruszków jest w dolnym hamaku, bo lubi zanosić jedzenie do łóżka ;) i w ogóle jest najgrzeczniejszym zwierzątkiem na świecie. Dzisiaj zdjęcie na płaskim - tylko jedno, bo jak usłyszał migawkę to uciekł do kieszeni. Chyba zmienia sierść, bo trochę mu wyłazi, a na zadku ma twardsze włosy niż gdzie indziej.


Oli - Śro Gru 15, 2010 21:27

jak do tej pory żaden szczur w tak młodym wieku nie spowodował u mnie bólu brzucha od śmiechu oprócz jednego, a teraz dwóch o tym samym imieniu... :serducho:
LiLith1981 - Sob Gru 18, 2010 20:49

Obiecuję wkrótce wstawić zdjęcia, jak tylko uda mi się je zrobić bo Iblis jakoś nie bardzo ma ochotę pozować:) Ciągle ucieka przed aparatem nawet na chwile nie chce sie zatrzymać.. No a tak poza tym już nie mogę jeść w spokoju bo jakoś mi jedzenie ucieka z talerza :lol: A poza tym jest kochanym chłopakiem :) buzi mamy już zaliczone i to z :P :mrgreen:
Caqui - Nie Gru 19, 2010 18:58

A Igor zmienia kolor ;) zrobiły mu się trzy szare kropki na białym, a na szarym ma coraz więcej białych włosów.
Azi - Nie Gru 19, 2010 21:39

Caqui napisał/a:
zrobiły mu się trzy szare kropki na białym, a na szarym ma coraz więcej białych włosów
:shock:

zdjęcie proszę :D

LiLith1981 - Nie Gru 26, 2010 12:34

Iblis przeurocza torpeda :)
Caqui - Nie Gru 26, 2010 17:19

A, nowe kropki miałam pokazać! Są trzy wzdłuż grzbietu i pod brzuchem ze dwie. Oraz pyszczek siwieje. Taki "mleczny pysk" się robi jak u osiołka ;)


Nakasha - Pon Gru 27, 2010 18:57

Bo to pewnie niestandardowy variegated jest. :D
Azi - Pon Gru 27, 2010 21:14

Ok, jestem w szoku... jako klucha nie miał żadnych barwnych plamek... nie szkodzi i tak jest cudny ^^
LiLith1981 - Pon Gru 27, 2010 22:44

Ja dostane chyba zawalu przez Iblisa.... mam pytanie czy wasze malenstwa też sypiają w dziwnych pozach??? przed chwilą Iblis spał na plecach z wyciągniętymi łapami.... totalny zgon ..... ale on tak chyba lubi dziwacznie sypiać...bo mi się pierwszy raz zdarza taki dziwak :lol:

[ Dodano: Sob Sty 08, 2011 08:41 ]
A co tam u braciszków Iblisa, wszyscy zdrowi. Tzn cała dwójka :o u nas jest super, bawimy się , bijemy się o władzę. No i z rana nie mogę się wyspać bo już o 6 rano domagają się jedzenia razem z Ladonem. Nic nie przekonuje mnie tak do wstania :lol: jak miska tłukąca sie po klatce:)

[ Dodano: Wto Kwi 26, 2011 21:21 ] Iblis już jako duży chłopak :mrgreen: http://www.fotosik.pl/pok...be523e757d.html

Oli - Wto Maj 10, 2011 16:31

maluchI kończą dzisiaj pół roku ;)

:urodziny:

LiLith1981 - Wto Maj 10, 2011 16:51

:urodziny: życzenia dla braciszków od Iblisa:) :foty:
Azi - Wto Maj 10, 2011 17:16

no własnie LiLith1981! :foty:
LiLith1981 - Wto Maj 10, 2011 20:11

Azi mówisz i masz :mrgreen: fotki z dnia dzisiejszego :) blond sierść może poznajesz braciszek mleczny:) no i rodzinka się powiększyła o małego dzikusa, który na zdjęcie rodzinne nie miał ochoty:) a tak ogólnie to Iblis stal się alfą w stadzie, chyba już ostatecznie chłopaki podjęli decyzję chociaż jeszcze mój Niuniek( tak wołamy na Iblisa) czasami musi pokazać kto tu rządzi :lol:
http://www.fotosik.pl/pok...efe249c425.html - wszędzie wejdziemy:)
http://www.fotosik.pl/pok...1ad70c9d6f.html - pan i władca :mrgreen:

Azi - Śro Maj 11, 2011 09:26

LiLith1981, dziękuję ^^

Oli, Caqui, gdzie zdjęcia, co? :evil:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group