To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Chrupki i inne firmowe smakołyki dla gryzoni

kociarnia - Wto Maj 03, 2011 18:24

Moi to jedli ale nie był to przebój.
PanKajetan - Pon Sie 01, 2011 15:42

Mimo początkowych wątpliwości, biszkopty (ale te małe - bo te takie podobne do 'kocich języczków', kolorowe i pooblepiane posypką wyglądają dla mnie co najmniej podejrzanie) wygrały z dropsami, zostały kupione i zostały przyjęte przez szczurzą dwójkę z wielką aprobatą. To bardzo miłe zaskoczenie, bo ich cena jest niska, opakowanie popsuło się od razu, a mimo to szczurkom sprawia wielką frajdę.
szlajfka - Pią Gru 14, 2012 21:31

http://www.zooplus.pl/sho...762#composition
Co sądzicie o tym? Niby pisze, że dla szczurów też może być, ale zawiera mleko i chyba dużo białka.

Cegriiz - Pią Gru 14, 2012 21:32

szlajfka, jako przysmak jak najbardziej :)
I nie za często.

mmarcioszka - Pią Gru 14, 2012 21:43

szlajfka, kupiłam i daję jako smakołyk - Malwina nimi gardzi i nawet do łapek nie bierze, Matylda z Moccą jedzą, ale bez rewelacji ;)
Kasia_89 - Pią Gru 14, 2012 21:46

Moje tym gardzą wszystkie :D
Kupiłam kiedyś dawno i musiałam wywalić, bo gnomy jeść nie chciały i robactwo się zalęgło.

AngelsDream - Pią Gru 14, 2012 22:06

szlajfka, scaliłam Twój post z odpowiednim wątkiem.

AD

smeg - Pon Gru 17, 2012 14:00

szlajfka napisał/a:
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pokarm_dla_gryzoni/szczury/228762#composition
Co sądzicie o tym? Niby pisze, że dla szczurów też może być, ale zawiera mleko i chyba dużo białka.

A moje dadzą się pokroić za te Crocksy, mało mi ręki nie urwą :mrgreen: Kiedyś kupowałam też jabłkowe, ale aż takiego szału nie było ;)

unicorn - Pon Gru 17, 2012 14:43

A moje właśnie wolą jabłkowe czy marchewkowe. Miałam dwa, aktualnie jednego szczura wege, który nie tknie mięsa, jakiegokolwiek, w jakiejkolwiek postaci.
cornflakegirl - Czw Gru 20, 2012 09:59

szlajfka napisał/a:
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pokarm_dla_gryzoni/szczury/228762#composition
Co sądzicie o tym? Niby pisze, że dla szczurów też może być, ale zawiera mleko i chyba dużo białka.


pies był zachwycony, szczurasy niekoniecznie:) wolą marcheweczkę :)

unicorn - Pią Sty 11, 2013 18:41

O dżizas, jeszcze na nic się tak moje dziewczyny nie rzuciły, jak na cini minis. :shock: To może być dobre rozwiązanie na zajęcie szczura robiąc zastrzyki.
aneczka1-13 - Nie Sty 13, 2013 17:07

Ale tam jest cynamon ktory ma substancje trujaca dla szczurow nie pamietam juz jak sie nazywala ale jest niebezpieczna.
AngelsDream - Nie Sty 13, 2013 17:11

unicorn napisał/a:
To może być dobre rozwiązanie na zajęcie szczura robiąc zastrzyki.

Może i tak, ale moim zdaniem przede wszystkim o wiele za słodkie, a cynamon też nie jest najzdrowszy, choć nie w takiej ilości.

unicorn - Nie Sty 13, 2013 23:27

AngelsDream, bez przesady, jadły to (ode mnie) pierwszy raz w życiu. Do tego przesiąknięty mlekiem.

Zresztą na pewno nie przy każdym zastrzyku, bo ja kombinatorka jestem, ale to dobra odskocznia od rutynowego trzymania na różne sposoby.

aneczka1-13, kumaryna.

Karena - Nie Sty 13, 2013 23:35

unicorn, Są zdecydowanie zdrowsze rozwiązania niż płatki tego typu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group