To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Chrupki i inne firmowe smakołyki dla gryzoni

Maniak - Śro Lis 22, 2006 16:42

Ale czy nawpeno nezu??To są takie normalne chrupki kukurydziane??Jak tak to barzo się przepłaca...ale w sklepie internetowym widziałam po 1,25
:P

Gato - Śro Lis 22, 2006 18:57

oj te chrupeczki jedli wszyscy - zaczynajac od Foga, przez Wsciekla, Cyklopa, Foxa i Pusie a konaczac na mnie i coponiektorych kolegach :mrgreen: .

co dziwne - warzywne lepiej wchwodzily niz orzechowe - chociaz dla mnie smakowaly tak samo praktycznie.

Anonymous - Śro Lis 22, 2006 19:07

bo sa tylko 3 rodzaje ;)

w łodzi kosztują 1,50 i moje stado za nimi przepada.
a zwykłe kukurydziane też lubią ;)

Saskia - Wto Mar 06, 2007 15:24
Temat postu: Biszkopty - Dako Art
Ostatnio zobaczyłam w sklepie zoologicznym nowy przysmaczek dla gryzoni - biszkopty firmy Dako Art. Od razu je kupiłam. Mój szczurek je uwielbia i chętnie zjada. Na początku chciałam dawać mu je codziennie, ale jednak zjada je 2-3 razy w tygodniu. Zmieniłam zdanie, ponieważ nie jestem pewn, czy są takie zdrowe. Są różnokolorowe i w ogóle. Co o nich myślicie, czy Wasze szczurki już je jadły? Jak często można je podawać?
Nisia - Wto Mar 06, 2007 15:33

Moje jadły.
Ale dawałam raz w tygodniu. Po prostu łamałam na kawałeczki wielkości dropsa.

devilline - Wto Mar 06, 2007 16:02

chłopcy kiedyś dostali, ze względu na okazję - święta bożego narodzenia. Smakowało im.
Azi - Wto Mar 06, 2007 18:47

Saskia, dokładnie które to biszkopty? Jak wyglądaja, jaki mają skład, kiedyś kupowałam biszkopty dako-artu ale przed zmianą wizerunku. Wtedy to były po prostu biszkopty o zapachach i samaku zgodnie z etykietką, trochę twardsze niż zwykłe, ludzkie biszkopty i nawet smaczne, wiem z własnego doświadczenia ;)

Teraz się zmieniły, mają o wiele wiekszą zawartośc cukru, coś słodkiego ponalepiane na siebie i według mnie są po prostu niezdrowe. Nie kupuję i raczej kupować nie będę. Dropsy także są miękkie i tłuste. Osobiście polecam produkty bardziej naturalne i/lub spojrzenie na skład ;)

Yshia - Wto Mar 06, 2007 19:48

Moim kupiłam jakieś 2 razy biszkopty Dako-Art'u. I raczej im nie podeszły.. Trochę nadgryzły i po niecałej minucie zostawiały..
Ogólnie nie jestem z nich jakoś super zadowolona.

Layla - Wto Mar 06, 2007 19:59

Moje je bardzo lubią. Chodzi o te takie duże? nie takie jak dropsy, tylko podłużne?
Yshia - Wto Mar 06, 2007 20:00

tak ;) takie biszkoptowe :)
Layla - Wto Mar 06, 2007 20:02

No to moje je kochają, ale one są porypane jeśli chodzi o jedzenie :/ Lubią wszystko...
sachma - Śro Mar 14, 2007 11:08

z tej firmy spotkalam sie z biszkoptami o smaku jajka... i powiem szczerze ze dropsy bija je na glowe... moje symbolicznie ugryzly i zostawily... nie bylo sensu kupowania tego wiecej...
Chesti - Śro Mar 14, 2007 12:49

Moje chłopaki zjadłyby każdą ilość tych biszkoptów. Najbardziej lubią miodowe i orzechowe. Z wiadomych powodów dostają je sporadycznie.
ivi - Śro Lip 04, 2007 00:25
Temat postu: Chrupki dla gryzoni Animals
Daje ktoś takowe swoim ogonkom?? Ja kupiłem swojej małej, i jej nawet smakuje, ot zwykłem chrupki kukurydziany (niby o smaku orzechów, ale jakoś ja ich nie czułem :) )
Skład to: pszenica, owies łuskany, grysik kukurydziany, śruta sojowa poekstrakcyjna, orzechy włoskie, cukier, sól, olej, preparaty witaminowe (wit. A, D, E, K, C, B1, B2, B5, B6, B12, PP, biotyna, betaina, cholina) mineralne: makro (Ca, P, Na, Mg, Cl) i mikroelementy (Fe, Zn, Mn, Cu, J, Co, Se) i probiotyczne.

Zawartość białka : 13,7%

Co o tym myślicie??

Anonymous - Śro Lip 04, 2007 11:04

ja swoim kupowałam kiedyś, orzechowe, warzywne i owocowe - całe stado lubi ;)

tylko zastanawiam się, bo one takie kolorowe - czy tam nie ma jakichś sztucznych barwników? mógłbyś sprawdzić, ivi? bo ja nie dysponuję żadnym opakowaniem w tej chwili, a ciekawi mnie to :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group