To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Chrupki i inne firmowe smakołyki dla gryzoni

sachma - Pon Lis 20, 2006 23:05
Temat postu: Chrupki i inne firmowe smakołyki dla gryzoni
kupujecie? takie male kuleczki za 1,80 za paczke (dosc spora) ci co mnie na spotkaniu widzieli to pamietaja pewnie metalowy pojemnik pelen chrupkow.

moje potwory uwielbiaja wszystkie rodzaje (na razie znalazlam tylko 3 :P ) owocowe, warzywne i orzechowe :)

Yshia - Pon Lis 20, 2006 23:11

ja nie widziałam jeszcze czegoś takiego.. no chyba że takie zmiksowane w kształcie róznych owocków: banana, malinki, i czegoś tam jeszcze.. nie pamiętam, chyba Vitakraft'a.. O te chodzi?
sachma - Pon Lis 20, 2006 23:20

nie ;) takie koleczki malutkie :) kolorowe :) animalsa...
nawet w necie znalazlam :P


falka - Pon Lis 20, 2006 23:24

rzeczywiście jest tego w paczce dużo, ale kolorki owocowych są... dziwne - różowe i zielone. ale ja jestem szczurzą-ortorektyczką więc nie zwracajcie na mnie uwagi :P
nezu - Pon Lis 20, 2006 23:26

A fuj..barwniki ;)


A tak serio, bezpieczniej juz dawac suszone owoce, orzechy i chrupki kukurydziane.. ;)

sachma - Wto Lis 21, 2006 11:32

Bandi je uwielbiam, baby tez od czasu do czasu sobie chrupna :) dorzucam jedna taka paczke na okolo 6l jedzenia (czyli dwa duze pudla megana ;) )

a co do barwnikow.. no coz .. teraz sa we wszystkim, ja sie jakos tym nie przerazam, bo w zwyklej karmie tez barwnikow masa ;)

Anonymous - Wto Lis 21, 2006 11:52

Dziwne, mnie sie to nigdy na oczy nie rzuciło :niie:
Ale kupuje warzywa suszone i mieszam i karmą. Zawsze to wyjadają. Ostatnio od ajlii dostałam kasze pęczak. Zjadają aż się uczy trzęsą.

sachma - Wto Lis 21, 2006 12:10

aa jajeszcze dodam ze Seba te chrupki jadl (on je wszystko zanim da szczura :| ) i twierdzi ze wszystkie kolory sa tego samego smaku i ze smakuja jak te duze chrupki z krolikiem co kiedys byly.. nie pamietam jak sie nazywaja ;)
Anonymous - Wto Lis 21, 2006 12:26

sachma napisał/a:
Seba te chrupki jadl (on je wszystko zanim da szczura :| )
:rotfl: :lol: ależ to musi być miłość :D
Elbereth - Wto Lis 21, 2006 13:20

Te chrupki to chyba to samo, co chrupki w mieszance ziaren tej firmy.
Maniak - Wto Lis 21, 2006 14:44

Heh musiałabym poszukać tych chruopek ale boję się że u mnie takich nie będzie...:(
Elbereth - Wto Lis 21, 2006 15:59

MANIAK90, jak u Ciebie nie będzie, to poszukaj w internetowych sklepach zoologicznych :) .
Maniak - Wto Lis 21, 2006 16:40

Wiem zamierzam tylko jak przez internetowe zamawiać to od razu większą ilość żęby na przesyłce nie przepłacać, a żęby mieć większą ilość trza mieć większą ilość kasiorki :)
marhef - Wto Lis 21, 2006 17:14

Ja kupowałam przez pewien czas te chrupki, teraz niestety są tylko w jednym sklepie do którego trafiam tak raz na pół roku ;) Baby się nimi zajadały, zupełnie nie wiem czemu, bo ja też ich próbowałam i owocowe wcale nie są owocowe, a warzywne wcale nie są warzywne ;)
Widać mamy z dziewuchami inny gust ;)

nezu - Śro Lis 22, 2006 00:48

A czy wy zdajecie sobie sprawe jak przeplacacie? ;)

To sa po prostu barwione chrupki kukurydziane. Taniej juz wychodzi kupienie flipsow w byle supermarkecie i pokruszenie na drobne kawalki... :lol:
Wychodzi na to samo a bez barwnikow :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group