To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Dropsy - temat ogólny

Shortusia - Sob Sty 26, 2008 23:30

Off-Topic:
Aide Twoja Rita na tym foto pod wiadomoscia jak moj nowy nabytek - Delirka :P :) )
a co do dropsów to mi smakują jogurtowe nie przepadam za miodowymi ale szczury oddały by za nie wszystko.Za jogurtowymi z reszta tez :) )
Aide - Sob Sty 26, 2008 23:46

Off-Topic:
Shortusia, Rita ma białą strzałkę na główce i raczej miej nadzieję, że podobna tylko wizualnie bo charakterek ma paskudny i dla mnie bardzo bolesny :|


przypominam, że istnieje funkcja
Kod:
[offtopic][/offtopic]
, falka

Shortusia - Nie Sty 27, 2008 00:25

Off-Topic:
Po pierwszym dniu stwierdzam że nie bedzie łatwo z małą Delir :P upartość to jej cecha przednia ...chyba zobaczymy pozniej. :) A z Rity wizualnie bardzo ładna szczura:)


przypominam, że istnieje funkcja
Kod:
[offtopic][/offtopic]
, falka

Anonymous - Czw Lut 07, 2008 18:22

Moje jadły wszystkie smaki dropsów,biszkopty również,dawałam im zawsze w niedzielę i święta :)
Z biszkoptów nie lubiły tylko specjalnie tych podłużnych,już nie pamiętam w jakim one były smaku,wiem,że miały czerwone kropeczki.

gam - Sob Lut 16, 2008 17:29

Mój uwielbia dropsy truskawkowe :) z firmy Dafiko :)
myaku - Nie Mar 02, 2008 11:43

A ja swoim kupiłam dropsy jagodowe z Deko-Art. Wcinają, aż się uszy trzęsą :P
A tak poza tym, to jak często i ile ich podawać?

Layla - Nie Mar 02, 2008 11:54

myaku, jak najmniej, to sam cukier. Ja daję bardzo rzadko.
Misquamacus - Nie Mar 02, 2008 12:04

ja się zastanawiam po co te wszystkie smaki, skoro wszystkie mają taki sam smak i taki sam skład, różniący się tylko barwnikiem :roll:
ostatnio kupiłem pannOM śmietankowe i jagodowe, ale RZadko podaję .....

Błędy poprawione. Layla

Anonymous - Nie Mar 02, 2008 12:08

Off-Topic:
Misquamacus, nie mają takiego samego składu i smaku :] Spróbuj sam a potem wyrażaj opinię :]

Layla - Nie Mar 02, 2008 12:14

Juni, smak mają różny ale skład ten sam poza aromatem. Dla mnie dropsy to śmieci, można dawać czasem jako smakołyk, ale nie zawierają nic wartościowego :]
hefi - Nie Mar 02, 2008 12:20

u mnie stanowią siłę przekupienia jak chce baby zamknąć w klatce tak żeby nie ganiać za nimi po całym mieszkaniu :) (wystarczy potelepać pudełeczkiem :P )
Natalia - Pią Mar 21, 2008 17:47

Ostatnio kupiłam ciurom dropsy. Dawno nie miały.
http://www.sklepzoo.pl/pr...kota-Karmy.html
Uwielbiają je, ja też :) i o dziwo, nie mają dużo cukru(ja czuję niezbyt dużo). Zastanawiam się, czy akurat te też są rakotwórcze...
Skład:cukier, mleko i pochodne mleka(min.34 %), oleje i tłuszcze, zboża.
Skład chemiczny:proteiny 6,8 %, błonnik 0,3 %, popiół 3.0 %, wilgotność 2.2 %, wapno 0,22 %, fosfor 0.28 % .Wzbogacone o /kg: witaminę A 12000 j.m, witaminę D3 1200 j.m, witaminę E 48 mg.

polna - Nie Mar 30, 2008 21:04

U nas super sprawdzają się:
http://www.planeta-zoo.pl...roducts_id=3779
http://www.planeta-zoo.pl...roducts_id=3782

nutaka - Śro Kwi 16, 2008 15:44

jak narazie dostają czasem warzywne i smakują im, z tego co widze to jak dam im jogurtowe czy czekoladowe to chyba sie pobbiją. :roll:



przd chwilą przeczytałam sładi i tak: mąka pszenna, czekolada, tłuszcz roslinny, cukier.
Gdzie w tym warzywa??

Layla - Śro Kwi 16, 2008 16:06

nutaka napisał/a:
Gdzie w tym warzywa??


To jest tylko aromat, żadne warzywa ;) Dlatego u mnie dropsy są b. rzadko, raczej na wywabianie emerytek z wyrka, niż tak na codzień.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group