To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Dropsy - temat ogólny

Anonymous - Śro Sie 22, 2007 22:40

Polaczka, nie martw się, i tak cenne są tylko te świeże warzywa i owoce. ;)
falka - Śro Sie 22, 2007 22:45

Viss, w marchewkowych Vitakraftach jest 4% sproszkowanej marchewki :lol1: czyż nie bogactwo witamin i minerałów? :wink:
Polaczka - Śro Sie 22, 2007 23:25

Cytat:
i tak cenne są tylko te świeże warzywa i owoce

A myslisz, ze surowa zje? A skad! Moze dziubnie raz i zostawi.. Ale co zrobic, trzeba urwisom dogadzac, jak lubi jogurt to jogurt bedzie.. Musze przyznac, ze sama nie przepadam za marchewka, szczegolnie gotowana.. Moze cos po mnie ma.. :roll: :wink:

Co do tych %tow.. Dropsy bardziej traktowalabym jako przysmak, a nie jako dodatek do diety majacy na celu zaopatrzenie organizm w witaminy.. Bo jak wiemy najwiecej ich jest w swiezych warzywkach i owocach, tego zadne dropsy nie zastapia. Moj ogon dostawal 2-3 dropsy dziennie, a jak jadl az uszka mu sie trzesly ;)

falka - Śro Sie 22, 2007 23:31

Polaczka, żartowałam przecież z tymi witaminami :P ja kupiłam takie malutkie dropsiki Vitakraftu jak Wicia była po operacji i mało co jadła, i te małe są fajne, bo w sam raz na nagrodę :) daję głównie chudzielcom, Skrętce tylko na pocieszenie jak jej Wicia mocno dokuczy :)
Polaczka - Śro Sie 22, 2007 23:43

falka napisał/a:
daję głównie chudzielcom, Skrętce tylko na pocieszenie jak jej Wicia mocno dokuczy :)

Off-Topic:

Przepraszam za offa, ale musze to powiedziec - rozbawilas mnie tym postem do lez ^^ Mam trzy 1miesieczniaki od 5 dni a juz sie tak leja, ze az mi ich zal ;) - 2 splatane kulki latajace po klatce a czasami pisk jednego to dla mnie jak na razie widok dosc nowy, jako ze pierwszy raz obserwuje szczurki w stadzie. Ciekawe co bedzie w przyszlosci, jak hormony dadza o sobie znac.. Juz sie boje.. :roll: Szykowac dropsy dla poszkodowanego? :lol1: Ale zywie cicha nadzieje w tym, ze jako bracia nie beda sie bojowac za ostro.. Chociaz.. spojrzmy na to, jakie byly/sa nasze relacje z rodzenstwem <lol>


----
EDIT

No i wtopa.. Moj ogon nie lubil jogurtowych.. pomylilam smaki.. lubil takie fioletowe.. chyba owoce lesne :| A jak dalam kazdemu ogonowi po dropsie, to tylko Blanco calego zjadl, Alfik skubnal mikroskopijnie, a Filip moze z 3 razy..
;(
Mowi sie trudno.. Przynajmniej jednemu szczurzastemu przypadlo do gustu

cantabile - Czw Paź 04, 2007 15:09

tylko czekoladowe:D jogurtowe jak byl na glodzie dropsow bo sie ulubione skonczyly.. inne niechętnie xP
Shortusia - Pią Sty 25, 2008 17:03

miodowe i owoce leśne :)
Jezi - Pią Sty 25, 2008 17:16

ja osobiście lubię jogurtowe i czekoladowe :P (kupiłam chłopom i nie ruszyły to sama zjadłam)
LunacyFringe - Sob Sty 26, 2008 09:58

Największy przebój to chyba jogurtowe i miodowe .
Owoce leśne mniej , ale też zjedzą .

Layla - Sob Sty 26, 2008 11:10

Każde... :roll: :oops:
zasadzkas - Sob Sty 26, 2008 11:17

Jagodowe najmniej, ale i tak wpierniczą, bo uwielbiają. Najbardziej lubią mleczne i miodowe. Dostają tylko w weekend, bo chopaki po kastracji to grubaski są.
PALATINA - Sob Sty 26, 2008 11:27

Jezi napisał/a:
ja osobiście lubię jogurtowe i czekoladowe

Ja czekolodowych nie jadłam!
Uwielbiam jogurtowe, miodowe ...i owoce leśne też!

P.S. Szczurasy tez je uwielbiają. :wink:

agacia - Sob Sty 26, 2008 14:38

Moje zarloki wszystkie lubia :)
Jezi - Sob Sty 26, 2008 16:06

mi owoce leśnie nie smakowały :/ smaku nie miały za dużo
Aide - Sob Sty 26, 2008 22:17

....a wydawało mi się, że tylko ja mam takie pomysły by próbować :)
U nas hitem są jogurtowe ale miodowe też się nie marnują :-P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group