To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Dropsy - temat ogólny

Emilia - Pią Paź 18, 2013 17:47

ema0505 napisał/a:
mmmol napisał/a:
Tucząco i niezdrowo- więc po co???


Też tak uważam, nigdy nie dawałam swoim dropsów i jakoś są szczęśliwe. :)


Podpisuje sie.
Winogronem sie raduja a co dopiero orzech wloski lub awokado! :D I wystarczy jak uda im sie raz na jakis czas ukrasc jakis okruszek ciastka na odstawionym talerzyku bo przy takich ninjach moze to sie zdarzyc. To juz wystarczy niezdrowego, po co jeszcze specjalnie kupowac i wydawac kase na takie zwierzece fast foody. :P

Ruku - Czw Lis 14, 2013 20:27

Ja daję śmietankowe ale również buraczkowe :)
Karena - Czw Lis 14, 2013 20:40

Ruku, Byle nie za często ;)
ney - Sob Sty 25, 2014 23:34

Ja moim chłopakom kupiłam raz dropsy jogurtowe, miały być w ramach nagrody za wykonanie sztuczki czy dobre sprawowanie :P Ale jakoś zbytnio im nie posmakowały. Większym entuzjazmem cieszy się np kawałek jabłuszka ^^
Karena - Nie Sty 26, 2014 17:39

ney, Szczury wiedzą co dobre. :)
Magda B - Śro Sty 29, 2014 13:54

Ja nie sądzę, żeby te dropsy były zdrowe. Ale ja ogólnie jestem nieco walnięta na punkcie zdrowego odżywiania (u ludzi też). Nie mogę im jednak całkiem odmówić, dropsy jagodowe wywołują takie szaleństwo, że aż miło patrzeć. :mrgreen: Choć na co dzień to jednak preferują owoce i orzechy.
Noxa - Śro Sty 29, 2014 15:18

U nas jogurtowe, orzechowe i smietankowe są w ramach nagrody najwyższych lotów bo robią furorę. Średnio trzy paczki są na kilka miesięcy przy 10 szczurach, bo nawet jak dostają to przeważnie 1/4 a nie całego dropsa. Tak o w ramach nagrody są pestki dyni, a jako "coś smaczngo" owoce i warzywa.
rumcia - Śro Sty 29, 2014 22:12

u mnie moi chłopcy gardzą dropsami mimo,że i tak je rzadko dostają :) za to za okruszki psich smakołyków dają się pociąć :D
sliwkowapanna - Pon Cze 16, 2014 09:41

u mnie robią wszystko dla dropsów;p Harry w kółko obroty robi by je dostać:D
u mnie najbardziej lubią jogurtowe i śmietankowe, ale od tygodnia nie mogę ich nigdzie dostać.

Wcześniej dawałam im Versele-Laga, chociaż ciężko nazwać to dropsami:P Nie lubiły ich, 1 paczkę męęęęczyły z 2 miesiące, a teraz w tydzień opędzlowały, ale w sumie mało ich tam jest...

poleci ktoś jakiś sklep gdzie tanio dostanę dropsy, może być Versele-Laga, chyba tej firmie najbardziej ufam. Jadały Nestora(w sumie i ja je im wyjadałam, bo są dobre xD), a Animalsom i Vitapolom nie ufam:( Versele widziałam na allegro parę smaków po 5zł, bo 14zł w sklepach w Wawie mnie przeraża ... oO

Kasioowaa - Wto Cze 17, 2014 00:12

U mnie jak tylko uslysza szelest opakowania po dropsach to od razu wszyscy wisza na pretach :mrgreen: A najbardziej smakuja smietankowe :)
sliwkowapanna - Śro Cze 18, 2014 09:45

U mnie tak samo stąd ubolewam, że ich nigdzie nie ma już, będę musiała inny smakołyk im znaleźć ;(
fatamorgana - Czw Cze 19, 2014 01:22

ja tam nie daję dropsów i żyją :P
Katinka - Czw Cze 19, 2014 12:06

U nas jogurtowe, ale jeśli już daję im przysmak to wolę dać makaron, kukurydzę albo dmuchany ryż - dostają bzika z radości ;) . Maluchy jak do nas przyszły w ogóle nie chciały słodkości, nie rozumiały o co chodzi :P Więc jednak górę biorą naturalne pokarmy, a drops czy chrupek to od wielkiego dzwonu i tylko jakiejś sprawdzonej firmy.
Ajrisz - Czw Cze 19, 2014 17:04

Moje nie przepadają za dropsami, próbowałam im dawac bananowe i jogurtowe, czasem trochę skubnęły i to wszystko :D Za to na pietruszkę się rzucają, może to i lepiej :D
sliwkowapanna - Czw Cze 19, 2014 21:24

bananowe?? jakiej firmy? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group