To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Odżywianie - Dropsy - temat ogólny

KasiaGdańsk - Wto Lis 21, 2006 20:16

Moje małe nie sa wybredne, co daje to zjedzą, ostatnio miały jogurtowe, ale za resztą też dadzą się zabić.. :D
hefi - Śro Lis 22, 2006 09:27

hmmm a u mnie to zależy od szurasa... bo np.
Niunia uwielbia owocowe, za którymi Mała nie przepada... jak Mała dostanie owocowego to oddaje Niuni i czeka na swojego miodowego :mrgreen: , którego z kolei Niunia nie lubi (i też małej oddaje)... hehe... Czyli u mnie zazwyczaj zapas dwóch smaków... :mrgreen:
Aha kupiłam kiedyś czekoladowe, ale niezabardzo im podpasowały...

Cola - Śro Lis 22, 2006 14:32

hefi napisał/a:
hmmm a u mnie to zależy od szurasa... bo np.
Niunia uwielbia owocowe, za którymi Mała nie przepada... jak Mała dostanie owocowego to oddaje Niuni i czeka na swojego miodowego :mrgreen: , którego z kolei Niunia nie lubi (i też małej oddaje)... hehe... Czyli u mnie zazwyczaj zapas dwóch smaków... :mrgreen:
Aha kupiłam kiedyś czekoladowe, ale niezabardzo im podpasowały...


jak słodko ^^

hefi - Śro Lis 22, 2006 14:39

jakbyś widziała na żywca jak to śmiesznie wyglada to byś sie turlała ze śmiechu (ja tak robiłam na początku :P ) hehe...


Ciesze się że tak szybko się polubiły (nie jest to jeszcze miłość bo dalej są małe spory między nimi) ale wydaje mi się, że wszystko jest na dobrej drodze :)

sorki za mały :ot: ;)

Akemi - Śro Gru 27, 2006 22:22

Kupiłam Akemi na Święta dropsy Vitakraftu, jogurtowe i nie smakują ani jej, ani mi :?
Azi - Śro Gru 27, 2006 22:25

Akemi, no to to błąd podstawowy, trzeba najpierw samemu spróbować ;) ja tam próbuję... i zawsze daję te co mi smakują. Chociaż mi wszystkie smakują jak na razie...
Akemi - Śro Gru 27, 2006 22:34

heheh otworzyłam paczkę, wszamałam jednego i myślę sobie ze może szczurowi zasmakuje :wink: jakoś je podgryza, ale nie mogę powiedzieć że oszalała na ich punkcie :cry:
devilline - Czw Gru 28, 2006 12:20

moje szczury mają zmienne humory- raz pakują po 4 do pyszczka a raz nawet nie wezmą... wszystko zależy od humoru...
Poza tym wierz mi: w końcu zje ;P Moje szczury za początku nie chciały kolby, wisiała w klatce chyba z miesiąc i teraz jest sam patyk... :roll: Ważne że szczurek w ogóle je ;)

Naciol - Czw Gru 28, 2006 12:40

Ja właśnie mam zapas marchewkowych - raz wyrywają mi z ręki, a raz się dupką odwrócą xD
Muszę innych popróbować, bo te jak na razie pierwsze i jeszcze się nie skończyły xD

Anonymous - Czw Gru 28, 2006 13:35

Moje dlay by sie pokroic za czekoladowe :wink: , teraz maja mleko z miodem tez lubia, ale to nie to co czekoladowe.
Mialy tez juz marchewkowe i jagodowe, ale nie smakowaly im :?

zasadzkas - Śro Sie 22, 2007 20:27

Polecam dropsy mleczne psie frimy Gerodog. Skład maja bardzo podobne, ale spora paczka kosztuje 3.99. Dostępne tylko w Lidlu. Moje ogony uwielbiają. Mamy rytuał: jak są grzeczne dostają po jednym na noc na łebka. Wyczekują w kolejce, od największego, do najmniejszego, żeby si,ę nie pobiły.

snack milky-drops geordog

Mona i Kuba - Śro Sie 22, 2007 20:51

Sileas napisał/a:
Z tego co zauwazyłam nasze podopieczne najbardziej lubią dropsy jogurtowe i jagodowe. Za to chyba najcięzej im wchodziły warzywne... ;)


Podpisujemy sie wszystkimi rękami i szczurzastymi lapkami B) Sytuacja identyko. Oczywiscie dropsy z Dako-Art.

Polaczka - Śro Sie 22, 2007 21:15

Kubusiowi jak byl maly smakowaly jogurtowe, jak pozniej zmienilam na miodowo-mleczne to juz troche grymasil. Niedlugo przyjdzie zamowienie to sobie chlopak przypomni dawny smakolyk ;) Firma Trixie

helen.ch - Śro Sie 22, 2007 21:22

U mnie z Trixi ostatnio panuje szał na marchewkowe, wcisnęli mi je w Karusku bo akurat nie mieli tych co zamówiłam, zgodziłam się a potem żałowałam, jednak o dziwo dziewuchy rzuciły się jak na jakiś mega-rarytas.
Polaczka - Śro Sie 22, 2007 22:37

U mnie niestety u jednego ogonka na pewno marchewka by nie przeszla.. on za nimi nie przepada, a gotowana najzwyczajniej olewa..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group