To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Leczenie - kręcenie w koło

bepower - Wto Paź 26, 2010 22:08
Temat postu: kręcenie w koło
Dziewuchy sa u mnie 4 dzień. Obydwie z jednego miotu. Jedna z nich prawdopodobnie jest ostatnią z miostu- o połowę mniejsza od siostry, z delikatnie mniej proporcjonalną główką w stos do reszty ciała. Dziewczyny mają się dobrze, jedzą, piją, mają ochotę na ganianie po łóżku, czasem sie biją, ale to chyba normalne. Problem jest z Mała... bywa tak, że trzymając ja na otwartej dłoni zaczyna sie kręcic w kolo. Przeważnie w lewą stronę. Jest też bardziej ospała od siostry. Wet powiedziała, żeby jeszcze poczekać, bo to dop 4 dzien u mnie, ze musza sie troche oswoic itp. Ogólnie nie ma prpblemów z zachowaniem równowagi, spokojnie potrafi przejść od dłoni po ręce na ramię, nie ma tez problemow z chwianiem podczas robienia stójki.Uszka też ma czyste.
Od czasu przyniesienia do domu ma troszkę porfitynki, ale przemywam oczka, mają dobrą karmę i wodę z vibovitem.
Ma ktoś co powiedzenia na ten temat? może z autopsji? niepokoi mnie to i niepokoi mnie to, że wet mimo wszystko tak do tego podeszła...

Cola - Wto Paź 26, 2010 23:38

kręcenie w kółko może być oznaką problemów neurologicznych o których dużo na forum - przeczytaj.
i może przejdź się do innego weta, takiego od szczurów...

S - Śro Paź 27, 2010 09:22

bepower, a może Mała usiłuje znaleźć drogę ucieczki?
Czy ona się kręci tylko na dłoni?

Ęngel - Śro Paź 27, 2010 21:31

S napisał/a:
Czy ona się kręci tylko na dłoni?

Wydaje mi się, ze S ma racje. Jak sama pisałaś jest u Ciebie dopiero czwarty dzień i może być wystraszona. Daj jej trochę czasu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group