To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Maluchy, czyli Pylątka - nikogo już więcej nie oddam

Pyl - Pią Paź 29, 2010 23:49

Oli, dorzucam się hurtownią :) Jakieś 20% oszczędności, to nawet na więcej szczurów starczy - możesz wziąć dwóch :mrgreen:
Oli - Pią Paź 29, 2010 23:54

Pyl napisał/a:
Jakieś 20% oszczędności, to nawet na więcej szczurów starczy - możesz wziąć dwóch :mrgreen:
:lol: uwielbiam Cię :mrgreen: się zastanowię ;)
Pyl - Sob Paź 30, 2010 00:02

Oli napisał/a:
:lol: uwielbiam Cię :mrgreen:

To tak jak ja :mrgreen: Też się uwielbiam :lol: :lol: :lol:

Oli napisał/a:
się zastanowię ;)

Ciotka Ty się nie zastanawiaj! Przyjeżdżaj na ugłaskiwanie (kole wtorku otwierają oczka) to od razu będzie inna rozmowa :mrgreen:
I przypominam, że masz jeszcze u mnie dwie "sztuki nówki" do obgłaskania :)

agacia - Sob Paź 30, 2010 00:07

O nie, a mnie w stadzie akurat czarnego kaptura brakuje ;(
Pyl - Sob Paź 30, 2010 00:13

Oli, tak na wszelki wypadek :> zaktualizowałam w pierwszym poście chętnych na samczyki, żeby Ci nikt chłopaka sprzed nosa nie sprzątnął :P

agacia, nie płacz, nie wypada płakać z powodu takich ślicznych maluchów :wink:
Czy jak zmodyfikuję pierwszego posta dla Ciebie to przestaniesz płakać? :P

agacia - Sob Paź 30, 2010 01:12

To tym bardziej zacznę płakać, bo póki co nie mogę brać żadnych nowych szczurów :(
Pyl - Sob Paź 30, 2010 01:33

agacia napisał/a:
To tym bardziej zacznę płakać, bo póki co nie mogę brać żadnych nowych szczurów :(

No to ja już zupełnie nie wiem co mam zrobić :(
Ale... skoro nie możesz brać nowych szczurków to trzeba zrobić tak, żeby on/one same się u Ciebie pojawiły, tak żebyś wcale ich brać nie musiała. Przesyłka kurierska? Prezencik na mikołajki? :P

Mika29 - Sob Paź 30, 2010 07:22

Jakie śliczne maluchy :serducho:
quagmire - Wto Lis 02, 2010 09:49

A niektóre z nich już wczoraj miały otwarte oczka lub oczko :serducho:
I się kleją do ręki :P

Pyl - Wto Lis 02, 2010 11:26

Wczoraj był 14 dzień życia, więc zaczęliśmy otwierać oczka
A że jeszcze była u nas ciotka quagmire, to mamy za sobą chwilkę socjalizacji z człowiekiem, a na dodatek kilka fotek:

Pylątka zbiorowo:



Pylątko indywidualnie (tylko które?):



Czas płynie, Pylątka rosną, więc niedługo czas na oglądanie szkrabów. Proponuję niedzielę czyli 7.11.2010, po godzinie 18. Proszę o info (może być na priva) kto jest zainteresowany wizytą. Jest to "prawie" Warszawa, na wylocie na stronę zachodnią (w kierunku Sochaczewa).
Off-Topic:
Przy okazji będzie można oglądać moje zintegrowane w ten weekend stado :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Jeśli chodzi o terminy oddawania maluchów to chłopców będę oddzielać od Pylki 17-18.11.2010, więc po tym terminie można będzie ich odebrać. Dziewczynki posiedzą z mamusią tydzień dłużej, czyli do 24-25.11.2010.

Oli napisał/a:
o nie, ten ze świderkiem na pośladku ta facet...! tak miało nie być :P

Gorzej Oli, Twój M1 jest jeszcze DU - ma takie dwie tycie kropeczki :P

A ze świeżych wieści to mam dwa odkrycia - dziś Pylka siedząc w klatce pozwoliła wyciągać maluchy z gniazda (dotychczas na czas oglądania była oddzielana, bo broni małych jak lwica). A w dodatku wczoraj dała się porządnie pogłaskać - ma super mięciusią sierść :lol1:

Pyl - Wto Lis 02, 2010 20:38

Cytat:
szukam!!! : Łódź - Warszawa ! Dla jednej małej 5 tyg samiczki! Prawdopodobnie będzie miała swój własny transporterek. Prosze o kontakt przez PW bądź GG: 28901771

Mika29, czy mam rozumieć, że rezygnujesz z oczekiwania na Pylątko?

Mika29 - Wto Lis 02, 2010 20:42

Prawdopodobnie tak.
Pyl - Śro Lis 03, 2010 15:19

W ostatnich dniach sporo aktualizowałam listę chętnych w pierwszym poście, więc proszę o sprawdzenie czy czegoś nie namieszałam.
Przynajmniej dwóch szczurzych panów szuka nadal dobrego domku.

Maluchy już ganiają po klatce, biegają za mamusią, próbują jak smakuje sucha karma i podjadają mamusi serek :lol1:
A Pylka pozwala brać maluchy do ręki i miziać :mrgreen: :serducho: :mrgreen:

Pyl - Czw Lis 04, 2010 13:14

Zaktualizowałam listę chętnych i jeśli wszystko pójdzie dobrze i wszystkie domki zostaną pozytywnie zweryfikowane to wszystkie szkraby będą miały gdzie mieszkać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Trzymajcie kciuki za kandydatów na najlepsze domki pod słońcem :wink:

Mika29, proszę o Twoją decyzję do jutra. Brak informacji traktuję jako rezygnację.

Chętnych na oglądanie maluchów jeszcze raz zapraszam na najbliższą niedzielę po godzinie 18.

Pyl - Pią Lis 05, 2010 00:55

Ponieważ Mika29 na innym forum dała mi już odpowiedź ponownie zaktualizowałam listę chętnych w pierwszym poście.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group