To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XIII Wystawa Szczurów Rasowych w Warszawie 04-05.12.2010

Niamey - Pon Gru 06, 2010 11:15

scorpio80, tak podejrzewałam :D bo chyba tylko Ciebie z nicka nie poznałam. Szkoda, że następna warszawska wystawa za hoho czasu :)
Anonymous - Pon Gru 06, 2010 12:05

Niamey, niedaleko Wawy jest Łódzka, w maju. :hyhy:
Bel - Pon Gru 06, 2010 21:02

Najlepsza samica sierść rex II miejsce – Assam Wo de Shu
proszę o zmianę :P on nadal ma jajca :P

Anonymous - Pon Gru 06, 2010 21:40

bel, dzięki :D
Bel - Pon Gru 06, 2010 21:44

Viss, umarła byś bezemnie.Jednak domagam się ślubu :DD :rotfl:
Anonymous - Pon Gru 06, 2010 21:44

Apage! :P
zywym_trudniej - Pon Gru 06, 2010 22:43

Ja byłam na chwilkę, ale było bardzo miło. Do domu dotarłam, chociaż z przebojami :)
Bel - Pon Gru 06, 2010 22:50

zywym_trudniej, jak byłaś jak Cię nie poznałam ;(
Nakasha - Pon Gru 06, 2010 22:53

Była i zabrała mi 2 wnusie. :P

W ogóle to bardzo fajnie było się z Wami zobaczyć. :mrgreen: Nie spodziewałam się, że Niamey i zuuzuushii to takie śliczne babki :serducho:

magnes - Pon Gru 06, 2010 23:11

Dziękuję wszystkim za miło spędzony weekend, fajnie było Was poznać/zobaczyć ponownie.
A zwycięzcom gratuluję. :mrgreen:

Anonymous - Pon Gru 06, 2010 23:13

zywym_trudniej napisał/a:
Do domu dotarłam, chociaż z przebojami
widzisz, bo cię telefoncznie nie pokierowałam w drugą stronę. :D Fajnie, że przyjechałaś. ^^

Echhhh Magnes, ja to się głównie muszę pilnować, zeby się na Ciebie nie gapić :roll: Jesteś obłędna i przekochana. :*

agacia - Pon Gru 06, 2010 23:17

Mi też było bardzo miło tylko szkoda, ze tak krótko ;(
magnes - Pon Gru 06, 2010 23:28

Viss napisał/a:
Echhhh Magnes, ja to się głównie muszę pilnować, zeby się na Ciebie nie gapić :roll: Jesteś obłędna i przekochana. :*
:oops: :oops: :oops: ojej, kochana jesteś.
Oli - Pon Gru 06, 2010 23:41

Nakasha napisał/a:
Była i zabrała mi 2 wnusie. :P
wiedziałam, że skądś znam tę laskę z plecakiem! tylko ja żywym widziałam raz w życiu i nie wiedziałam kto to, ale kojarzyłam. tylko się nie przyszła przywitać ;(


ja mam jeszcze taką uwagę odnośnie oceniania, a mianowicie chodzi o seniorów. nie odbierajcie tego jako ataku czy czepiania się, ale może dobrze by było jakoś brać pod uwagę fakt, że szczur jest seniorem, bo według mnie jednak senior nie powinien być tak samo oceniany w kategorii kondycji i sierści jak szczury spoza tej kategorii. no i powinno się brać pod uwagę jednak wiek bo senior 20 miesięczny to jednak nie to samo co senior 30 i więcej miesięczny, w sensie że taki staruszek na pewno będzie kondycyjnie i sierstnie gorszy.

Anonymous - Pon Gru 06, 2010 23:47

Oli, masz rację, tylko jak to w praktyce zastosować?
A może ograniczyć górną wiekową? Bo też z drugiej strony takich super staruszków w ogóle nie ma sensu ciągnąc po wystawach. Może senior to szczur miedzy np. 20 a 25 m-cem? Bo nie przychodzi mi nic innego do głowy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group