To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Narodziny miotu K Abraxas 07.10.2010 sesja i rezerwacje s.8

Martuha - Sob Mar 02, 2013 21:58

Koffi bardzo dobrze się chowa,tfu tfu nigdy nie chorowała,a zachowuje się jakby miała parę tygodni :-D Jak tam Wasze dzieciaki?:-)
kartofel - Śro Mar 20, 2013 17:26

Z naszej strony niestety złe wieści. Kiri Kiri i Końciuszkę wczoraj oddaliśmy do uśpienia. Kiri odrosły trzy guzy, Końciuszce dwa plus dość mocny niedowład tylnych łapek. Schudły w ostatnim czasie bardzo, mimo że jeszcze jadły. Guzy urosły do gigantycznych rozmiarów, Kiri zaczęły jakieś wybroczyny już lecieć.
Dziękujemy za alfę i betę naszego stada. Bardzo szczurze szczury.

maris - Czw Kwi 11, 2013 15:46

kartofel, dopiero teraz widzę :( przykro mi z powodu siostrzyczek :(

Kelly czuje się w miarę dobrze. Ma małe (wielkości grochu) wyczuwalne guzki na listwie mlecznej, ale nie rosną już od dłuższego czasu. Raz na jakiś czas ma taki jeden dzień, kiedy porfiryni z jednego oczka (z tej strony na którą ma przechyloną głowę) i noska. Już 2 razy byłam w tej sprawie u weta, póki co obserwujemy, bo poza tym jest żywa, ma apetyt i zachowuje się normalnie, nie ma żadnych objawów nerwowych (poza przechyleniem głowy po dawnym zapaleniu). Jeśli chodzi o wagę, to zrobiła się z niej kuleczka :P

07.04. Kuleczki skończyły 2,5 roku :urodziny: :serducho:

maris - Nie Kwi 28, 2013 13:10

Kelly ma ropne zapalenie ucha :/ Antybiotyk i before-x poszły w ruch.
mmarcioszka - Nie Kwi 28, 2013 15:45

maris, trzymam kciuki za szybkie pozbycie się paskudztwa :kciuki:
Pyl - Nie Kwi 28, 2013 20:50

maris, moje też obecne :kciuki: :kciuki: :kciuki:
maris - Wto Cze 11, 2013 16:21

Na jakiś czas był spokój, ucho czyste i suche...
Niestety mamy kolejny nawrót :roll:
Ciągną się te problemy z uszami u nas...

Zofia W - Śro Lip 03, 2013 20:59

Pożegnaliśmy Kioto w sierpniu 2012. Zmarła w nocy, po leczeniu zapalenia płuc. Z sekcji zwłok wynikało, że zebrała się woda w płucach. Teraz jak przeglądam wątek to Ksawery też się sierpniu męczył z zapaleniem płuc..
Jak się miewa rodzeństwo Kioto?

maris - Czw Wrz 12, 2013 18:00

Wczoraj pomogłam odejść Kelly :( Miała objawy przysadkowe. Na leczenie zareagowała na chwilę, by po odejściu Fergie w poniedziałek czuć się coraz gorzej :( Jutro będzie miała zrobioną sekcję, aby potwierdzić guza przysadki.
Pyl - Czw Wrz 12, 2013 21:52

maris, strasznie przykro :(
Ale one są znów razem, nie tęsknią do siebie.
:glaszcze:

limomanka - Pią Wrz 13, 2013 00:25

maris, :glaszcze: Naprawdę mi przykro - guz przysadki to mój największy koszmar...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group