To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot M SunRat's - ELIPSA SR x HOTARUBI AR

heniok - Pon Wrz 27, 2010 22:11
Temat postu: Planowany miot M SunRat's - ELIPSA SR x HOTARUBI AR
Planowany miot M SunRat's:

Rodzicami zostaną :

ELIPSA SunRat’sdumbo, standard, topaz, berkhire.





HOTARUBI of Anahata standard, fuzz, black, irish.



Zdjęcia są własnością zuuzuushii.

Spodziewamy się :

Uszy: STANDARD, DUMBO
Sierść: STANDARD, FUZZ
Barwa : TOPAZ, BEIGE, AGOUTI, BLACK
Znaczenia : SELF, BERKSHIRE, IRISH, MOŻLIWE INNE

Elipsa to szczurka łagodna, nie wdaje się w kłótnie w stadzie, jest pierwsza do wyjścia i praktycznie za każdym razem jak tylko otworzymy klatkę ucieka na wybieg, uwielbia zaczepiać i bawić się z człowiekiem. Ma motorek w dupce i wszędzie jej pełno, jej mama była podobna w tym wieku a po odchowaniu maluchów uspokoiła się i wyciszyła.

Hota jest wspaniałym, towarzyskim szczurkiem który zachowuje swoją indywidualność i żywiołowość jak na fuzza przystało. Co pardwa nie jest typowym miziakiem ale daje ze sobą zrobić wszystko. Na wybiegu zawsze jest blisko swojej pani, uwielbia wskakiwać na plecy i wdrapywać się po no nogach. Dla innych szczurków jest bardzo miły, nie wykazuje żadnej agresji ale od małego nie dawał sobą pomiatać, zdominował towarzystwo mimo, ze nie szuka przywództwa. Jest po prostu bardzo zaradny:) a przy tym wszystkim jest naprawdę piękny:)

Opis charakteru Hoty jest autorstwa zuuzuushii.

Rodowód miotu :



Serdecznie dziękujemy Nakashy i zuuzuushii za użyczenie samca na krycie.

Krycie planujemy jak tylko znajdą się chętni, miot urodzi się w Warszawie.

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety
KLIK i przesłanie na naszego maila: sunrats@wp.pl

W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci.

Devona - Pon Wrz 27, 2010 22:16

O nie, czarne fuzzy i włochate rudzielce ;( .

Jak sobie postanowiłam na razie przystopować, to same wymarzone szczury na forum ;( .
Jesteście okrutni, taki cudowny miot...

babyduck - Pon Wrz 27, 2010 22:17

Oooo, będziemy wujkiem! I to podwójnie! :mrgreen:
zuuzuushii - Pon Wrz 27, 2010 22:51

:sirwwt: jestem taka dumna z Hoty :sirwwt:
ze swojej strony mogę obiecać, że będzie dużo zdjęć przyszłego tatusia i sporo opisów w stylu co teraz Hota robi :P i dlaczego jest taki zarąbisty :]

Nakasha - Pon Wrz 27, 2010 22:53

Będę bardzo mocno kciukać :DD
LalaAla - Wto Wrz 28, 2010 00:21

CV poszło :D Może chociaż raz będę pierwsza ;)
PATY$$ka - Wto Wrz 28, 2010 07:21

Siostrzyczka mamusią? :mrgreen: Cudownie :serducho: Kciuki za parkę razem z Emrem będziemy trzymać :P :kciuki: :twisted:
zuuzuushii - Wto Wrz 28, 2010 11:08

LalaAla, no za tak szybki odzew, jeśli dotrwasz do końca sprezentuję ci śliczne zdjęcie tatusia i mamusi w ramce :)

Mój Ecchi też trzyma kciuki, chociaż dziwnie tak, że kolega ze stada będzie z jego siostrzyczką :oops:
Jeszcze mu (Hocie) się małe rude spodoba i nie da potem spokoju Ecchiemu :twisted:

LalaAla - Wto Wrz 28, 2010 20:05

CV wysłałam i tak jakieś 40 minut przed tym jak napisałam posta ;) Mam nadzieję, że dotrwam bo marzy nam się dumbo fuzzik a już jesteśmy zapisane na 2 inne mioty i nie wiem co zrobić jak zrezygnuję z tamtego a tu nie urodzi sie dumbo fuzzik...
susurrement - Wto Wrz 28, 2010 23:04

wrrrr, udaję, że nie widzę "dumbo" i "agouti" :roll:
uciekam stąd :P

LalaAla - Śro Wrz 29, 2010 01:16

zuuzuushii napisał/a:
LalaAla, no za tak szybki odzew, jeśli dotrwasz do końca sprezentuję ci śliczne zdjęcie tatusia i mamusi w ramce :)


To szykuj zdjęcie i ramkę, nie odpuszczę dumbo fuzza :twisted: :twisted:

maria89 - Śro Wrz 29, 2010 04:23

O.... :mrgreen: Jak tylko skończyły się mioty z fuzzami to akurat wtedy musiałam nabrać na nie ochoty. Czekałam i czekałam, a tu teraz taki miocik, no no no :wink: CV również wysłałam :kciuki: Czekam z wielką nadzieją. I jeszcze urodzi się w Wawie... miot moich marzeń. :slinisie:
kropka - Śro Wrz 29, 2010 07:22

fuzzki :serducho:
piekny miot sie szykuje, tylko niech ktos powie tacie ze trzy szczurki a dwa to prawie bez roznicy :|

LalaAla - Śro Wrz 29, 2010 09:41

Ja mu mogę powiedzieć :D U nas to akurat jest na zasadzie 2 szczurki to to samo co 4 :D : Tylko więcej radości :DD
kropka - Śro Wrz 29, 2010 10:03

Ahh zeby to bylo takie łatwe :)
Ale negocjacje trwaja wiec moze juz niedługo pojdzie CV do wyslania :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group