To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot kontrolny Ro of Anahata - 16.09.2010 - nowe fotki str 7

PATY$$ka - Pon Sty 24, 2011 21:29

Ja już pw wyslałam w sprawie Ronga :wink:
Kurcze.! ładni chłopcy, ładni.! :mrgreen: Niestety zdjęć nie mam jak poki co wstawić;/
Ale sa tam jakieś w moim temacie :wink: tylko ten mój temat jest chyba na 3, albo 4 stronie :P
A.! :mrgreen: I wymiziać ode mnie rodzeństwo :>

Pacyfka - Pon Sty 24, 2011 21:37

PATY$$ka, to jak zdjęć nie ma to chociaż napisz coś o Rongo :P
PATY$$ka - Wto Sty 25, 2011 19:03

A więc :P
Rongo jest najmniejszym szczurkiem z mojego mini-stadka. acz kolwiek najodważniejszym :wink: Na wybiegach zawsze pierwszy zbada wszystkie kąty :mrgreen: Odkąd jest u nas to rozruszał nawet tłuścioszka Verina :mrgreen: A Emro to już w ogóle przy nim szaleje :lol:
Jest super szczurciem :serducho: Kochanym, często się przytula :serducho: No :mrgreen: Wspominałam też Nakashy na pw, że mam zamiar się wybrać z nim w tym roku na wystawę w Olsztynie :P Mam nadzieję, że coś z tego będzie :wink:

A co tam jeszcze u reszty rodzeństwa :wink: .?

Bulletproof - Wto Sty 25, 2011 19:44

U Rohini ok wszystko, charakter jej się nie zmienił ostatnimi czasy i dalej jest rozbrykanym dzieciakiem :) . Wszędzie wejdzie, bawi się ze mną jak ją zaczepiam, biega, skacze :) . W porównaniu z resztą to jeszcze taki dzieciak - z rozpędu potrafi poprzewracać je jak biegnie, a one tylko piszczą ostrzegawczo :lol: Mam z nią uciechę :P :mrgreen: Przypomina małego rozbrykanego szczeniaka ;)

Wielkościowo, to taka nie za duża jest na razie - około 270 g waży, mam nadzieje, że jeszcze podrośnie sporo, bo to trochę mało ;) (jak nie to ją podrzucę, do Nakashy do miotu "Z" i w parę dni do 400 dojdzie :lol: )

Niestety nie mam aktualnych zdjęć, może za jakiś czas aparat pożyczę i wrzucę.

PATY$$ka - Sob Sty 29, 2011 15:46

Udało mi się zrobiić baaardzo kiepskie zdjęcie, ale jest :P


A tu jeszcze z sesji sprzed miesiąca :mrgreen:

mc - Sob Sty 29, 2011 20:15

Wklejałam do siebie do tematu, ale niech będzie i tu Rosemary

Nakasha - Wto Kwi 12, 2011 12:38

Uzupełniam informacje dotyczące zachowania i zdrowotności szczurów z naszej hodowli. ;) Prosiłabym więc o wysłanie mi na maila hodowli, nie PW! krótkiej notatki w formie odpowiedzi na poniższe pytania. To nie musi być wywód na kilka stron A4, ale proszę chociaż o kilka zdań. ;) Chodzi o szczurki, które jeszcze żyją, jak i o te, które już odeszły…

W temacie maila najlepiej umieścić literkę miotu, tak będzie mi łatwiej wszystko segregować. Niektóre osoby same z siebie regularnie piszą mi co słychać u wnuków, czytam też forumowe tematy, ale wolę mieć wszystko ładnie opisane, aby nie było wątpliwości. :)


1. Imię szczurka:

2. Data urodzenia:

3. Zachowanie
- w stosunku do ludzi:
- w stosunku do szczurów:

4. Zdrowie i choroby
- choroby serca:
- choroby neurologiczne:
- ropnie:
- guzy (jakie):
- inne:

5. Data śmierci:

6. Przyczyna śmierci (wyniki sekcji):

[ Dodano: Pią Kwi 15, 2011 15:33 ]
Orisia, babcia miotu, miała usuwane ponad tydzień temu trzy guzki. Dzisiaj dostałam wyniki histopatologii - to mięsaki włókniste, średniej złośliwości. W grudniu 2010 również miała guza: guz nienabłonkowy, raczej z tkanek miękkich z graniczną złośliwością tkanek naczyniowych i nerwowych.

Guzy są prawdopodobnie ze sobą powiązane, poza tym były w tym samym miejscu.

Na razie nie ma co panikować, ale prosiłabym o obserwację maluchów. ;)

susurrement - Pią Kwi 15, 2011 15:35

hop
Bulletproof - Sob Wrz 17, 2011 12:29

Wczoraj miot obchodził pierwsze urodziny. :urodziny: :urodziny:
U Rohini wszystko ok. Ona i Yoga, to jeszcze nadal takie dzieciaki w porównaniu z resztą mojego stada. Choć już chyba trochę spokojniejsza jest niż była i teraz w rozrabianiu pierwszeństwo ma Yoga. ;)
Niestety nowych zdjęć brak chwilowo.

Co u innych słychać ?

Nakasha - Sob Wrz 17, 2011 13:37

Wszystkiego najlepszego dla maluszków! :DD :urodziny:
PATY$$ka - Wto Wrz 20, 2011 19:27

Ojej xD ale ze mnie gapa :-P

oczywiście NAJLEPSZEGO WSZYSTKIM MALUSZKOM.! :serducho: :serducho: :mrgreen:

Nakasha - Wto Lis 22, 2011 17:30

Zapraszam!

http://shsr.szczury.biz/v...p?p=29448#29448

Temat o zdrowiu naszych miotów. Wiem, że nie wszystkie informacje są aktualne, dlatego bardzo proszę o Pw/maile! :)

greenfreak - Śro Gru 07, 2011 18:05

Kurczak, nie zauważyłam tego wcześniej. Wydrukuję to i zawiozę mamie, jak będę jechać na przełomie grudzień/styczeń. Na ile mi wiadomo, to Roki i Romero trzymają się bardzo dobrze, ale poziom ich rozpieszczenia jest na tyle wysoki, że ofukali wielki domek, który się im nie spodobał (lepiej się bić o taki mały) i ostatnio nagminnie się leją wzajemnie i obrażają na ludzi, jeśli mama albo ojczym odważą się chociażby jednego głaskać nieco dłużej, a nawet mówić doń :lol:
Nakasha - Sob Lut 25, 2012 12:40

Dostałam zdjęcia Romero i Rokiego. :DD



Co słychać u reszty rodzeństwa? :)

Karena - Pon Mar 26, 2012 11:58

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group