To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot kontrolny Ro of Anahata - 16.09.2010 - nowe fotki str 7

wushu - Śro Paź 27, 2010 23:37

Nakasha, M5 - Roo - dumbo, standard, russian blue, self - czy on jest nadal wolny i można go zabrać? Bo wiem kto by go CHYBA mógł i chciał wziąć...
Pacyfka - Śro Paź 27, 2010 23:42

Roo :serducho: już jest zarezerwowany :mrgreen:
wushu - Śro Paź 27, 2010 23:46

ok
mc - Czw Paź 28, 2010 17:06

Mała Rosemary już u mnie. Jest rozkoszna i śmiała :serducho:
PATY$$ka - Pią Paź 29, 2010 07:51

Rongo Matame też jest już u mnie od wczoraj. :wink: Jest cudowny, ale jeszcze się ze mną dobrze nie oswoił :P bo mi ucieka :P
Ale mimo wszystko polubił się z chłopakami :wink:

greenfreak - Wto Lis 02, 2010 11:48

Romero i Roki już w Szczecinie, za tydzień jadą do Berlina :) Mają straszliwe adhd i są cudni, jeden trochę dominator, drugi ciapa :mrgreen:
Bulletproof - Wto Lis 02, 2010 15:11

Rohini :) (jest z nami od tygodnia)




(więcej zdjęć w naszym temacie)

greenfreak - Nie Gru 19, 2010 16:09

Matka do mnie ciągle wydzwania w ich sprawie, mówi, że sierść zmienili, że jeden to cudne adhd, a drugi obrażalski, ale była zachwycona tym, jak łatwo się przyzwyczaili i jak oswojeni są :mrgreen: A znając jej czułości, pewnie obaj są już kulki, ona by chyba zzieleniała, jakby nie nakupowała "dzieciom" owocków, warzywek i wszystkiego, co tylko wolno im jeść ^^
Nakasha - Nie Gru 19, 2010 16:11

Miło słyszeć dobre wieści. :)
mrófka - Nie Gru 19, 2010 16:34

Rohini jest po prostu obezwładniająco śliczny :serducho: :serducho:

Nakasza nie wiem jak Ty to robisz, ale co rusz to coraz piękniejsze egzemplarze produkujesz :)

Nakasha - Nie Gru 19, 2010 16:55

mrófka, to babka. :P

A piękne egzemplarze są zasługą pięknych rodziców. :) :)

Kyu na ostatniej wystawie dostała aż 93 punkty oceny. :)

mrófka - Pon Gru 20, 2010 05:13

Nakasha napisał/a:
mrófka, to babka. :P
a wiesz, że przeszło mi to przez myśl.. ale tak sobie wykombinowałam, że strzelam jak mi pasuje :P
no i jak zwykle w każdej grze losowej nie wygrałam :lol:

piekni rodzice to jedno, a dobranie ich w taki sposób by dzieci były jeszcze piękniejsze to już mistrzostwo :wink:

Nakasha - Pon Sty 24, 2011 16:02

Bardzo proszę o wieści o wnusiach. :)
Pacyfka - Pon Sty 24, 2011 17:00

Moje robaczki wyrosły niesamowicie :) I są cudnymi rozrabiakami :)
Z początku byli nie do odróżnienia, dlatego Rokoko ma ubytki w futerku :oops: ale w tej chwili już ich odróżniam bez tego :D

Rokoko początkowo straszna piskawka ciągle dominowana przez brata, najchętniej siedział na ramieniu i przytulał się do szyi. Okropnie się bał wielkiego wujka Bluesa stając na jego widok od razu na dwóch łapkach i oczywiście piszczał. Był dużo spokojnieszy od brata. Teraz zrobił się strasznie ciekawski i wszędobylski, wszędzie wlezie, wszystko zwiedzi i obwącha ale nie zapomni przybiedz dać też buziaka :serducho: Jest bardzo towarzyski i w miarę śmiały. Teraz to on ciągle dominuje brata.

Roo ( Postrzałek) początkowo nie umiał poruszać się normalnie, chodzenie dla niego było czymś zbędnym :P Latał wszędzie jak postrzelony z niesamowitą prędkością stąd jego domowe imię Postrzałek :) Niczego się nie bał, wielki wujek i dziadzio Porto od razu byli dobrymi kumplami. Postrzałek zajmował się głównie bieganiem, skakaniem i praniem bardziej nieśmiałego brata. Teraz już zwolnił obroty i nauczył się chodzić ;) Zrobił się bardziej ostrożny, lubi przebywać na terenie który już dobrze zna i najlepiej żebym ja też tam siedziała. Zejście z materaca grubości 20cm było już dla niego nie lada wyzwaniem. Nowy teren zwiedza dość niechętnie i bardzo ostrożnie, jest dość płochliwy i nieśmiały. Teraz to on jest dominowany przez brata.

Charakterki chłopców zupełnie się odmieniły, jakby się nimi zamienili :D Początkowo odróżniałam ich właśnie po zachowaniu i w zasadzie bezbłędnie mogłam ich odróżnić obserwując ich tylko przez moment. Gdybym Rokoko nie zaznaczyła to byłabym pewna, że Rokoko to Postrzałek, a Postrzałek to Rokoko :)

Obaj chłopcy są zdrowi i nie chorowali dotąd, no i powoli robią się co raz bardziej miziaści :serducho:

A to zdjęcia z wczoraj:


Nakasha - Pon Sty 24, 2011 17:20

Jej, jak oni wyrośli, małe dwie kopie. :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group