To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zachowanie, psychika i oswajanie - [ZABAWA] Szczurzy test na inteligencję

Asica21 - Pią Wrz 17, 2010 22:53

pixel, właśnie o tym piszę :wink: :lol:
Ever - Wto Kwi 03, 2012 21:15

Dexter 29, a Alfred 22. :mg:
LuxTorpeda - Wto Kwi 03, 2012 23:33

coli 13 - myślę że po prostu postanowił się ni zdradzać ze swoim wysokim poziomem IQ
putin 21 - troszkę lepiej niż towarzysz :wink:

a dla mnie to mogą być nawet kochanymi głuptaskami, przecież to nie jest w stanie zmienić faktu że to najlepsze szczury na świecie :lol:

Ever - Śro Kwi 04, 2012 08:11

Cytat:
a dla mnie to mogą być nawet kochanymi głuptaskami, przecież to nie jest w stanie zmienić faktu że to najlepsze szczury na świecie :lol:


No, a jak. :mrgreen: Tak jak dla każdego właściciela. :tummykiss:

szczurowata - Wto Cze 05, 2012 13:57

Ariska: 24 pkt.
Bambi: 35 pkt.
Bambi jest do mnie bardzo przywiązana i mam ją dłużej.. :wink:

Varinia - Pon Mar 11, 2013 23:08

Mój Bombel ma 33 - inteligencja ponad przeciętna! Jestem z niego dumna! :serducho: Kiedy jadłam śniadanie, próbował wejść mi do talerza i wskakiwał na kolana, odkładałam go na łóżko tyle razy, aż w końcu się wkurzył i wszedł na drugi fotel, skąd wdrapał się na stół z drugiej strony i przeszedł przez blat, by dojść do mojego talerza.

Pimpuś natomiast, gdyby jeszcze żył, miałby 34,35 - pytanie 6 zależy od dnia i jego samopoczucia xD Raz otworzyłam przy nim szklane drzwiczki od małej szafki, w której przechowuję ksero. Pewnego dnia zaglądam do pokoju i patrzę, a tu otwarte drzwiczki i szczurek grzebiący mi w papierach! Nigdy nie pogryzł żadnego kabla! Od tamtej pory musiałam zaklejać drzwiczki taśmą klejącą xD Cokolwiek mu się spodobało - od razu potrafił coś wykombinować, byleby dojść do celu! Kradł mi chlebek z kuchni xD Albo reagował nie tylko na swoje imię, ale także na wystukiwany rytm. Zauważyłam, że Bombel lubi słuchać muzyki klasycznej! :serducho:

tatankayotanka4 - Pią Kwi 05, 2013 19:17

uu oba 33 :) ), najgorsze że jak mam zaciśniętą pięść to za każdym razem Heidi próbuje się teraz do niej dostać :) wiem, że coś co trzymam będzie zaraz "ukradzione" (wszystkie rzeczy na biurku, które szczurki dadzą radę przenieść zostały usunięte, nie daj Boże zapomnę się i zostawię paragon, płatki kosmetyczne, drobne przedmioty) i dlatego czasem zaciskam szybko pięść jak pojawia się nagle obok :P ogoniaste rabusie

[ Dodano: Pią Kwi 05, 2013 19:20 ]
Varinia napisał/a:
Zauważyłam, że Bombel lubi słuchać muzyki klasycznej! :serducho:
ha ha, szczur meloman a to dobre


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group