To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - "Miot Cnót" of Anahata-szukamy partnerki dla Ever

Pyl - Wto Gru 07, 2010 03:34

Ren, to ja wolę ten, bo jak zapomnę jak się ma nazywać Haberek to w matrymonialnym tego nie znajdę :lol:
madzial13 - Wto Gru 07, 2010 17:21

Ren, jaka ma być ta laska? bo wiesz, jak taka, co się leje przez ręce jak ja bierzesz i możesz całować po brzuszku, to ja taką mam :mrgreen:
Pyl - Wto Gru 07, 2010 17:34

madzial13, jaka? Która?
madzial13 - Wto Gru 07, 2010 19:00

Pyl, Gryzelda SunRat's. Po Rajce i Breezerze. W klatce dostaje łomot, a na rękach jest taka właśnie przelewająca się, jak jej babcia Luśka. No, ale ładny ten miot by nie był - same czarnuchy :mrgreen:
Pyl - Wto Gru 07, 2010 19:11

E tam, w tym miocie nie kolory się liczą. Byle nie agut, to pokocham :mrgreen: A czarne jest piękne!

A w klatce czemu dostaje łomot? Zaczepia? Nie słucha starszyzny?

harpoonka - Wto Gru 07, 2010 19:51

Ja na ten miot czekam i modlę się, aby coś z tego wyszło :mrgreen: Nie ma znaczenia kolor tutaj, byle miziaste kluski powychodziły :wink:
Oli - Wto Gru 07, 2010 20:41

madzial13 napisał/a:
same czarnuchy :mrgreen:
przy tak pochlapanym białym Everze wyszłoby na pewno coś więcej niż "czarnuchy" ;) ciapate czarnuchy :P
Niamey - Wto Gru 07, 2010 21:35

O boszsszee, czyli idealnie pasujące do mojego stada :damagewall:
Anonymous - Wto Gru 07, 2010 23:11

madzial13, ten miot nie ma być ładny :P . A napisz coś więcej ;) . Zależy mi, żeby panna jeszcze lubiła to przelewanie się i tarmoszenie :P
Oli - Wto Gru 07, 2010 23:19

ja mam teraz Goplanę w domu na kryciu Jasiem i zauważyłam, że ona tez lubi miętoszenie. Ja wprawdzie tak prawdziwie miętoszę tylko Evera, bo po nim widać, że sprawia mu to przyjemność :roll: ale Gopel od dotyku nie stroni.
susurrement - Wto Gru 07, 2010 23:20

moja Gracyjka też jest miziakiem, także taki już chyba jest ten miot :serducho:
Oli - Wto Gru 07, 2010 23:22

susurrement, a jesteś w stanie "porównać" jej miziastość z eMkami? czy to ten sam typ przylepy?
susurrement - Wto Gru 07, 2010 23:26

Oli, Gracja jest o tyle fajniejszym typem przylepy, że jest do tego taka delikatna, subtelna i naprawdę.. wszystko robi z gracją. jest przy tym także uroczo ciekawska.
a aktualnie jest bardziej miziasta od mojej Mabelle, której po kastracji się odmieniło i poszła bardziej w ślady łobuziastej Miracle niż miziaka.

emileczka - Śro Gru 08, 2010 07:29

A ja dodam, że miziastość i przelewanie się mają po mamie Rajce ona daje się miętosić i całować może nie koniecznie w pysio, ale nie wyrywa się i nie drapie.
Luśka raczej taka nie jest.
Chlopcy z miotu G też są miziaści (może nie wszyscy), ale np. Gohatto.

Anonymous - Śro Gru 08, 2010 08:25

Trzeba jeszcze poczekać na wyniki Gohatto, ale staram się trzymać rękę na pulsie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group