To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot Z of Anahata: ur. 17.01.2011

Oli - Pią Gru 17, 2010 16:19

panienka już u mnie, zapewne dziś wieczorem zapoznam parę ze sobą ;) jak wunia przyszła to akurat diuna z łączącym się stadem 14 samców stała w przedpokoju i jak podstawiłam im transporter z Quillą to aż chcieli się pozadeptywać węsząc i próbując przemieścić się wzwyż. ^^ a wunia na to "no, to sobie wybierz". :DD
wieczoryna - Sob Gru 18, 2010 12:02

Super, może ta parka przypadnie sobie do gustu. :miłość:
wuwuna - Sob Gru 18, 2010 12:21

Oli napisał/a:
a wunia na to "no, to sobie wybierz".
to były oczywiście słowa do Qillcia. Bo ona taka biedna, kawaler ją totalnie olał.(Charlie)
Nakasha - Sob Gru 18, 2010 13:25

Własnie właśnie, jak tam zapoznanie parki :D ?
Oli - Nie Gru 19, 2010 09:10

niepomyślnie, Qiullcia bardzo się zestresowała Everem do tego stopnia, że potem mnie opiszczała dwa razy, ale już jest dobrze. będę ich musiała zapoznać bardzo powoli i bardzo neutralnie.
Oli - Nie Gru 26, 2010 01:08

krycie jest w trakcie ;) niestety nie wygląda to bezpiecznie, więc zapewne czeka mnie nieprzespana noc :( nie będą to dzieci zrodzone z miłości :? a przynajmniej nie z miłości Quilli do Evera... mycha robi coś bardzo dziwnego, żadna samica do tej pory u mnie na kryciu tak się brzydko nie zachowywała. O ile jak Miracle była na kryciu, to tłukła się z Jankiem tylko do momentu rujki, a potem była miłość i szaleństwo. Quilla od początku nie przepadała za Everkiem, a jak dostała rujki to cały czas go bije, tzn. nastawia się, jest krycie, po czym Q odwraca się i skacze z furią i dzikim piskiem na E. :( On kompletnie nie wie ocb, dał jej się kilka razy w tym szale na plecy wywrócić i po każdej takiej akcji widać, że jest zdezorientowany czy dalej ma ją kryć czy nie. :| powiem krótko - panna Quilla zachowuje się bardzo brzydko i nie zaskarbiła sobie niestety mojej sympatii takim zachowaniem. :roll: :oops:
Anonymous - Nie Gru 26, 2010 10:44

Biedny Ever, taka slodka ciapa a taka wredna sucz mu sie trafila :D
Jak to jednak samice nie roznia sie wiele w obrebie ssakow. :twisted:

Nakasha - Pon Gru 27, 2010 13:45

Nie muszą się lubić, mają dzieci robić :lol: :lol:

Z drugiej strony wiecie, aranżowane małżeństwo i to przymusowe nie musi się jej podobać. :P

Oli - Pią Gru 31, 2010 10:29

27.12. 345g
31.12. 352 g ;)

blanny - Sob Sty 01, 2011 12:48

Super wiadomość na nowy rok. :) Oby jak najwięcej gramków przybyło. :kciuki:
Karena - Pon Sty 03, 2011 21:05

:mrgreen:
blanny - Wto Sty 04, 2011 20:54

A co tu tak cichutko? :( Czy nasza przepiękna panienka tyje dalej? :twisted:
Nakasha - Pią Sty 07, 2011 14:06

Dzisiaj waży 368. ;) Tyje, niewiele, ale tyje. ;)


Karena - Pią Sty 07, 2011 20:11

rośnij maleńka rooośnij :)
Oli - Pią Sty 07, 2011 23:41

spokojnie, nigdzie jej się nie spieszy :) :kciuki:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group