To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot V of Anahata

Nakasha - Nie Sie 01, 2010 21:27
Temat postu: Planowany miot V of Anahata
Planowany miot "V"


OLYA of Anahata + TAJFUN Emerald Moon




Olya:

standard, mink, varieberk, DU
ur. 30.05.2010



Olya jak na razie jest taka średnia - biega, ale lubi też pospać i poprzytulać się do innych szczurów. Mizianko toleruje, ale szybko się niecierpliwi. :)

Na XIII Ogólnopolskiej Wystawie Szczurów Rasowych w Warszawie Olya zdobyła 89,5/100 punktów oceny i wygrała kategorię znaczenia (10/10) - otrzymała tytuł Samica z najlepszym znaczeniem. :)



Tajfun :

standard, chocolate agouti (cinnamon?), hooded
ur. 17.02.2010


Zdjęcia należą do u zywym_trudniej.

Miałam przyjemność miziać Tajfuna - jest taki mięciutki i milutki :serducho: To nie jest uległa kukiełka naramienna, ma swój charakter, ale jest fajnie ciekawski i daje się miętosić. :)

Serdecznie dziękuję hodowli Emerald Moon za użyczenie samca do krycia. :)


Miot będzie mieć miejsce w Warszawie u susurrement.

Krycie byłoby pewnie ok 6 grudnia 2010.

Spodziewamy się:
uszy: standard
sierść: standard
kolory: black, agouti, małe szanse na inne
znaczenia: hooded, berkshire, self, varieberk, połowa powinna być DU



Zapraszamy do zapisów. :) Miot dojdzie do skutku, jeśli zbierze się przynajmniej 8 chętnych i jeśli w linii nie pojawią się problemy zdrowotne o podłożu genetycznym.

CV można pobrać stąd: http://chomikuj.pl/anahata_rattery?fid=92251796, wysyłamy je na adres hodowli: anahata_rattery@interia.eu
Proszę też zapoznać się z warunkami rezerwacji: http://anahata_rattery.eu.interii.pl/warunki.html


Cena za jednego maluszka będzie wynosić ok 80 zł. Maluszki dostaną od razu rodowody.


Możemy odmówić rezerwacji maluszka bez podania powodu, ale staramy się ten powód jednak podawać. CV, w których ktoś napisze, że maluszek będzie sam lub będzie rozmnażany mogą w ogóle nie być rozpatrywane. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcemy znaleźć dla naszych szczurzych wnuków jak najlepsze domki. :)


Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!


Inne zasady:
Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantujemy, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy. Członkowie SHSR również mają pierwszeństwo.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce otwierają oczka i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

Inne warunki rezerwacji i zasady są opisane na naszej stronie - proszę zapoznać się z zakładką "warunki rezerwacji". W razie wątpliwości można śmiało pytać. :)


Lista:

Samiczki:
ja / Susurrement - współwłasność - 1
ja (?)
Badoha - 1
Katarzyna B. - 1 (?)
Beata Ś. - 2


Samczyki:
zywym_trudniej - 1
Olga N. - 2

wuwuna - Wto Sie 03, 2010 00:48

I ma brzunio tatusiowe :serducho: :serducho:
Nakasha - Czw Paź 14, 2010 21:27

Miot prawdopodobnie nie dojdzie do skutku, ponieważ Olya pewnie nie osiągnie wymaganej wagi do krycia. Ma cudowny charakter, ale niestety jest malutka i drobniutka, nie ma za ładnej budowy. A chętni też nie walą drzwiami i oknami. :roll:
Nakasha - Czw Paź 21, 2010 01:29

Susurrement zgodziła się odchować miot u siebie, więc być może się uda... niech tylko Olya urośnie, bo waży tylko 224 gramy...



Olya jest z charakteru zupełnie jak tata - spokojna, uległa, miziasta, ale jednocześnie bardzo radosna. :) Strzela takie same miny i tak samo miele mordką. :lol: :serducho:


Nowe zdjęcia Tajfuna, autorstwa zywy_trudniej:


susurrement - Czw Paź 21, 2010 01:36

Olya rośnij kochanie :serducho:
wuwuna - Czw Paź 21, 2010 01:50

Niusiu rośnij, rośnij. :)
Nakasha - Pon Lis 22, 2010 21:15

Waga idzie do góry, więc są szanse :)
Nakasha - Czw Lis 25, 2010 17:54

Lista:

Samiczki:

ja - 1
Susurrement (?)
Badoha - 1
Katarzyna B. - 1 (?)
Beata Ś. - 2

Samczyki:

zywym_trudniej - 1
Olga N. - 2

Badoha - Czw Lis 25, 2010 18:16

Nakasha, a gdzie jestem ja?
Nakasha - Czw Lis 25, 2010 18:56

Dzięki za przypomnienie.
Nakasha - Śro Gru 01, 2010 23:12

Miot dojdzie do skutku, Olya w końcu waży 256 gramów. :P Paskudna anorektyczka :roll:

Lista:

Samiczki:
ja / Susurrement - współwłasność - 1
Badoha - 1
Katarzyna B. - 1 (?)
Beata Ś. - 2


Samczyki:
zywym_trudniej - 1
Olga N. - 2

Przyjmiemy jeszcze rezerwację na 2 samczyki. :)


Olya:


susurrement - Śro Gru 01, 2010 23:37

już nie mogę się doczekać przyjazdu Olyi :mrgreen:
Nakasha - Nie Gru 05, 2010 21:10

Olya pojechała do kawalera. :)

Na XIII Ogólnopolskiej Wystawie Szczurów Rasowych w Warszawie zdobyła 89,5/100 punktów oceny i wygrała kategorię znaczenia (10/10) - otrzymała tytuł Samica z najlepszym znaczeniem. :)

harpoonka - Nie Gru 05, 2010 21:47

Nakasha, widzę, że same sukcesy :)
Nakasha - Nie Gru 12, 2010 20:48

Właśnie ma miejsce krycie. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group