To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot I Happy Feet - Hipo i Wookie

Azi - Pią Lip 30, 2010 19:03
Temat postu: Planowany miot I Happy Feet - Hipo i Wookie
Miot I

krycie planowane od - 15.10.2010
poród planowany od - 5.11.2010
odbiór malców - grudzień 2010
metryka miotu - aktualizowana na bieżąco
lista miotu - aktualizowana na bieżąco

HIPOKRYZJA Happy Feet x WOOKIE WILLOW z TazManie - własność Oli



spodziewamy się szczurków:
uszy - standard, szansa na dumbo
sierść - standard, rex
barwa - black, agouti, mink, cinnamon, topaz, beige, szansa na american blue, american blue agouti, lavender, lynx, platinum, platinum agouti
znaczenia - variegated, hooded, spotted - ogólnie sporo białych ciapek

cena maluchów - 60 zł - jest to miot kontrolny ze względu na podwójna metrykę Hipo.

nie przyjmujemy zapisów na american blue, american blue agouti i lavender

uwagi na temat miotu:
1. Miot odbędzie się, jeżeli do momentu krycia bedzie minimum 8 chętnych
2. Miot odbędzie się, jeżeli do momentu krycia nie będzie żadnych problemów zdrowotnych u przyszłych rodziców
3. Hodowca nie gwarantuje, że samica zajdzie w ciążę - nie mamy na to za dużego wpływu ;)
4. Hodowca nie gwarantuje, że malce urodzą się w takich odmianach, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich chętnych - na to mamy jeszcze mniejszy wpływ ;)


wypełnione ankiety www.happyfeet.yoyo.pl/Dokumenty/Ankieta.doc proszę kierować na e-mail hodowlahf@gmail.com z tytułem "Miot I" ;)

Dziękuję Oli za użyczenie Wookiego :)

Mucha321 - Sob Lip 31, 2010 00:26

Ja również dziękuję Nakashy!

:mrgreen:

Zapisywać się! Jazda! :mrgreen:

nezu - Sob Lip 31, 2010 03:13

Na zachętę dodam, że miałam okazję poznać Hipokryzję osobiście i jest to naprawdę przepiękne i przebojowe dziewczę.
Jeśli beżyki w tym miocie wdadzą się w mamę, będą po prostu zjawiskowe. Te jej porzeczkowe oczka, to mistrzostwo świata.

Poza tym to będzie dla mnie rodzina z dwóch stron, że się tak wyrażę. ;)

Tata Ananasa to mój świętej pamięci Samuel Karat (żył 2 lata i prawie 9 miesięcy i był przekochanym, statecznym, miziastym dumbolkiem), dziadek Hipokryzji to mój ukochany Zack. który ma w tej chwili 2 lata i 3 i pół miesiąca.
Jego zdjęcia można sobie obejrzeć w moim temacie.
I ma się dobrze, jak na szczura który niedawno walczył z silnym zapaleniem mózgu.
Jest przekochany, to taka ciepła klucha, która uwielbia mizianie, a nawet jak nie uwielbia, to znosi to z anielską cierpliwością i tylko mina wskazuje na to, co o tym wszystkim myśli. ;)
Za to jej mamą jest Gaga, córka Cykorii, wnuczka Sasanki, prawnuczka Oliwki i praprawnuczka Gythy, z mojej najukochańszej linii.
Ich chyba nikomu przedstawiać nie muszę.

Zarówno zdrowie, wiek, rodzina i w ogóle wszystko zaleca wam brać te maluchy, tak więc ludziska, nie zastanawiajcie się, tylko rezerwujcie. :serducho:

karola - Nie Sie 01, 2010 14:27

Azi, miot będzie we Wrocławiu?
Azi - Nie Sie 01, 2010 17:42

karola, tak
Martuha - Pon Sie 02, 2010 10:26

O jaaaa dumbusie mogą być,ja się piszę,jeśli zbierane są rezerwacje na dumbo ? :)
Mucha321 - Pon Sie 02, 2010 14:39

Nie nastawiałabym się na słoniowe uszka.

Zapisuj się. Później możesz zrezygnować.

Azi - Pon Sie 02, 2010 21:43

Martuha, jeżeli na dziewczynki - nie nastawiałbym sie. Obecnie mam około szóstki chętnych na dziewczynki, więc przyjmuje jedynie rezerwacje z opisem odmiany "dowolna"
Kla.kier - Wto Sie 24, 2010 17:08

Świetny miot będzie : D
Męski przedstawiciel miotu, z którego pochodzi Hipokryzja jest naprawdę bardzo dużym szczurem, inteligentnym z piękną lśniącą sierścią, niesamowicie pro ludzki : ) Nie boi się niczego, więc jeżeli wujek może mieć wpływ na malce, zapisywać się ludzie, taka okazja nie często się zdarza : D

agrawa69 - Śro Sie 25, 2010 10:32

Wysłałam ankietę na dwie dziewczynki. Mam nadzieję,że jeszcze nie jest za późno :kciuki:
Azi - Śro Sie 25, 2010 15:19

agrawa69, nie jest ;)

Lista na samiczki zamknięta, a na samców nadal pustki ;)

Na samiczki jako na listę rezerwowych mogę kogoś zapisać, ale jedynie z adnotacją "odmiana dowolna" :)

Lavi - Śro Sie 25, 2010 20:47

Azi, Na chłopców naprawdę pustki? A buuuu. Chętnie bym się zapisała na jednego samcola, ale jest tyle wyborów, że nie mam pojęcia na jakiego :lol:
Azi - Śro Sie 25, 2010 22:28

Lavi, to zrób losowanie :P zawsze pozostaje kciukać za miot feministyczny... chyba, że Hipo wda się w mamę, wtedy nie będzie "problemu" :/
Lavi - Śro Sie 25, 2010 22:30

A jeśli bym się zapisała bezodmianowo i wybrała faworyta, który się urodzi? Można by tak zrobić? :>
Azi - Śro Sie 25, 2010 22:36

Lavi napisał/a:
A jeśli bym się zapisała bezodmianowo i wybrała faworyta, który się urodzi? Można by tak zrobić?


Lavi, u mnie jest tak, że zapisywanie się na konkretną odmianę jest tylko wspomaganiem dla mnie w informowaniu kolejnych chętnych jakie mają szanse na to, że wystarczy dla nich szczurków konkretnej odmiany. Przy wyborze ZAWSZE i WYŁĄCZNIE decyduje kolejność na liście. W tym wypadku byłabyś druga, gdyż pierwszeństwo ma Mucha za użyczenie Ananasa i zawsze pozostaje taka kwestia, że ja mogę uznać iż jakiś pan jest niezwykle ciekawy pod względem hodowlanym, a wtedy on jest nie do wybierania i pójdzie do tej osoby, która zgodzi się na współwłasność hodowlana, ale to inna kwestia.

Nie ukrywam, że najbardziej zainteresowana byłabym współwłasnością na chłopca, gdyby urodził się minko-bluto-beż (nadal nie wiem jak to nazwać) - jednym słowem bardzo jasny z bardzo jasnymi oczkami.

ooo mam! skoro dd mm to platinum i dd rr to platinum, to tu będzie double platinum :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group