To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2006 - Miot "Bajkowy" Rat`s Troop

nezu - Śro Lis 14, 2007 17:46

Ten czas strasznie szybko leci...

Niedawno obchodzilam roczek Doris i miotu D, a teraz 12 miesiecy moich wnuczat bajkowych..
Mam nadzieje, ze beda zyly dlugo, ze pokonaja nieszczesliwy los i pokaza na co je stac.
Trzy niebieskie dziewczyny, kazda inna a wszystkie takie podobne.

Zycze wam wsiego najlepszego, wam i waszym Paniom!
I co najmniej 3 lat spokojnego zycia, o ;)
:serducho:

Chce tez zakomunikowac, ze mamusia ma sie swietnie, jest w super formie, uspokoila sie troszke z wiekiem i bardzo lubi moja obecnosc i mizianki :)

Ralph tez na szczescie calkiem niezle sie trzyma, mimo problemow z plucami, ktore czekaja go pewnie do konca zycia.
Oni rowniez pozdrawiaja dzieci :)

L. - Śro Lis 14, 2007 17:59

:urodziny:
syćkiego naj :D !

Izabela - Śro Lis 14, 2007 19:32

nezu napisał/a:
a teraz 10 miesiecy moich wnuczat bajkowych..


12 miesięcy, nezu, 12 :wink: :lol1:

Kiara dziękuje za życzenia i pozdrowienia, jej pani też. Obie iskają rodziców i podszczypują babcię :mrgreen:

nezu - Śro Lis 14, 2007 19:36

Da, ja po prostu spie dzis _^_

Poprawiam

Anonymous - Śro Lis 14, 2007 19:47

O jezu.. a ja chora jestem i zapomnialam :( No coz, jutro bedziemy swietowac :)

:urodziny: Sto lat niebieskim grubasom!

sachma - Wto Gru 18, 2007 20:10

Moi drodzy,
wiem ze wiele z naszych pociech juz odeszlo... po ponad roku dzialalnosci hodowli robie swojego rodzaju rachunek sumienia..

Bardzo wszystkich prosze zeby napisali cos o tym miocie - o waszych maluchach, ktore sa juz calkiem sporymi szczurami i o tych po ktorych zostaly nam juz tylko wspomnienia...

Jesli wasz szczur z tego miotu odszedl bardzo prosze o napisanie przyblizonej daty smierci i jej przyczyny - Bardzo prosze o używanie imion rodowodowych.
te wszystkie informacje sa dla mnie bardzo istotne i potrzebne do opracowania hodowlanej ksiegi miotow - tak zeby w jednym miejscu bylo wszystko o wszystkich naszych wnukach - bede wam bardzo wdzięczna.

PS. poniewaz rozne mioty sa oglaszane na roznych forach, bardzo prosze osoby ktore w ogole maja od nas ogonki, a danego miotu nie ma na tym forum o opisanie poczynan naszych wnuczat na forum SHSRP - tam sa wszystkie mioty :)

zywym_trudniej - Wto Gru 18, 2007 21:33

Nala wyrosła na przepiękną i dużą samicę. Jest jedną z najsilniejszych samiczek w moim stadzie, nigdy nie złapała nawet żadnego przeziębienia. Charakter ma cudny, jest indywidualistką która bardzo lubi ludzi, czasem troszkę kapryśna ale to tylko dodaje jej uroku. Postaram się uaktualinić zdjęcia jak tylko będę miała aparat.
Anonymous - Wto Gru 18, 2007 21:53

Fiona wyrosla na niezbyt duza, ale za to grubiutka samiczke. Dwa razy byla przeziebiona, raz byl tylko lekki katarek, za drugim razem czula sie gorzej, ale szybko z tego wyszla. Nie dostawala antybiotyku tylko wapno i ciebion.
Pod wzgledem charakteru jest cudowna. Tak jak Nala jest indywidualistka, ADHD-owcem (mimo skonczonego roku), wiercipieta, ale niedawno dala mi sie pomiziac, pierwszy raz od roku :D
Uwielbia ludzi i to zwykle ona przesiaduje ze mna godzinami przy biurku, na lozku, ona zawsze jest tam gdzie ludzie.
Niegdy bym nie pomyslala, ze szczur ktory jest takim ADHD-owcem i piszczy przy probach poglaskania go, tak kocha ludzi i tak bezgranicznie im ufa.
Kochamy ja wszyscy strasznie mocno!
Zdjecia sa w moim temacie:
http://forum.szczury.biz/...r=asc&start=315

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 13:33 ]
Dzis Fionka konczy dwa latka.
( z tego co mi wiadomo to zadnego z jej rodzenstwa nie ma juz na tym swiecie)

Mam nadzieje ze male sreberko bedzie z nami jeszcze dluuugo, bo cholernie ja kochamy.
Dzis bedzie jakies mini przyjecie ;p a jutro wrzuce zdjecia :)

:urodziny:

magnes - Pią Lis 14, 2008 13:35

up :)
wuwuna - Pią Lis 14, 2008 14:13

Conajmniej jeszcze jeden piękny rok dla Fionki i całusy od wuwuny :tummykiss: :urodziny:
nezu - Czw Lut 05, 2009 17:29

Arnisia dziś umarła... ;(
Mama bajkowych, 2 dni przed kolejnymi urodzinami. Miałaby 2 latka i 9 miesięcy..
Nie zdążyła.. Odeszła we śnie... ;(

Anonymous - Czw Lut 05, 2009 19:10

nezu, :cry: :glaszcze:

[*]

Bema - Czw Lut 05, 2009 19:50

ojej
[*]

Anonymous - Nie Lut 15, 2009 17:44

Jej nie widzialam :(
Cudowna reksiowa Arnica z serduszkiem na brzuchu :(

[*]

Karena - Pon Mar 26, 2012 11:41

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group