To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [Polecam][Czaplinek] Lecznica Weterynaryjna

aneczka1-13 - Czw Lip 15, 2010 11:36
Temat postu: [Polecam][Czaplinek] Lecznica Weterynaryjna
26 lipca wyjeżdżam do Czaplinka koło Drawska pomorskiego i chciałabym się dowiedzieć jacy tam są weci?? Których polecacie. Muszę wiedzieć w razie czego bo zawsze coś się może wydarzyć. Interesują mnie weterynarze w Czaplinku, Drawsku pomorskim i niedalekich okolicach.
aneczka1-13 - Nie Lip 18, 2010 22:14

HALO!!! HOP HOP. naprawdę proszę o pomoc.
nectarine - Sob Sie 07, 2010 21:32

Pewnie już trochę po czasie, ale... Mieszkam w Drawsku. Są 2 przychodnie, do jednej dojeżdża lekarz z Łobza, ale nie spodziewałabym się, że specjalizują się w szczurach. Ze szczurem do weta na szczęście nie maiłam powodu iść, tylko z kotami. Jest jeden dobry lekarz, ale go zazwyczaj nie ma... Ja jeździłam do Stargardu, jak się coś działo. Tam wiem, że jest dobra klinika i świetni lekarze z prawdziwego zdarzenia.
Co do Czaplinka to nie znam, nie byłam tam u weta. Ale jakby coś się działo z moim szczurem to uderzałbym najpierw tam.

Iskrunia - Wto Wrz 21, 2010 08:27

kurcze szkoda że nie widziałam tego posta wcześniej,ja spędzałam każde swoje wakacje w Czaplinku i miałam pseudopraktyki u weta właśnie tam nazywa się Urlich i jest spoko panem w starszym wieku.ceni się nie powiem ale wydaje mi się że potrafiłby pomóc
nectarine - Sob Lut 05, 2011 00:30

W tej samej lecznicy kastrowałam szczurka i widać było, że znają się na rzeczy i mają serce do zwierząt.
http://www.lecznicawet.com/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group