To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - 10 klusek -cały miot ciemny.

gabi30 - Pią Lip 16, 2010 18:57

W sumie dla mnie żadna różnica jakie kolorki z nich wyrosną. Krew mnie tylko zalewa,że nie potrafię określić kolorów dla przyszłych domków. Trzeba będzie poczekać aż maluchy podrosną, to się kolor "wyklaruje". A agutki są śliczne. Mam jedną pannę agutkę i jest śliczna:-)
kropka - Pią Lip 16, 2010 20:37

ja bym mogla wziac dwie dziewczynki, kolorki nie maja znaczenia ;) )
prosilabym o szybki konktakt na nr telefonu 661199731 (moze byc sms )
badz gadu 1506490.
Jestem z Legnicy, moge podjechac do Wroclawia badz innych pobliskich miast, tylko kto bylby chetny podwiezc ;>
mimo wszystko prosze o kontakt ;)

gabi30 - Pią Lip 16, 2010 20:48

kropka, czy masz już w domu szczurki? Nie ukrywam,że wolałabym oddać maluchy osobom udzielającym się na forum. Mimo, iż to kundelki to jednak żywe istoty i musze wiedziec gdzie je oddaję. Zarejestrowałaś się na forum dzisiaj, więc niewiele wiem o Tobie.
L. - Pią Lip 16, 2010 20:51

Off-Topic:
gabi30, dla mnie to czarne jak nic ;P
inny wydawał Ci się odcień od mamy bo one jeszcze nie mają normalnego futra ;]

kropka - Pią Lip 16, 2010 21:01

aktualnie ogonkow nie mam, dlatego zamirzam wziac dwie dziewczynki. jednak juz mialam szczurki i potrafie sie nimi opiekowac i dac im nalezyte warunki. co do dzisiejszej rejestracji to dlatego ze poprzednie szczurki byly z miotow znajomych jednak teraz nikt na szczescie nie mial wpadki, natrafilam na Twoj post wiec i sie zarejestrowalam i odpisalam ;)
gabi30 - Pią Lip 16, 2010 21:02

L, czarne też śliczne :P
kropka - Sob Lip 17, 2010 12:12

zmiana numeru telefonu - 724843128 ;)
gabi30 - Sob Lip 17, 2010 14:09

Kropka, podaj wymiary klatki ( najchętniej fotki) , czym zamierzasz żywić szczurki. Maluszki w poniedziałek kończą dopiero dwa tygodnie, więc jest jeszcze sporo czasu na odbiór. Wstępnie przyjmuję od Ciebie rezerwację na dwie samiczki. Problemem będzie transport maluszków. Jeśli temperatury nie spadną konduktorka nie będzie wchodziła w grę. Jestem w stanie dowieźć maluszki hmmm... do Poznania, ale dalej nie dam rady, za duże koszty. Ja mieszkam niedaleko Stargardu Szczecińskiego ( dowóz do Szczecina i Stargardu nie stanowi problemu).
Chętni na maluszki muszą się liczyć z ograniczonymi możliwościami wysłania szczurków w Polskę.

Naciol - Sob Lip 17, 2010 14:14

gabi30, ja jestem ze Szczecina, jeśli byłby ktoś chętny z dalszych okolic to mogłabym je ewentualnie przetrzymać kilka dni i wysłać w drogę konduktorką. Ale oczywiście wszystko zależy od pogody.:)
gabi30 - Sob Lip 17, 2010 14:23

Naciol, dzięki za ofertę pomocy :mrgreen: . Jeśli będzie taka konieczność na pewno się do Ciebie odezwę.
kropka - Sob Lip 17, 2010 14:27

przepraszam bardzo za fatyge, i narobienie nadziei na dom dla ogonkow, ale znalazlam w poblizu mojego zamieszkania rowniez malutkie szczurki ktore maja bardziej niepewny dach nad glowa. Jeszcze raz bardzo przepraszam za zamieszania.
gabi30 - Sob Lip 17, 2010 14:45

L porównałam zdjęcia poprzednich maluchów, jednak różnią się znacznie kolorami.Zdjęcia zrobione tym samym aparatem, na tym samym ręczniku, w tym samym okresie życia szczurków.[/b]
Tu na zdjęciu mój czarny Pele w wieku ok. 14 dni:


A tu mały samczyk w wieku 13 dni:


Jako,że brak mi całkowicie doświadczenia zdaję się całkowicie na opinię doświadczonych forumowiczów w sprawie koloru malca.
Kropka, czyli mam rozumieć,że rezygnujesz z maluszków?

L. - Sob Lip 17, 2010 15:57

drugie jest jak dla mnie prześwietlone.
gabi30, a nie możesz po prostu poczekać do momentu kiedy maluchy otworzą oczy i będą normalnie wyglądać.
wtedy proponuje oprócz sesji indywidualne zrobić zdjęcia grupowe z dobrym fleszem. bo jak ułożysz maluchy obok siebie wtedy jest najłatwiej ocenić kolor.

wuwuna - Sob Lip 17, 2010 15:59

gabi30 napisał/a:
Jako,że brak mi całkowicie doświadczenia zdaję się całkowicie na opinię doświadczonych forumowiczów
zdjęcia mogą przekłamywać, nie dają gwarancji, że typowanie kolorów będzie prawdziwe. :wink:

Gabi, daj fotę wszystkich na raz może. Rozjaśnienie barwy mogą dać recesywy również. One są w odcieniu brązu czy stali teraz?

kropka - Sob Lip 17, 2010 17:45

tak niestety ale rezygnuje, jeszcze raz najmocniej przepraszam za cale zamieszanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group