To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - 10 klusek -cały miot ciemny.

gabi30 - Czw Lip 08, 2010 17:27

Dzisiejsze zdjęcia maluszków, to już 4 doba. Zrobiłam foty bez lampy błyskowej aby nie rozjaśniać zdjęć.



asia030984 - Czw Lip 08, 2010 17:33

jakie słodkie kluseczki :) żeby tylko zdrowo rosły :kciuki: :kciuki:
gabi30 - Czw Lip 08, 2010 19:34

Mama maluchów dostała ADHD :] . Dziś sprzątałam klatkę, wypuściłam szczurzycę na łóżko, a ta hyc na podłogę i już jej nie było. Co ja się naszukałam, nacmokałam aż mi usta zdrętwiały. Szczurzyca pozwiedzała i wróciła do klatki :shock: . No cóż, teraz wiem,że to uciekinierka i musze być ostrożna jak ją wypuszczam.

[ Dodano: Pią Lip 09, 2010 18:26 ]
Dziś mija 5 doba od narodzin maluchów. Robią się coraz ciemniejsze, czyżby czarne?
Na zdjeciu mama podczas poobiedniej drzemki:


[ Dodano: Sob Lip 10, 2010 11:49 ]
Kreciki w 6 dobie życia:





[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 11:52 ]
Wszystkie maluchy robią się ...niebieskie :shock: . Myślałam,że będą same czarne, a tu niespodzianka.

PATY$$ka - Nie Lip 11, 2010 16:12

Łaaa!!! Niebieściaki :shock: :mrgreen: A dumbosze są, czy tylko standardy :P ?
No to pięęękniusia niespodzianeczka :twisted:

wuwuna - Nie Lip 11, 2010 16:25

PATY$$ka, wiem, że jeszcze nie dorosłaś i jesteś dzieckiem, ale zachowuj się poważnie. Przeszukujesz tematy kundelków i koniecznie chcesz kolorowe i jeszcze dumbo coś jeszcze do kompletu? W hodowlach wszelakich odmian do wyboru do tego odpowiednia selekcja itd.
To są kundelki czego oczekujesz, że będą we wszystkich kolorach i odmianach ?! :o :?

Załamujesz mnie....

A ja tam Gabi nie widzę niebieskich, może po prostu mają mało pigmentu, albo niosą rozjaśnienie przez co mają inny odcień.

Anomalia - Nie Lip 11, 2010 16:37

Ooo ja cie, niebieskie żelki. :mrgreen:
Nakasha - Nie Lip 11, 2010 17:30

Mamusia jest czarna, tak? Więc na 100% nie ma wszystkich niebieskich. ;) a wydaje mi się, że nie ma ich w ogóle - czasami czarne kluski gdy zaczynają porastać meszkiem mogą być szarawe, szczególnie jeśli niosą recesywy. ;) Ale jeśli byłyby jakieś russian blue, to by była prawdziwa niespodzianka. :)
Leksana - Nie Lip 11, 2010 17:53

niebieściaki :serducho: ...duuużo zdrówka dla maluchów i dobrych domków
L. - Nie Lip 11, 2010 18:00

dla mnie one są czarne ;p nie widzę żadnej niebieskości etc.
sądzę , że oglądałaś je w złudnym świetle stąd takie wrażenie.

gabi30 - Nie Lip 11, 2010 19:17

Dziewczyny może macie rację :roll: . Ja się nie znam, widze tylko ten niebieski odcień przy mamie. Mama to czarna kapturka. Kiedy miałam miot agutki były czarne maluchy. Porównałam zdjęcia poprzednich klusek z tymi i te się różnią. Poczekamy jeszcze kilka dni na ofutrzenie wtedy lepiej będzie widać:-)





[ Dodano: Nie Lip 11, 2010 20:11 ]
Przejrzałam zdjęcia miotu Nakashy, chyba rzeczywiście maluchy są za ciemne na niebieściaki. W każdym razie żeby już nie mieszać ...będą ciemne ze znaczeniami na brzuszkach:-). Tytuł tematu zmieniłam,żeby nikogo nie wprowadzać w błąd. Jak się ofutrzą i otworzą oczka przeniosę do działu ODDAM.

[ Dodano: Pon Lip 12, 2010 21:17 ]
Wszystkie maluchy mają znaczenia na brzuszkach, dlatego tylko kilka. Ciężko zrobić zdjęcia tym małym wiercipupom.




[ Dodano: Wto Lip 13, 2010 19:33 ]
Mała śliczna dziewczynka:-)



Lilou - Czw Lip 15, 2010 10:54

Ojeju.. śliczne robaczki :serducho:
nezu - Czw Lip 15, 2010 18:14

Nie, to nie ruski, to czarne, ostatecznie mogą być jeszcze pojedynczo jakieś aguty/ostateeecznie russian blue, bo widzę różnice między poszczególnymi maluchami.

Przechodziłam przez multum miotów i umiem odróżnić czarnego od innych malców. ;)

gabi30 - Pią Lip 16, 2010 08:30

Nezuś wydaje mi się ,że niektóre będą czarne, wyraźnie odróżniają się od reszty ( są ciemniejsze). Niektóre mają taki stalowy kolor, a niektóre głęboko brązowy, prawie czarny. Ale wszystkie bez wyjątku maja skarpety białe i znaczenia na brzucholach. Żaden nie ma całego brzuszka białego, tylko plamki , wzorki itp. Futerko jest coraz większe , więc może dziś wieczorem zrobię im fotki indywidualne. Co prawda jeszcze nie widzą, ale ktoś chętny mógłby już rezerwować szczurka.

[ Dodano: Pią Lip 16, 2010 09:57 ]
Przejrzałam jeszcze raz maluchy i wnoszę korektę: jest 7 samic i tylko 3 samce.

Samiczka nr 1:


Samiczka nr 2:


Samiczka nr 3:


Samiczka nr 4:


Samiczka nr 5:


Samiczka nr 6:


Samiczka nr 7:



Chłopiec nr 1:


Chłopiec nr 2:


Chłopiec nr 3:
]


Na pewno zostanie ze mną jedna panienka i jeden chłopiec.

polonistka - Pią Lip 16, 2010 18:41

To kiedy będą wystawione do adopcji...? Bo jakby się stalowa dziewczynka zdarzyła, to... ehh... nie ręczę za siebie.
baradwys - Pią Lip 16, 2010 18:45

gabi30, u moich gimnazjalistów też były taki "stalowe" a potem urosły z nich 2 cudne agutki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group