To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot T of Anahata - 30.06.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Nakasha - Pon Sie 20, 2012 11:50

Fiona, super! :)

Teyla też ma guzy, czeka nas operacja.

agata-air - Sob Sie 25, 2012 00:19

Thien była dziś u Dr. Rzepki. Oprócz guza pod łapką, mamy kolejny na szyi. Przebadana i na razie operacja odsunięta w czasie, najpierw leki na serduszko i obserwacja.
agata-air - Czw Wrz 27, 2012 21:05

Thienka od ponad miesiąca mieszkała u Oli, ponieważ ja z Warszawy przeniosłam się "do lasu" nie miałam możliwości być z nią na częstych kontrolach. Serduszko bardzo słabo pracowało, zdecydowałyśmy podjąć ryzyko operacji guza. Thien jej nie doczekała, odeszła wczoraj. Bardzo dziękuje Oli za pomoc, zrobiłaś dla niej wszystko co mogłaś.
Nakasho dziękuje, że dzięki Tobie mogłam żyć z Thien przez ponad dwa lata, była cudowna, naprawę cudowna. To był jeden właśnie z TYCH szczurów.

Mój mały dzieciak dołączył do swojej przybranej mamy Bacci, siostry Shiloh, wujka Morisa, cioci Reni, babci Satyrki i reszty...Będzie mi jej bardzo brakowało :(

Oli - Czw Wrz 27, 2012 21:08

agata-air napisał/a:
To był jeden właśnie z TYCH szczurów.
znałam ją krótko, ale pozwoliła mi to w sobie dostrzec :serducho: wyjątkowy szczurek, bardzo żałuję, że nie udało się nam chociaż spróbować podjąć operacji... ale widocznie mysza wiedziała lepiej... :(
Fiona - Sob Lis 24, 2012 23:18
Temat postu: Chore serduszko
Tosca jest na prilium...
Nakasha - Pią Gru 28, 2012 18:04

Kochani, chciałabym sporządzić aktualny spis zdrowia szczurków z moich i Ren miotów. ;)

Niektórzy z Was regularnie do mnie piszą i bardzo Wam za to dziękuję. :)

Niestety nie miałam czasu, a bywało że możliwości, aby wszystko na bieżąco zapisywać. :oops: Teraz do końca stycznia mam w pracy urlop i czas, aby to porządnie ogarnąć. Dlatego, bardzo Was proszę, o ponowne (lub po raz pierwszy, jeśli jeszcze nie pisaliście) przekazanie mi informacji o szczurkach: jeśli żyją jak się mają, na co chorowały, jeśli zmarły, na co zmarły i kiedy. Chodzi mi o dane od początku 2012 roku.

Najchętniej na maila, bo duża ilość Pw powoduje skasowanie najstarszych.
anahata_rattery@interia.eu

lub w temacie miotu.

Z góry Wam dziękuję. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group