To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zarejestrowane hodowle - Prośba o pomoc w promocji SHSRP

Mangusta - Wto Cze 22, 2010 22:36

czepię się strony graficznej. w plakatach logo SHSRP jest za małe i za jasne, będzie wyglądać źle bądź będzie w ogóle nie do rozczytania. w ulotce loga planety zoo i herbal pets są kiepskiej jakości, powinniście poprosić o logo wektorowe bo jest to po prostu nieprofesjonalne.
mrófka - Wto Cze 22, 2010 22:45

już wydrukowałam i jutro zawiśnie plakat u weta, we Wrzeszczu na ul. Lelewela, także można odhaczyć :wink:
Mao - Wto Cze 22, 2010 22:59

No, ulotka się otworzyła :D
Mam małe zastrzeżenie:
Cytat:

socjalizowane, przyzwyczajane do ludzkich rąk, hałasów, ludzkiego świata, dzięki praktycznie nie trzeba ich oswajać, a jedynie przyzwyczaić do siebie.

Czy nie lepiej byłoby "dzięki czemu"?

Cytat:
Opieka hodowcy – właściciel może być pewien, że w przypadku jakichkolwiek pytań, (1) hodowca zawsze będzie służył radą i wsparciem. Także, (2) jeżeli coś niepokojącego pojawiłoby się w linii – właściciel szczurka zostanie o tym poinformowany.

1 - usunęłabym przecinek
2 - Zamieniłabym raczej na "Jeśli coś niepokojącego pojawiłoby się w linii, właściciel szczurka także zostanie o tym poinformowany". To tylko moja osobista sugestia.

Layla - Śro Cze 23, 2010 14:17

L. napisał/a:
ten przecinek nie jest takim rażącym błędem, gdyż zazwyczaj przed "a" stawia się przecinek.
Ale w tym wypadku się nie stawia, błąd poprawcie ;)
L. - Śro Cze 23, 2010 15:27

Off-Topic:
Jest już zrobione, wystarczy odświeżyć plakat jeśli zmiana się nie pokazuje. : )

Badoha - Śro Cze 23, 2010 19:34

Byłam dziś w lecznicy-pytam weta czy mogę coś powiesić na tablicy ogłoszeń-wyjęłam plakaty i ulotkę-a on do mnie jakie to piękne, proszę mi powiedzieć gdzie pani chce abym to powiesił-jeszcze przy mnie oprawił w rami i powiesił na ścianie w widocznym miejscu :mrgreen: wydrukowałam wszystko na papierze fotograficznym więc wygląda to rzeczywiście przepięknie0misja spełniona :P
Anonymous - Śro Cze 23, 2010 19:54

Badoha, podaj adres lecznicy to zapiszemy, że już odwiedzona :wink:
Badoha - Czw Cze 24, 2010 07:55

Wetmedyka, Żyrardów ul. Szarych Szeregów1
sachma - Czw Cze 24, 2010 10:49

pomoc jest zupełnie dobrowolna nikogo nie zmuszamy, a czemu nagle ulotki? bo doszłyśmy do wniosku że to jedyny możliwy sposób na walkę z pseudo..
jeśli ktoś ma o to pretensje to trudno - przykro tylko że jak nic nie robimy jest źle a jak coś robimy też jest źle - jak widać wszystkich zadowolić się nie da, to tak apropo "pierdoleniu sachmy i innych hodowców..." i następnym razem proszę o wyrażanie swoich opinii wprost a nie pokątnie, lepiej grać w otwarte karty ;)
dodam jeszcze że osobiście nie chciałabym żeby te plakaty wisiały w marketach - lecznice weterynaryjne to jednak inny target..
a i my hodowcy potrzebowaliśmy trochę czasu żeby psychicznie przygotować się na to że ludzie którzy będą się do nas zgłaszać nic nie wiedzą o szczurach..

Badoha - Czw Cze 24, 2010 10:56

sachma, nie denerwuj się :glaszcze: ile ludzi na forum, tyle opinii-ja osobiście uważam, że to świetny pomysł-sama 2 lata temu nie wiedziałam o istnieniu SHSRP
sachma - Czw Cze 24, 2010 10:59

Badoha, nie denerwuje się, ale wolałabym, że jeśli traktujemy was wszystkich jako organ doradczy i bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie to żeby była jakaś konstruktywna krytyka na forum, a nie żale na PM :) do tego bardzo nie miłe i oskarżające o jakieś ciemne interesy kierowane personalnie do konkretnych hodowców, to po prostu dziecinne.

[ Dodano: Czw Cze 24, 2010 11:04 ]
L. czy plakaty już poprawione? Postaram się dorwać do drukarki taty i trochę podrukować plakatów na papierze fotograficznym..

zuuzuushii - Czw Cze 24, 2010 11:54

papier foto-hymn... na pewno to wykorzystam :)
ja tam uważam, że te ulotki i plakaty są świetnym pomysłem, jak tylko będę u weta to postaram się o to, żeby je tam zostawić :)
zastanawiam się, czy nie wywiesić plakatu np na uczelni, co wy na to? zwłaszcza, że czasem ludzie wywieszają tam np. ogłoszenia dot. adopcji szczurków, kotków itp.

Badoha - Czw Cze 24, 2010 11:57

sachma napisał/a:
trochę podrukować plakatów na papierze fotograficznym
ja tak zrobiłam i wygląda to świetnie :mrgreen:
L. - Czw Cze 24, 2010 15:04

Tak, tak plakaty już dawno poprawione :wink:
Zrobiłam dla Azi również inną oprawę graficzną ulotki w tym loga sponsorów w lepszej jakości - pewnie jak będzie miała wolą chwilę to poprawi ulotkę.

Anonymous - Śro Lip 07, 2010 20:24

Nowa, poprawiona wersja ulotki w pierwszym poście :) . Na razie mamy tylko dwie lecznice, prosimy o pomoc :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group