To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Zarejestrowane hodowle - Prośba o pomoc w promocji SHSRP

Anonymous - Wto Cze 22, 2010 18:33
Temat postu: Prośba o pomoc w promocji SHSRP
Chciałabym rozpocząć propagowanie SHSR w lecznicach, ale do tego potrzebna jest Wasza pomoc :) . Chodzi o wydrukowanie i zawieszenie/zostawienie w lecznicach w Waszych miastach ulotek informujących o SHSR. W pierwszym poście będę wypisywać miasta i adresy lecznic, w których ulotki już są, żeby ktoś specjalnie nie fatygował się na darmo :wink: . Oczywiście przed zostawieniem czy zawieszeniem ulotek trzeba poprosić lecznice o zgodę :wink:

Plakat reklamowy 1
Plakat reklamowy 2
Ulotka


Lecznice odwiedzone:

Gdańsk - Wrzeszcz, ul. Lelewela
Żyrardów - Wetmedyka, ul. Szarych Szeregów 1
Warszawa - Przychodnia Weterynaryjna OGONEK, ul. Klemensiewicza 7
Olsztyn - Weterynaryjne Centrum "LEW" ul. Wilczyńskiego 26
Olsztyn - Poliklinika Weterynaryjna ul. M. Oczapowskiego 14
Gdynia, Gdyńska Klinika Weterynaryjna, ul. Kielecka 22

Bel - Wto Cze 22, 2010 18:40

Ren, no w końcu :D ale tuszu zeżry drukara ;(
Anonymous - Wto Cze 22, 2010 18:42

believe_86, możesz iść do byle jakiego ksera studenckiego, wydruk czarno-biały to jakieś 10-20 gr, a kolorowy jakieś 50 gr :wink:
kaś - Wto Cze 22, 2010 18:45

Może to mój osobisty problem, ale w tekście ulotki nie wyświetlają się polskie znaki (ą, ę itp.)
Anonymous - Wto Cze 22, 2010 18:46

kaś, u mnie są polskie znaki.
yes - Wto Cze 22, 2010 18:55

ja i Scorpio będziemy przed 10 lipca w "Ogonku". jesli nikt nas nie uprzedzi, to wywiesimy tam wszystkie 3 częsci tej propagandy :P dodam, że z przyjemnścią :mrgreen:
AngelsDream - Wto Cze 22, 2010 19:05

Off-Topic:
Moim zdaniem nie powinno być przecinka w tym fragmencie: "między człowiekiem a szczurem"

Na podstawie słownika interpunkcyjnego PWN.

mrófka - Wto Cze 22, 2010 19:12

Ren, u mnie także polskich znaków nie ma na ulotce
Devona - Wto Cze 22, 2010 19:17

kaś napisał/a:
Może to mój osobisty problem, ale w tekście ulotki nie wyświetlają się polskie znaki (ą, ę itp.)
U mnie niektórych polskich znaków też nie widać. To na pewno kwestia kodowania, a ja mam Linuxa, więc tych znaków raczej nie zobaczę. Kaś, Ty masz pewnie starą przeglądarkę pdfów, zainstaluj najnowszą i powinno być ok.
Anonymous - Wto Cze 22, 2010 20:51

Plakaty robiła L., a ulotkę Azi, więc niestety nie wiem jak można poprawić, żeby były polskie znaki i przecinek :(
AngelsDream - Wto Cze 22, 2010 20:55

Off-Topic:
Ren, może dziewczyny mają bazowe pliki i się da? To nie jakiś wielki błąd, mało kto zwróci uwagę, ale akurat ja jestem uczulona na takie konstrukcje.

kaś - Wto Cze 22, 2010 21:19

Devona napisał/a:
U mnie niektórych polskich znaków też nie widać. To na pewno kwestia kodowania, a ja mam Linuxa, więc tych znaków raczej nie zobaczę. Kaś, Ty masz pewnie starą przeglądarkę pdfów, zainstaluj najnowszą i powinno być ok.

Faktycznie, mam starą. Ja sobie z tym poradzę jakoś, po prostu myślałam że może to być jakiś odgórny problem typu czcionka nie obsługująca polskich znaków i że wypadałoby zgłosić ;)

Sysa - Wto Cze 22, 2010 21:26

A czy doraźnie można sobie powrzucać w opiach na gg, na grono itp. linki lub zdjęcia ulotek?
L. - Wto Cze 22, 2010 21:29

Off-Topic:
Da to się zmienić, chociaż dla mnie ten przecinek nie jest takim rażącym błędem, gdyż zazwyczaj przed "a" stawia się przecinek. Wyjątkiem jest , gdy "a" można zamienić w zdaniu na "i" i brzmi ono odpowiednio, wtedy się nie stawia przecina.

Mao - Wto Cze 22, 2010 22:11

Ulotka na moim laptopie nie chce się otworzyć :/ Spróbuję później na drugim komputerze.
Błąd faktycznie poprawcie, bo to mimo wszystko troszkę niepoważne przy plakacie organizacji :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group