To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot X of Anahata - wychodzimy na świat!

Anonymous - Wto Cze 22, 2010 08:36
Temat postu: Planowany miot X of Anahata - wychodzimy na świat!
Planowany miot "X"

Mamusią zostanie:

Satyra of Anahata - dumbo rex chocolate varieberk

metryka

Satyra jest z mojej najcenniejszej linii po kochanej i cudownej Preci :) . Jest bardzo aktywna, ale jednocześnie lubi dużo spać i jeść ;) . Jej ulubiona zabawa to "ręko pańci złap mnie" :lol:


Tatusiem zostanie:

REEBOK of Blue Moon - dumbo, standard, agouti, berkshire



mataforgana napisał/a:
Reebok wciąż lubi sobie popiszczeć i nie jest największym fanem przytulanek, ale absolutnie nie jest agresywny, ładny z niego chłopiec i ma w sobie coś, co mimo wszystko wzbudza sympatię. czasem tylko nabiera dzikiej chęci na amory i wkurza chłopaków, bo próbuje sobie z nich zrobić harem ;)



Spodziewamy się:
Uszka: dumbo
Sierść: standard, rex, fuzz
Kolory: agouti, black, topaz, beige
Znaczenia: berkshire, varieberk


Krycie planowane po na połowę września. Miot urodzi się w Poznaniu.

Wszystkich chętnych proszę o wypełnienie ankiety (pobierz CV) i przesłanie na naszego maila: anahata_rattery@interia.eu . W tytule proszę o wpisanie literki miotu, ilości szczurków i płci :)


Zastrzegam sobie prawo do odmówienia rezerwacji maluszka bez podania powodu. Wymóg wypełniania CV i potem rozmowy na GG lub przez tel. wynika stąd, że chcę znaleźć dla moich szczurzych wnuków jak najlepsze domki :)

Jak się być może niektórzy domyślają, piszą do nas różne osoby, od terrarystów począwszy, a skończywszy na małych, nieodpowiedzialnych dzieciach - więc każdy potencjalny chętny jest dokładnie sprawdzany co do swojego podejścia. ;) Szczur to żywe, czujące stworzenie, a nie zabawka!

Rezerwacja nie jest gwarancją kupna. Rezerwacja nie jest też przymusem kupna.

Nie gwarantuję, że każdy dostanie takiego szczurka, jakiego opisuje w CV, ponieważ to zależy od tego, jakie ogonki się urodzą. :D :D

Jeśli dla kogoś nie starczy wymarzonego szczurka, może wybrać innego lub zrezygnować. Można też przepisać się na inny miot. :)

Kolejność wyboru ustalam ja, poza kolejnością wybierają zawsze: właściciele rodziców i hodowcy.

Rezerwacje są potwierdzane gdy malce kończą 12 - 14 dni i dopiero wtedy wybiera się maluszka dla siebie, według wskazanej przeze mnie kolejności ;) również wtedy opłaca się bezzwrotną zaliczkę w wysokości 30 zł na moje konto. Wpłacenie zaliczki jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji. Późniejsza rezygnacja lub brak jakiegokolwiek kontaktu i w efekcie usunięcie rezerwacji nie uprawia do zwrotu zaliczki.

W razie wątpliwości proszę pytać. :)

LalaAla - Wto Cze 22, 2010 08:39

O nie, skandal !! Dopiero co człowiek się doszczurzy a tu już wyskakują z obłędnym miotem :D To jest specjalnie czy jak?? :D
Anomalia - Wto Cze 22, 2010 08:40

LalaAla napisał/a:
To jest specjalnie czy jak??

No chyba... ^^

Bel - Wto Cze 22, 2010 08:46

szyszkowy agutek ;( i to dumbo ;( Reniferku jak mogłaś ;( ;( ;(
Anonymous - Wto Cze 22, 2010 08:49

Ta, wszyscy jęczą, a potem mam i tak pustki na listach :P
Bel - Wto Cze 22, 2010 08:56

Ren, bo ja już nie mogę ;( to co się dziwisz :P
Anonymous - Wto Cze 22, 2010 08:56

believe_86, zawsze można :twisted:
Bel - Wto Cze 22, 2010 09:00

Ren, nie zawsze ;) nie przy 22-23 :]
KaTasia - Wto Cze 22, 2010 09:02

No niieeee. ;( Jaki cudny miot. Dumbo agouti, fuzzy, topazy. :serducho:
Czemu ja nie mogę mieć szczurów. :evil:

Anonymous - Wto Cze 22, 2010 09:02

believe_86, wtedy po prostu przestajesz liczyć ile ich masz i jest dobrze :lol:
Bel - Wto Cze 22, 2010 09:07

Ren, przestajesz pod warunkiem,że w ogóle możesz się doliczyć ;) nie nie nie mówię pass ;) choć cholera aguta nie mam ;(
Lavi - Wto Cze 22, 2010 10:47

A buuu topazikiii ;(
LunacyFringe - Wto Cze 22, 2010 10:52

beżyki topazy rexy i fuzzy , ja nie mogę ...
Ren... jeśli mój TŻ się zgodzi .... :twisted:

susurrement - Wto Cze 22, 2010 10:54

o matko, ja się zastrzelę.
dumbo agouti. kuuurna. Ren, nie lubię Cię :P
mam takie parcie na aguta, że... :mrgreen:

Badoha - Wto Cze 22, 2010 11:00

a ja się zapisałam :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group