To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Polecani - [polecam] [Warszawa] Przychodnia Weterynaryjna OGONEK

Karena - Wto Paź 22, 2013 19:42

Pyl napisał/a:
MT, może tego offtopa przenieść do wątku Ogonka?

Zrobione.


Dyskusja przeniesiona z tematu lecznicy Plusvet

Cegriiz - Wto Paź 22, 2013 20:06

nimka, zanim gdziekolwiek pójdę, właśnie się pytam o ewentualny koszt :P

Za wizytę u dr Łobaczewskiej dopłaciłam chyba 20zł., gdy szłam z Koziną na kontrolę.

nimka - Wto Paź 22, 2013 20:14

Pyl napisał/a:
Off-Topic:
nimka, to teraz już wiesz i nie musisz z tego korzystać :P

No i nie korzystam :)

ale zostałam "nabrana" gdy pierwszy raz chciałam się tam udać ;)

Cegriiz napisał/a:
nimka, zanim gdziekolwiek pójdę, właśnie się pytam o ewentualny koszt :P

A jak zadajesz pytanie? ;) "czy mają państwo jakieś ukryte koszty?"

Tak jak pisałam: do głowy mi nie przyszło domaganie się wyjaśnienia czy jeśli zapiszę się na wizytę to będę płacić więcej :) dla mnie było oczywiste, że koszt będzie taki sam, a nie większy - tylko że będzie z rezerwacją, gdzie i lekarz i klient będzie wiedział że o konkretnej godzinie ktoś przyjdzie ;)

Cegriiz - Wto Paź 22, 2013 20:20

nimka, prędzej: "Czy taka wizyta jest dodatkowo płatna ".
nimka - Wto Paź 22, 2013 20:25

Cegriiz napisał/a:
nimka, prędzej: "Czy taka wizyta jest dodatkowo płatna ".

A skąd Ci na samym początku wpadła myśl, że taka wizyta może być dodatkowo płatna, żeby o to pytać? Bo przyznam, że mi wpadło dopiero dziś po przeczytaniu Twojego pytania :) Gdzieś musiałaś mieć pierwsze takie doświadczenie ;)

ok, nieistotne w zasadzie ;)

a przy okazji zapytam:
- jaka jest różnica w cenie wizyty nieumawianej i umawianej? Czy może się zdarzyć, że gdy się przyjdzie na wizytę nieumawianą można zostać nieprzyjętym w ciągu np. 3 godzin od przyjścia? (chodzi o Ogonek teraz)
- czy da się jakkolwiek załatwić tańszą wizytę u specjalisty (chociażby właśnie dr Łobaczewska)? Jak? Nie mówię o pierwszej wizycie, tylko kolejnych. Też myślałam, że zawsze kwota jest identyczna, bo się to nalicza osobno jako wizyta u specjalisty. I tyle. Że taniej nie będzie.

Pyl - Wto Paź 22, 2013 20:30

nimka napisał/a:
Czy może się zdarzyć, że gdy się przyjdzie na wizytę nieumawianą można zostać nieprzyjętym w ciągu np. 3 godzin od przyjścia? (chodzi o Ogonek teraz)
Tak. Jeśli jest długa kolejka to jest to całkiem możliwe. Nie wiem jak jest teraz z kolejkami, więc trudno to mi ocenić, ale kiedyś było to całkiem prawdopodobne.

Nie wiem jak z tańszymi wizytami.

Cegriiz - Wto Paź 22, 2013 20:31

nimka, nie wiem. Chyba przeczucie.
Pierwszą moją umawianą wizytą, była właśnie wizyta w Ogonku. Wszędzie indziej - dr Kulesza na Wolumenie - nie trzeba było się zapisywać.

Na resztę Ci chyba nie odpowiem. Wiem, że mimo kolejnej wizyty z Koziną, zostałam potraktowana jakby szczura miała pierwsza wizytę - wcześniej była Martini.
W każdym razie, byłam dwa razy - raz w starej siedzibie, raz w nowej, ale mimo, ze blisko to ceny powalają ;)

Hanka_i_Medyk - Wto Paź 22, 2013 20:44

Do dr Łobaczewskiej można się umawiać do innych lecznic. Przyjmuje na 100% w MedicaVet, kiedyś przyjmowała mnie również przy Bokserskiej (niedaleko Galerii Mokotów). Trzeba by się dowiedzieć jaki jest rozkład cenowy w poszczególnych lokalizacjach (w MV zapłaciłam 40PLN) i w jakich terminach dr Łobaczewska przyjmuje w którym miejscu.
Cegriiz - Wto Paź 22, 2013 20:50

Hanka_i_Medyk napisał/a:
(w MV zapłaciłam 40PLN)

W starej filii Ogonka zapłaciłam 45 zł ;)

nimka - Wto Paź 22, 2013 21:09

Hanka_i_Medyk napisał/a:
Do dr Łobaczewskiej można się umawiać do innych lecznic. Przyjmuje na 100% w MedicaVet, kiedyś przyjmowała mnie również przy Bokserskiej (niedaleko Galerii Mokotów). Trzeba by się dowiedzieć jaki jest rozkład cenowy w poszczególnych lokalizacjach (w MV zapłaciłam 40PLN) i w jakich terminach dr Łobaczewska przyjmuje w którym miejscu.

dr Łobaczewska kilka miesięcy temu mówiła mi, że ceny są takie same we wszystkich lecznicach, a różnią się tylko w zależności od gatunku: psy i koty drożej, mniejsze zwierzęta taniej. Twierdzi ona, że cena za wizytę jest jednakowa niezależnie gdzie się do niej przyjdzie.

Nisia - Wto Gru 17, 2013 18:44

Tego chyba jeszcze nie było!

Warszawska lecznica "Ogonek" rozpoczęła prace nad zastosowaniem tomografii komputerowej w leczeniu m.in. gryzoni. Już pierwsi pacjenci zostali zbadani i zdiagnozowani. Tomograf, póki co, jest w lecznicy "Bemowo" przy Powstańców Śląskich.

Dla posiadaczy konta na facebooku: lecznica zamieściła zdjęcia z pierwszych badań na swojej stronie https://www.facebook.com/...54372857&type=1 Na zdjęciach jest królik i szczurek podczas badań.

quagmire - Wto Gru 17, 2013 22:07

Nisia, dr Piasecki we Wrocławiu bada. Ale ogólnie fajnie :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group