To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Higiena i pielęgnacja - Ściółka dla koni

karraska - Czw Gru 09, 2010 12:53

Off-Topic:
Jeśli chodzi o podatek to przy takiej ilości i tak się opłaca :roll:

Pyl - Czw Gru 09, 2010 13:20

Off-Topic:
karraska, nie do końca. Rozmawiałam dziś z panią z hurtowni i powiedziała, że zmiana najprawdopodobniej będzie o 1 punkt procentowy (z 3% na 4%, z 7% na 8%). Jeśli podwyżka miałaby być z 3% do 23% to bym się nie zastanawiała, ale zablokować sporą kwotę w szczurzym żarciu czy trotach to chyba nie warto aż tak bardzo dla 1%.
Mam na myśli, że jeśli masz i tak zrobić zakupy to rób je w grudniu, ale nie ma co kupować na zapas.

susurrement - Czw Gru 09, 2010 13:24

to ja poproszę jeden teraz i jeden w styczniu; w zasadzie jest mi to obojętne więc jeśli się coś nierówno rozłoży to można mnie wpisać dowolnie na dwa.
greenfreak - Czw Gru 09, 2010 18:07

A wie ktoś, jakie gabaryty ma taki wór? Cena jest kusząca żeby się na przyszłość zapisać, ale muszę wiedzieć, czy byśmy takie wory w pokoju pomieścili...
Allo - Czw Gru 09, 2010 19:54

Sytuacja na dzień dzisiejszy wygląda tak - zamówienie na pierwszą paletę składamy już w grudniu, po świętach, ale przed Nowym Rokiem, a jeśli uzbiera się wystarczająca ilość osób, to w styczniu zamówimy drugą paletę.
Każdy zamawiający ściółkę musi mieć założone konto na animalia.pl, więc jeśli ktoś jeszcze takowego nie posiada, to dobrze by było założyć je jak najszybciej :wink:

Ostateczna lista zamawiających w pierwszej turze (grudzień):

  • Allo
  • M___M
  • lukasio000
  • bjossa
  • Rita90
  • _Chomusia_
  • idaa
  • Nakota
  • Anzy-19
  • karraska
  • Cola
  • mataforgana
  • Niamey
  • zuuzuushii
  • Kaskas
  • Tigromaniak
  • harpoonka
  • susurrement
  • Motusa

Niech każdy zainteresowany uzupełni dla mnie taką formułkę:

nick: (z animalia.pl)
ilość worków: (1/2/3)
dodatki do zamówienia: (tak/nie)
termin: (styczeń/grudzień)
forma płatności: (kurier GLS/kurier animalia.pl/odbiór osobisty) ; (przelew/płatność przy odbiorze/-)
http://animalia.pl/faq.php?kat=9154&pyt=23

W "dodatkach do zamówienia" chodzi o to, że wysyłkę worka można połączyć ze zwykłymi zakupami w animalii, ale trzeba się wcześniej zadeklarować czy będzie się zamawiało jakieś dodatkowe produkty, czy nie.

np:
Allo napisał/a:

nick: karolina_sz
worków: 1
dodatki do zamówienia: nie
termin: grudzień
forma płatności: kurier animalia.pl; płatność przy odbiorze


greenfreak napisał/a:
A wie ktoś, jakie gabaryty ma taki wór? Cena jest kusząca żeby się na przyszłość zapisać, ale muszę wiedzieć, czy byśmy takie wory w pokoju pomieścili...

Konkretnie niestety nie, orientacyjnie takie jak duży worek na śmieci :P

Tutaj jest zdjęcie Utopii, paczka wygląda na sporą:

http://img585.imageshack....hiedenes250.jpg

Pozdrawiam :)

[ Dodano: Pią Gru 17, 2010 00:24 ]
Ściółka powinna już pojawić się w Waszych koszykach na Animalii. Paleta dojedzie pewnie na początku przyszłego tygodnia.

karraska - Nie Gru 19, 2010 23:12

Przepraszam, ale sierota ze mnie i dopiero dzisiaj przeczytałam posta. Na razie nie ma nic w moim koszyku. Czy to znaczy, że przegapiłam czy dopiero się pojawi??

edit
Doczytałam na chomiku. Szkoda, że na allo nie zostały podane informacje dla nowo zarejestrowanych na animalii.

Cola - Nie Gru 19, 2010 23:32

ja również nie mam niczego w koszyku, a chciałam ściółkę na grudzień..
karraska - Pon Gru 20, 2010 07:09

Tigromaniak napisał/a:
Osoby, które zamawiają pierwszy raz na animali proszone są o zamówienei czegokolwiek i wpisaniu w uwagi ze zamawiają worki ponieważ kontom które nigdy nic nie kupowały nie można dodać ściółki. W razie problemów proszę pisać do mnei na PW

Tigromaniak - Pon Gru 20, 2010 08:09

Przepraszam, ale przez święta jest duże zamieszanie :) mam nadzieje że już wszystko oki :)
Anonymous - Pon Gru 20, 2010 11:01

ech no i ja to samo... no cóż, trudno, zamówię przy okazji karmę dla psicy. i teraz to wolałabym, żeby paczka przyszła na początku stycznia, bo za chwilę wyjeżdżamy na święta i nie będzie nas w mieście...
Pyl - Czw Gru 23, 2010 14:50

No i jak tam poszło? Ktoś dostał przesyłkę? Obmacał towar? Bo namyślam się czy się nie dopisać do kolejnego zamówienia...
Niamey - Czw Gru 23, 2010 14:53

czy ktoś wie, kiedy mają przyjść te z grudniowego zamówienia? Bo ja wyjeżdżam a jeszcze nic mi nie przyszło...
Tigromaniak - Pią Gru 24, 2010 08:42

Grudniowa paleta jeszcze nei dojechała do Animali, została wysłana w poniedziałek z niemiec - prawdopodobnie dojedzie po świętach.

w chwili obecnej jest 2 worki wolne.
Więc jeśli ktoś ma ochotę to pisać do animali po woreczki

Pyl - Pon Gru 27, 2010 13:30

Donoszę, że wolnych worków już brak.
Nakota - Śro Gru 29, 2010 14:16

Moje dwa worki dzisiaj do mnie dotarły :)

I były tak dobrze zapakowane, że miałam świetną zabawę w odpakowywanie ich :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group