To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot Q of Anahata - 03.06.2010 - rezerwacje str. 12

Anomalia - Pią Wrz 24, 2010 07:15

wuwuna napisał/a:
Anomalia, miałabyś jak ich zważyć może?

W tej chwili nie bardzo...
Mamie tak strasznie waga kuchenna ine jest potrzebna, chociażby chciała.
Do weta bym pojechała, chodzi mi o to kichanie i przy okazji waga. Tyle, że chłopcy nie mieszczą się w swoim dawnym transporterku, musiałabym kupić nowy... Spróbuję się dogadać, może coś się uda zrobić. ^^

babyduck - Pią Wrz 24, 2010 11:52

Magnes napisał/a:
Qiỹlilóoy
A jak się to czyta?
quagmire - Pią Wrz 24, 2010 12:37

babyduck, Kililoj :mrgreen:
Devona - Pią Paź 08, 2010 19:15

Ren napisał/a:
Wszystkim wysyłałam tego samego dnia, kurczę no :(
Nadal nic do mnie nie doszło, wysyłałaś poleconym czy zwykłym listem? Możesz mi na pw napisać, pod jaki adres wysłałaś?
Anomalia - Sob Paź 09, 2010 15:21

Ważyłam je. Quick waży 475g (być może teraz już więcej), a Quill równe 400g (pisałam o tym w moim temacie, ale być może nie wszyscy czytali) :DD :serducho:
Dziś byliśmy z Quickiem u weta, ponieważ kilka dni temu zauważyłam, że ma drobne strupki w niektórych miejscach i często się drapie. Okazało się, że brzoskwinka ma świerzb, lub jest uczulony na ściółkę lub coś innego. ;( Weterynarz podał mu zastrzyk przeciw paskudztwu (oczywiście w odpowiedniej ilości, dobranej do jego wagi). Nie wiem, naprawdę nie wiem gdzie te robactwo złapał. :roll: We wtorek idę na kontrolę, mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży i choróbsko się nie rozwinie. :kciuki:

PATY$$ka - Sob Paź 09, 2010 15:39

Anomalia, trzymam kciuki aby wszystko było okej z Quckiem i jego bratem oraz resztą rodzeństwa :kciuki: :kciuki: :kciuki: :wink:
wuwuna - Sob Paź 09, 2010 16:19

Anomalia, spokojnie. Czasem się może coś przypałętać w ściółce czy na butach. Będę kciukać mocno za wnusia.
A jak to tylko robale to się szybko tego pozbędziecie. :kciuki:

wushu - Pon Lis 08, 2010 12:32

Quetzal czyli Kukiełka :P z 3 listopada:



i z towarzyszką zabaw Nirvaną

Miewa się świetnie. Jest spokojną, delikatną i baardzo zrównoważoną szczurką, która uwielbia spać, najchętniej na plecach ze sterczącymi nogami do góry lub na boki :lol:
Jest długa i ma taki też pyszczek. Kontrastuje to z jej okrągłym (ale nie jest tłusta) brzusiem :serducho:


Anomalia, co z Quickiem?
I co u reszty rodzeństwa?

harpoonka - Pon Lis 08, 2010 14:43

To może i ja się dołączę :)

Qart:


Qujo:


I Queequeg:


U chłopaków wszystko w porządku :) Rosną, brzuszki im się zaokrąglają ;P Mają taką fajną budowę ciała - są takie nabite, dość ciężkie mimo że nie widać tego może po wielkości ;] Chociaż ostatnio sporo urosły mimo wszystko.
Chłopcy ślą buziaki i pozdrowienia dla rodzeństwa :wink:

Anomalia - Pon Lis 08, 2010 15:33

U nas też dobrze. :wink:
Po dwóch zastrzykach Pink (czytaj Quickstep) jest zdrów jak ryba. ^^
Zrobił się strasznym tłuścioszkiem w porównaniu do brata. Pasuje mu wszystko - czyli bieganie, mizianie, no i czego nie może zabraknąć - jedzenie. :P Floyd jest totalnym przeciwieństwem Pinka. Wszędzie go pełno, ale gdy przyjdzie co do czego, to jest szary jak myszka. Gdy jeszcze latem wychodziliśmy na dwór, Pink spokojnie sobie biegał, za to Floyd czmych po spodniach i już był na ramieniu. :] Chłopaki również pozdrawiają! :)






harpoonka - Pon Lis 29, 2010 20:03

Chciałam powiedzieć, że chłopy zaczęły się wyrabiać na ciepluchne, miziaste kluseczki ;P Pchają się do ręki, jak tylko otworzę klatkę i siedzą naprawdę długo, kiedy drapię za uszkiem ;P Queequeg najbardziej lubi siedzieć na rękach i oddawać się pieszczotom z zamkniętymi oczkami :D
Kocham :serducho:

wuwuna - Czw Gru 02, 2010 14:02

Cytat:

Chciałam powiedzieć, że chłopy zaczęły się wyrabiać na ciepluchne, miziaste kluseczki
Rewelacyjnie! :serducho: :serducho:

A co u reszty wnucząt?

magnes - Czw Gru 02, 2010 14:15

Q uwielbia bawić się z ręką i ma łaskotki. :serducho: Ciągle jest bardzo aktywny, ale potrafi przyjść i usnąć na rękach. Robi śmieszne miny i ma asymetryczne uszyska. :D
Jest ciężki jak na swój wiek, waży 507g.

wuwuna - Czw Gru 02, 2010 14:22

Qillcia jest fantastyczna. Taka delikatna. Nie lubi całusów, ale jest bardzo towarzyska i wesoła. Bardzo fajna z niej dziewczynka :serducho: :serducho:
Anomalia - Czw Gru 02, 2010 14:36

Quill jest ciągle w ruchu, cały czas zaczepia brata naskakując na niego. :) Czasami spryciul otwiera sobie drzwi od mojego pokoju i zaczyna łazić po mieszkaniu. ^^
Quickstep gdy wyjdzie z klatki, chwile posiedzi mi na rękach, trochę pół godziny pobiega i idzie spać za monitor, taki naleśniczek. :serducho: Pomiziać czasami się dadzą obydwa. :wink: Postaram się dzisiaj lub jutro zważyć potworki. :)

Off-Topic:
Macie jakieś argumenty, aby przekonać rodziców do kupna większej klatki? Kiedyś, to może była dobra, ale teraz straszne tłuściochy z nich... Do tego chcę ją kupić za własne pieniądze i za nic nie chcą się zgodzić. ;(



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group