To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - XI OWSR w Olsztynie (21-22 sierpnia 2010) - ważne s10

L. - Śro Cze 02, 2010 20:10
Temat postu: XI OWSR w Olsztynie (21-22 sierpnia 2010) - ważne s10
Mam zaszczyt zaprosić Was na XI w historii SHSRP ogólnopolską wystawę szczurów rasowych :mrgreen: a już 4 wystawę w Olsztynie :)
Wystawę ogłaszam wyjątkowo wcześnie, ponieważ wiem, że jest to okres wakacyjny i niektóre wypady należy planować z wyprzedzeniem.

Wystawa odbędzie się 21 i 22 sierpnia 2010 w Olsztynie.
Miejsce standardowe, czyli hala sportowo-widowiskowa URANIA; ul. Piłsudskiego 44 .

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 LIPCA do 21 LIPCA 2010.
proszę je nadsyłać na mejla: wystawashsr@o2.pl z tytułem "Olsztyn 2010"

Wszystkie opłaty oraz potrzebne dokumenty można pobrać tutaj: http://www.shsrp.yoyo.pl/dok.htm
(wniosek o rodowód - jeżeli szczur jeszcze nie posiada, zgłoszenie, zaświadczenie wet.)
Regulamin wystawy szczurów rasowych: http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?t=271

Cytat:
5. Na wystawy organizowane przez SHSRP mogą być zgłaszane i przyjmowane szczury zarejestrowane w SHSRP lub w uznanych przez SHSRP innych zagranicznych organizacjach. Szczury nie zarejestrowane mają warunkowe prawo uczestnictwa, zostają ocenione przez sędziego, jednak nie biorą udziału w konkursach, nie mogą też otrzymać nominacji do championatu.
5a. Przez szczury niezarejestrowane mające prawo uczestnictwa rozumie się szczury mające nieznanych przodków, pochodzące z działających prawnie źródeł (np. sklepy zoologiczne), a także przypadkowych, niezaplanowanych miotów . Nie mają możliwości brania udziału w wystawach SHSRP szczury zakupione lub uzyskane z hodowli karmowych, nie działających legalnie hodowli szczurów, a także z celowych miotów domowych. Zapisu tego nie stosuje się do szczurów, które zostały wpisane do WKR

[...]

7. W wystawach i pokazach uczestniczyć mogą tylko szczury zdrowe, posiadające zaświadczenia od lekarza weterynarii z datą nie starszą niż dwa dni przed wystawą. Szczury chore, kalekie, szczurzyce będące w widocznej ciąży nie mogą uczestniczyć w wystawach. W przypadku, gdy właściciel nie zastosuje się do tego przepisu, sędzia powinien wyprosić z wystawy lub pokazu wystawcę wraz ze wszystkimi jego zwierzętami.


Zapraszam nie tylko wystawców, ale także jako zwiedzających wszystkich szczurmaniaków :D
Zabawa zapowiadaj się przednia :DD

DOJAZD na teren wystawy:
http://www.mpkolsztyn.pl/site/index.php
rozkład wg. soboty i niedzieli.

z dworca można dojechać prawie wszystkim.
jeśli wsiadamy w 2,3,26,31, to wys. przystanek (dworcowa przychodnia)
jeśli w 28 to wys. przystanek (hala urania).

taksą jak jechać to najlepiej dzwonić na (1)9688; (1)9668, bo najtańsi.

to jakieś 5 minut kiedy niema korków, a wątpie aby takowe były w łikend.

również blisko jest na starówkę jakieś 10 minut (licząc zatrzymywanie sie na przystankach)
dojechać można na starówkę 5,20,24,25,34(wsiadacie na przystanku po stronie dworca, wysiadacie na przystanku koło teatru Stefana Jaracza)


BILETY MPK
(jednorazowe)
bilet ulgowy to 1,20 zł
a normalny 2,40zł
(nie ma biletów czasowych, wsiada sie kasuje i można jechać autobusem do końca trasy)

(dniowe)
ważny przez 24 godziny od godziny skasowania norm. 9,00 ulg. 4,50
na 3 kolejne dni norm. 18,00 ulg. 9,00
(kasujesz raz i od momentu skasowania liczysz 24 h bądź 3 dni)

Wystawa się może odbyć dzięki uprzejmości C4C Olsztyn.

Cola - Śro Cze 02, 2010 20:26

nie wybacze wam tej daty! ;(
wuwuna - Śro Cze 02, 2010 20:31

Jeden z sędziów melduje swoją obecność. Możecie się już bać, będzie ostro :DD
baradwys - Śro Cze 02, 2010 20:31

jeśli fundusze pozwolą to będę :) (czyli jakoś 80%)
EpKee - Śro Cze 02, 2010 20:36

No już wiem ile trwa podróż do Olsztyna :P To zapewne się zjawię z częścią Elementarza :D
Mao - Śro Cze 02, 2010 20:46

Będę, jeśli tylko wszystko będzie OK z moją reprezentacją :D
L. - Śro Cze 02, 2010 21:38

Off-Topic:
Cola, ja też, bo omija mnie Coke. ale coś za coś.

Anonymous - Śro Cze 02, 2010 21:41

Mój ukochany Olsztyn. Uwielbiam te wystawy. :serducho:
Bel - Śro Cze 02, 2010 21:44

no to się szykujemy ;) kto nas przygarnie? :P
nezu - Śro Cze 02, 2010 21:47

bede, choc tylko towarzysko ;)
gratis - Śro Cze 02, 2010 21:56

nezu, :serducho:

My będziemy, ale w baardzooo przyciętym składzie, jak bardzo okaże się po Cieszynie.
Olsztyn jest dla mnie bardzo pechowy ^^ więc nie wezmę więcej jak 3, nie patrzy mi się kolejnej wystawy spędzac u weta. :P

marlena85 - Śro Cze 02, 2010 22:01

ja też się melduję, jeśli tylko moje panny będą zdrowe :] hmm nawet moja przyszła eNeczka zdąży podrosnąć do młodzieżówki
Azi - Śro Cze 02, 2010 22:01

ja przyznam, ze nie wiem. Raczej nie. Wtedy mam urlop i chyba gdzieś wybędę.
baradwys - Czw Cze 03, 2010 08:58

oj nie... jak nezu się zapowiada to stanę na uszach...
L. - Czw Cze 03, 2010 16:38

co do noclegu to hotelowicze mają już upatrzony hotel Gromada ;p który jest krok od dworca, ze 3 przystanki od wystawy i tyle samo od centrum miasta. poza tym słynne stały się już imprezy piątkowe w gromadzie :P i "rezydencja henioków, słucham ?" 8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group