To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - X Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Cieszynie

Małpa - Wto Cze 01, 2010 21:48

Ja też chcę! :P Będzie kundelkowo-juniorska kategoria? Marzy mi się wystawić moich śmierdzielków :) :mrgreen:
Nakota - Wto Cze 01, 2010 21:49

Zgłoszenie na wystawę: http://wyslijto.pl/files/download/tbhrnb6w7a

komosa, zapytaj o dużą ilość szczurów :P

baradwys - Wto Cze 01, 2010 21:52

Nakota, dziękujemy :* przerzucę sobie do 1 postu :)

Małpa, kundelki mają tylko jedną kategorię :)

zuuzuushii - Wto Cze 01, 2010 21:52

aaaaaa! na pewno ja też pojadę... zwłaszcza, że na Olsztyn się nie wyrobię.
Już nie mogę się doczekać...
ale się trochę boję, bo to tak daleeeeekooo... będziemy wykończone padnięte i w ogóle pewnie nie skorzystamy z uroków tej wystawy... ale i tak się cieszę:)
kiedy trzeba akademik zarezerwować ?
ktoś chce z nami w pokoju? Będzie milej :mrgreen:

baradwys - Wto Cze 01, 2010 21:58

zuuzuushii, akademikiem zajmuje się komosa, pokoje pewnie nie są za wielkie. Daleko nie macie :) tylko troszkę dalej niż do mnie :P
Małpa - Wto Cze 01, 2010 22:01

Ale fajnie!
Już się doczekać nie mogę. Teraz tylko wybłagać u rodziców zgodę, ale to nie będzie chyba aż takie trudne. Mam mocne argumenty :P

agacia - Wto Cze 01, 2010 22:04

Szkoda, ze akurat będę na praktykach pod Poznaniem :(
zuuzuushii - Wto Cze 01, 2010 22:05

Shy_Lady napisał/a:
tylko troszkę dalej niż do mnie
:lol: :lol: :lol:
aha jasne :lol: :lol: :lol:

Nakota - Wto Cze 01, 2010 22:05

Już się nie mogę doczekać! 18-nastka spędzona wśród szczuromaniaków, na wystawie szczurów :D

Co tam, że będę mieć pociąg z trzema przesiadkami :roll:

Kuzyn - Wto Cze 01, 2010 22:07

Ale lipa. W ten wekend jestem pod Łodzią. A tak chciałbym zobaczyć jak wyglądają szczurki na pokazach.
baradwys - Wto Cze 01, 2010 22:08

Nakota, rusz głową wstrętna babo!! masz bezpośredni z Wroca do Rybnika wiesz? a potem można się z kimś zabrać bo coś mi się widzi że i tak pojedziemy na 2 auta :P

z resztą http://forum.szczury.biz/...p=450715#450715

Małpa - Wto Cze 01, 2010 22:32

Dalej nie mogę pobrać tego wstrętnego, upartego zgłoszenia!
baradwys - Wto Cze 01, 2010 22:37

Małpa, wyślij więc PW do mnie z mailem to Ci wyślę... przecież pisałam żeby pisać do mnie, już mam pełną dokumentację.
kameliowa - Wto Cze 01, 2010 23:44

O matko jak daleko :( Katowice wydawały mi się odległe, a Cieszyn to już w ogóle konieć swiata :( szkoda bo bardzo chciałabym wpaść na taką wystawę. Nie planujecie może bliżej centrum Polski? :)
gratis - Śro Cze 02, 2010 07:18

Off-Topic:
Nakota, yyyy, a ja myślałam, że Ty starsza jesteś niż 18 O_O Na upartego mogę świętowac razem z Tobą, moje zacne 17 jest tydzień później :P


Liczyłam, liczyłam i się doliczyłam, cała moja młodzież w tygodniu przed wystawą kończy 20 tygodni. Świetna sprawa. Więc nas będzie ok. 6-7 w zależności od kondycji stada, moje zgłoszenie pójdzie dopiero w lipcu (wolę Ci dosłac zgłoszenie troszkę później, niż żebyś miała nas wykreślac z przyczyn technicznych - uwierz mi, tak jest lepiej. :) )

No i Cieszyn bliżej niż Olsztyn. :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group