To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - X Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Cieszynie

Bel - Pon Lip 26, 2010 15:02

Shy_Lady, a to u Leksany norma :P jak mi się rozgaduje na gg to komp się wiesza :P
Leksana - Pon Lip 26, 2010 18:14

oj... a ja zawsze myślałam że milcząca tym razem bede... tylko jmi ni jak nie wychodzi :P :mrgreen:
Nakota - Pon Lip 26, 2010 23:50

Co wy się czepiacie Leksany? Ja tam bardzo lubię jak się rozgaduje i gada jak reklamodawca na targu czyt. szczuromaniak na wystawie reklamujący swoje szczury, żeby potem zgarnęły tytuł "szczura publiczności" :D

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 00:22 ]
Czeszki z nagrodami:

Zdjęcie ze strony hodowli Ddus

Od lewej: Olga, Barbora, Michaela, Eva (Ddus, Percy, Iletis, Bebecha)

Leksana - Wto Lip 27, 2010 01:05

przynajmniej ty jedna mój mały Transporterku Na Kota :*
Bel - Wto Lip 27, 2010 01:06

Leksana, ja cię kocham i ty to wiesz :P
baradwys - Wto Lip 27, 2010 09:39

Olga Ddus Vašťáková napisała
Cytat:
MORAVÁCI V POLSKU
není to tak dávno,co se konala výstava v Olešné.Naše chovatelské stanice-BEBECHA,DDUS,ILETIS A VON PERCY posbíraly poměrně hodně cen a cestou domů v autě zazněl povzdech ,, to zas budou drby" a uvaha,zda nenavštívit výstavu v zahraničí,abychom si dokázaly,že naše zvířata jsou opravdu dobré. A jako na zavolanou přišlo pozvání zůčastnit se výstavy v Polsku. Samozřejmě jsme hodně zvažovaly, protože výstava byla dvoudenní, ovšem zvířata jsme si na noc mohly vzít domů,takže jsme s radostí odeslaly přihlášky a výstvy se zůčastnily.
Atmosféra byla skvělá a polské chovatelky velice přátelské.Jazyková bariéra mezi námi nebyla a debaty byly naprosto úžasné oni polsky my česky a přesto jsem si rozuměly.
Posuzovaní bylo přísné a na na náš vkus poměrně dlouhé. malou vadou na kráse to,že zvířata šla na posuzovatelský stůl snad desetkrát a nosičky občas prohodily zvířata, dokonce se jim podařilo prohodit samce v americké a ruské modré.

materiał pochodzi z profilu Olgi na facebooku.

Nakota - Wto Lip 27, 2010 10:17

Shy, przydałby się jeszcze tłumacz, bo nie wszystko idzie zrozumieć :P

Czy ktoś wie czy Czeszki mówiły, że może chciałyby przyjechać do Wrocławia? No i kto jedzie do Úvalno? :D

baradwys - Wto Lip 27, 2010 10:31

Nakota, jak wrócę od weta dobrze? Ale z kontekstu można duuuużo wyciągnąć :)
najważniejsze jest to co jest pogrubione :)

temat Wrocławia to nie tu :P

osoby jadące do Úvalno deklarowały się na wystawie :)

a i zakochałam się w tym zdjęciu :)
http://cz.fotoalbum.eu/po...506310/00000041

Nakota - Wto Lip 27, 2010 10:39

Shy, jasne, że można, ale nie wszystko :)

Wiem, że nie tu, ale wy wiecie czy Czeszki się na Wrocław deklarowały :P

wuwuna - Wto Lip 27, 2010 13:53

Po udanej wystawie w Oleśnie wracając samochodem plotkowały sobie o swoich świetnych zwierzętach i stwierdziły, że można by to sprawdzić gdzieś za granicą.
Postanowiły udać się do Polski, a że wystawa blisko, więc jak ulał wszystko pasowało, martwiły się tylko, że to aż dwa dni.
Wysłały wnioski i przyjechały i się bardzo pozytywnie zadziwiły. Po przyjęliśmy ich bardzo gorąco, a atmosfera była super uroczysta i nie było bariery językowej o co się obawiały.
Ich zdaniem, mamy rygorystyczne ocenianie.
Małą wadą było (i tu nie do końca wiem o co jej chodziło), ale chyba właśnie o częste oglądanie zwierząt do porównać bez tej dezynfekcji?

Przypomnę, że szczury które u nas wygrały m.in Cuki, Cerny (bracia) podostawały u nich na wystawach noty nie mniejsze niż 97. Było nawet 98,5.
Ładne miękkie sierści prezentowały, uszy wyprasowane i ciemne kolory futra. Bez tłuszczu, były ładnie zbudowane.
Ja oceny na czeskich wystawach tych braci zobaczyłam dopiero wczoraj. Ale identycznie ich typują sędziowie czescy. Bo Cuki gurował kilkoma punktami nad bratem identycznie jak u nas.

U nas dostały dużo niższe.

Xabea i ta silverkowa ruska panna bisowa też tam (za granicą) kosiły większość nagród, więc nie ma się czemu dziwić.

L. - Śro Lip 28, 2010 03:35

http://www.gazetacodzienn...p=wwiad&id=4191
na końcu filmiku są szczury i gratisowy szczur z gratis w roli głównej :mrgreen:

a na wp.pl potraktowali nas jak jedzenie dla kotów :/

gratis - Śro Lip 28, 2010 09:01

Cytat:
Nie ma nic przyjemniejszego niż kocie mruczenie? Hodowcy mogli tego dnia zadbać o zadowolenie swoich pupilów kupując dla nich rasowe szczury z towarzyszącej wystawy.



Eeee? :shock:

babyduck - Śro Lip 28, 2010 09:23

Dajcie linka na wp, bo nie mogę znaleźć.
gratis - Śro Lip 28, 2010 09:56

http://wiadomosci.wp.pl/g...1a9a1&_ticrsn=5
Mao - Śro Lip 28, 2010 09:59

Nie wiem, jak można napisac coś takiego -.-
Kompletny brak szacunku dla osób, którzy jednak szczury traktują jak przyjaciół - tak samo, jak kociarze koty :/ Chyba pozwolę sobie wysłac jakiegoś maila...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group