To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - X Ogólnopolska Wystawa Szczurów Rasowych w Cieszynie

baradwys - Nie Lip 25, 2010 18:17

http://picasaweb.google.p...KrOg4zyvPzWowE#
mam nadzieję, że link działa :)
gdzieś pomiędzy powinien być filmik :P

Anonymous - Nie Lip 25, 2010 19:26

W ogóle nie kojarzę większości ludzi ze zdjęć :shock: . To Czesi? Jak im się podobało w ogóle?
wuwuna - Nie Lip 25, 2010 19:45

Ren napisał/a:
To Czesi?
Dokładnie. :D

Czeszki będą nas już zawsze odwiedzać. :)

Anonymous - Nie Lip 25, 2010 19:56

Cytat:
Czeszki będą nas już zawsze odwiedzać. :)

Zgarnęły nagrody to się nie dziwię :P

Bel - Nie Lip 25, 2010 20:12

Jak to zawsze :shock: to kiedy się wbijamy na wystawę do Czech :P ?
mrófka - Nie Lip 25, 2010 20:21

jej jak ja żałuję, że nie mogło mnie tam być :|
ale cieszę się, że wystawa udana jak po zadowolonych minach na fotkach widać :)

believe_86, ponoć za dwa tygodnie chyba :>

Leksana - Nie Lip 25, 2010 21:32

ja też dziekuję wam wszystkim - Pani organizator, Paniom Sędzinom oraz wszystkm - było popostu faaaantastycznie :) Czeszki faktycznie chyba już nas nie opuszczą :D believe_86 niektórzy wybierają się do pragi :)

[ Komentarz dodany przez: Niamey: Nie Lip 25, 2010 21:48 ]
Błąd ortograficzny poprawiony

Bel - Nie Lip 25, 2010 21:39

Leksana, ja też chcę ;(
Nakota - Nie Lip 25, 2010 21:41

Dziękuję wszystkim za świetne towarzystwo, Leksanie za nocleg, a madzook za podwózkę. Kocham was dziewczyny :mrgreen:
Czeski były świetne, tak samo jak ich szczury :serducho: I widziałam mamusię mojej Sikorki :-P

I sama mam ochotę do Prahy się wybrać :DD

klaraurs - Pon Lip 26, 2010 09:57

A ja pozwolę sobie zgłosić pewien postulat. Może jestem leniwa i nie chce mi się szukać po wszystkich tematach, ale można by na przyszłość wraz z listą zwycięzców dodawać fotki delikwentów? Chętnie bym sobie obejrzała te najpiękniejsze okazy szczurów zebrane w jednym wątku :mrgreen:
gratis - Pon Lip 26, 2010 10:20

Klaraurs - tego na pewno nie będzie :P Przy wypisywaniu szczurów wygranych jest dużo zachodu, zdjęcia są przeważnie na picasie, wszystko da się znaleźc :)

Dziękuję ślicznie! :DD
Podobało mi sie bardzo. I chociaż była to kameralna wystawa, to uważam, że obecni ludzie wykonali "swoją" robotę w 100% i nikt się nie nudził, było pełno rozmów, śmiechów i uśmiechów.

Zainteresowanie ludzi było przeogromne i słyszało się czasem telefony zwiedzających "przyjeżdżaj na wystawę w Cieszynie! Jest wystawa SZCZURÓW!!"
Duuuużo głosów na szczura publiczności. W ogóle fantastycznie.

Coś komuś nie pasuje? :P
Moje szczury pozgarniały całkiem ładnie. Łysy został najlepszym łysym, Vold najlepszym czarnoksiężnikiem, a Leto szczurem w masce. Nie potrafię się jeszcze przestac szczerzyc :D

madzial13 - Pon Lip 26, 2010 10:24

gratis, urosłam z dumy 5 centymetrów i idę wycałować Rege :mrgreen:
madzook - Pon Lip 26, 2010 10:36

Bardzo wszystkim dziękuję za wspaniałe towarzystwo :* Bawiliśmy się naprawdę świetnie :D

Z moich szczurów jestem bardzo dumna: Alandir z rodu bakłażanów został najlepszym rexem, Chiharu drugim najlepszym standardem sierstnym :DD

quagmire - Pon Lip 26, 2010 10:38

Ja tam zwłaszcza gratuluję braciszkowi - Voldiemu :mrgreen:
baradwys - Pon Lip 26, 2010 14:59

Zdecydowanie największą gwiazdą wieczoru była Leksana, która peplała cały czas :)
Faktycznie śmiechy było naprawdę duuuużo :) co wprowadzało na prawdę świetną atmosferę :)
raz jeszcze dziękuję, dziękuję, dziękuję wszystkim przybyłym :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group