To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot kontrolny N of Anahata -28.05.10- rez. s.6, fotki s.17

Nakasha - Pią Mar 11, 2011 14:38

Iva, mama miotu, ma złośliwego guza. W związku z tym Noel traci prawa hodowlane, ani miot I, ani miot N nie mogą być rozmnażane.

[ Dodano: Wto Kwi 12, 2011 12:46 ]
Uzupełniam informacje dotyczące zachowania i zdrowotności szczurów z naszej hodowli. ;) Prosiłabym więc o wysłanie mi na maila hodowli, nie PW! krótkiej notatki w formie odpowiedzi na poniższe pytania. To nie musi być wywód na kilka stron A4, ale proszę chociaż o kilka zdań. ;) Chodzi o szczurki, które jeszcze żyją, jak i o te, które już odeszły…

W temacie maila najlepiej umieścić literkę miotu, tak będzie mi łatwiej wszystko segregować. Niektóre osoby same z siebie regularnie piszą mi co słychać u wnuków, czytam też forumowe tematy, ale wolę mieć wszystko ładnie opisane, aby nie było wątpliwości. :)


1. Imię szczurka:

2. Data urodzenia:

3. Zachowanie
- w stosunku do ludzi:
- w stosunku do szczurów:

4. Zdrowie i choroby
- choroby serca:
- choroby neurologiczne:
- ropnie:
- guzy (jakie):
- inne:

5. Data śmierci:

6. Przyczyna śmierci (wyniki sekcji):

Bel - Sob Maj 28, 2011 00:13

Wszystkiego najlepszego N-ki !!! :urodziny:



wushu - Pon Maj 30, 2011 18:35

wysłałam maila
Bel - Pon Maj 30, 2011 19:20

ooo właśnie.. też właśnie wysłałam ;)
Karena - Pon Mar 26, 2012 11:49

W związku ze zmianami wprowadzanymi na forum, temat został przeniesiony.
Bel - Pon Maj 28, 2012 09:31

Wszystkiego najlepszego :urodziny: :DD
quagmire - Pon Maj 28, 2012 09:44

Wszystkiego najlepszego szalone eNki :D
Nakasha - Pon Maj 28, 2012 12:01

Wszystkiego najlepszego! :) :)
Pućka - Pon Maj 28, 2012 12:55

Sto lat! :)


IgIg - Pon Maj 28, 2012 22:08



Wieczny niszczyciel ścian Newton pozdrawia swoje rodzeństwo i życzy dużo zdrowia z okazji 2 urodzin :D !

Pućka - Śro Lis 28, 2012 00:46

Nasze N-ki kończą dziś 2 lata i 6 miesięcy!:D Nemo trzyma się całkiem nieźle, miał dziś oczyszczanego ropnia na lewej pachwinie, poza tym oczka, uszka, płuca czyste, zęby zdrowe, serce jak dzwon (aż się pani dr zdziwiła, jak usłyszała jego wiek:) :mrgreen:
Oli - Śro Lis 28, 2012 01:02

Numero dzisiaj też na przeglądzie był i poza coraz gorzej działającymi łapkami jest w pełni sprawny :)

:urodziny: dla rodzeństwa

Nakasha - Pią Lis 30, 2012 14:24

Najlepszego! :urodziny:
Nakasha - Pią Gru 28, 2012 18:01

Kochani, chciałabym sporządzić aktualny spis zdrowia szczurków z moich i Ren miotów. ;)

Niektórzy z Was regularnie do mnie piszą i bardzo Wam za to dziękuję. :)

Niestety nie miałam czasu, a bywało że możliwości, aby wszystko na bieżąco zapisywać. :oops: Teraz do końca stycznia mam w pracy urlop i czas, aby to porządnie ogarnąć. Dlatego, bardzo Was proszę, o ponowne (lub po raz pierwszy, jeśli jeszcze nie pisaliście) przekazanie mi informacji o szczurkach: jeśli żyją jak się mają, na co chorowały, jeśli zmarły, na co zmarły i kiedy. Chodzi mi o dane od początku 2012 roku.

Najchętniej na maila, bo duża ilość Pw powoduje skasowanie najstarszych.
anahata_rattery@interia.eu

lub w temacie miotu.

Z góry Wam dziękuję. :)

Pućka - Wto Maj 28, 2013 09:15

dziś 3 :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group