To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

O szczurach ogólnie - Szczur a jazda samochodem

harpoonka - Sob Cze 26, 2010 23:57

Nie wiem jeszcze, czy bedzie klima ;P Zalezy, jakim samochodem bedziemy jechac, ale powinna byc... Wiec faktycznie sprawa goraca rozwiazana. Nie pomyslalam o tym wczesniej ;]

To pozostaje tylko dylemat: klatka, czy transportery?

Mao - Nie Cze 27, 2010 23:18

My mamy samochód bez klimy i na wakacje wyruszamy do punktu B wieczorem, a do punktu C w nocy. Zawsze sposób, tylko trzeba mieć kierowcę, który nie zasypia za kierownicą :P
Mangusta - Śro Cze 30, 2010 20:14

ja bym nakryła szczury mokrym ręcznikiem, jechanie w nocy jest zbyt niebezpieczne.
Martuha - Czw Lip 01, 2010 11:12

Moje szkraby podczas jazdy zawsze smacznie śpią,nie widać by się stresowały zbytnio.Ja zazwyczaj biorę je w malej klatce żeby miały przewiew,połowę klatki wykładam wilgotnym ręcznikiem,no i oczywiście jest klima,bez tego nie wiem czy bym je gdziekolwiek zabrała,może blisko tak,ale dalej już chyba raczej bym nie ryzykowała.
S - Pią Lip 02, 2010 09:27

Mój sposób na upalne dni:duży, przewiewny transporter (pet cargo cabrio) nakryty od góry białą, grubą szmatą (taka jak do mycia podłogi). Dodatkowo czarne przyklejane zasłonki do okna.
Jeżeli otwieram okna, to kartonową zasłonka chronię transporter przed przeciągiem.
Klimatyzacji nie mam - niewystarczająca moc silnika.

Mangusta - Pią Lip 02, 2010 09:40

Off-Topic:
klimatyzacja nie jest zależna od mocy silnika tylko od modelu samochodu i dodatkowego wyposażenia. Klimatyzator i tak ciągnie z akumulatora. Sorry, musiałam.

S - Pią Lip 02, 2010 09:45

offtopic:
da się dokupić klimatyzację i zamontować (opel corsa), ale straci na mocy na tyle, że będzie mnie wkurzać.[size=9]
[/size]

polegalu - Nie Lip 04, 2010 23:20

MOje ciurki jeżdzą bardzo często chyba nie przepadają za tym, ale nie mają wyjścia :P
Jogi - Pon Sie 02, 2010 00:22

Za dwa tygodnie zabieram dwa szczurcie z AR w bardzo dluga i meczaca (nie tylko dla nich :wink: ) podroz. Mianowicie bede je przewozic samochodem z Polski - do Irlandii :roll: Moze mi ktos powiedziec, jak przygotowac sie do takiej podrozy? Transporter itd? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group