To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] [*] 11 ślicznych maluszków i starszy huskulek :)

Izunia789 - Wto Lip 26, 2011 21:59

http://imageshack.us/phot.../dscf1501q.jpg/
asia030984 - Śro Lip 27, 2011 13:14

przykro mi...
[*]

Izunia789 - Czw Wrz 08, 2011 22:27

5 września odeszła mama tego pięknego miotu..Niwunia moja....:(.. Nie wygrałyśmy z nowotworem...straszny ból;( [*]
H. - Nie Gru 04, 2011 23:09

Przykre wieści z Katowic:

Cytat:
Hej.
Czarny (ten białego koloru) umarł. Dzisiaj rano, jak otworzyłam klatkę przyczołgał się do mnie i położył się na udzie i wyraźnie go coś bolało.Wczoraj był normalny.Był jakiś większy, ale myślałam, że najadł się za dużo( bo wczoraj poczęstowałam go kukurydzą-jego ulubioną przekąską) i go brzuszek boli. Siedziałam z nim pół godziny i głaskałam. Wydawało mi się, że mu się poprawiło , to go zostawiłam na kilka godzin, bo musiałam gdzieś wyjść na kilka godzin. I kiedy wróciłam to był już martwy. I taki jakby rozpłaszczony.Większy. Nie wiem co się stało. Nie szukałam nigdzie odpowiedzi, bo na razie nie daję rady. Matka przypuszcza, że jakiś wylew, bo jak przyszłam leżał taki cały jakby płaski. Najgorsze, jest to, że nie byłam przy nim i nie potraktowałam tego poważnie. Zostawiłam go. Może dało się go uratować. Strasznie mi go brakuje. Zostałam sama z Białym. On dobrze się trzyma. Rano był smutny wyraźnie, jak Czarny leżał mi na udzie, ale teraz wydaję się funkcjonować normalnie. Może jeszcze nie czuję samotności. (...)

Izunia789 - Śro Gru 21, 2011 13:00

:( (( [*] przykro mi... taki młodzik i już w niebie:(... Biega sobie z Mamusią Niwką i siostrą Haschinką:(... trzymaj się:(
Tygrys - Śro Gru 21, 2011 13:46

[']['][']
olencia_150 - Pią Kwi 06, 2012 19:28

Starszak Danio/Django też już u mnie nie biega. 11.03 wet powiedział że nowotwór i skaza krwotoczna więc uśpiliśmy go. Schudł bardzo przedtem.
Izunia789 - Pią Lis 29, 2013 10:56

(*) dla moich małych odchowanków.. w końcu kinder niespodzianki:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group