To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] 17 szczurków husky w nowych domach

susurrement - Nie Lut 26, 2012 15:05

stasimalgosia, bardzo mi przykro :glaszcze: trudny czas dla Was ostatnio przyszedł.
Adeline - Nie Lut 26, 2012 15:32

:( :glaszcze:
cytryn007 - Pią Kwi 06, 2012 15:51

w niedzielę szczurkai skonczyly 2 latka! dużo zdrowia dla wszystkich, bardzo żałujemy, że nie możemy swiętować razem z resztą :(
Oli - Nie Kwi 08, 2012 17:17

ja dopiero dziś wróciłam do domu i dziś będziemy świętować :urodziny:

Oliver czuje się średnio, bo ma chore serce i leki teoretycznie pomagają, chociaż przy jakiś mocniejszych wrażeniach ma zadyszkę :? ale ogólnie dobrze sobie radzi jak na kundelka w tak zacnym wieku :)

stasimalgosia - Wto Kwi 10, 2012 22:43

Eduardo 2 urodziny świętowała przy odtłuszczonym serku. Niestety mimo zażywanych od dawna leków serce pracuje coraz gorzej.

dudzia - Wto Kwi 10, 2012 23:28

a ja szukałam tego tematu w prima aprilis i znaleźć nie mogłam :)
U Agatki zdrówko dopisuje i apetyt również, kondycja całkiem niezła :) Ostatnia wizyta kontrolna nie wykazała niczego niepokojącego, a dziewucha waży 390 g :mrgreen:

majlena - Wto Kwi 10, 2012 23:37

Eduardo, najlepszego i duuużo zdróweczka i kolejnych dwóch latek
klimejszyn - Śro Kwi 11, 2012 11:57

moje 'maluchy' mają się dobrze, kondycja dobra, zdrówko też, jedynie Amonkowi zrobił się ropień, z którym walczymy.
Mucha321 - Nie Kwi 22, 2012 22:57

20 kwietnia Oliver, którego adoptowała Oli odszedł za TM, został uśpiony. Jako że Oli nie ma możliwości napisania tutaj o tym poprosiła mnie o pomoc.

Cytuję.

" Oliver od jakiegoś czasu miał chore serce, które przestało reagować na leki. W poniedziałek jechałam z nim do lecznicy właściwie już po to, by go uśpić, ale dostał szansę. Niestety steryd, który powinien działać przez ok. 5 dni przestał pomagać mu po 2 dniach. Wraz w wetką podjęłam decyzję o eutanazji. Zostawiłam go na sekcję, której wyniki pewni jutro będę miała. Gdyby było coś dodatkowego niepokjącego to dam znać. "

cytryn007 - Pon Kwi 23, 2012 10:00

bardzo nam przykro, ale jak na kundelka to i tak miał długie życie.
kasia_w - Pon Kwi 23, 2012 15:04

Widzę, że coraz więcej haszczaków nas opuszcza... :( Bajka jak na swój wiek czuje się ok, chociaż widać, że starość postępuje :/ Niedługo czeka nas kontrola u weta.
stasimalgosia - Nie Maj 13, 2012 09:31

(*) dla Olivera

W nocy z 11 na 12 serce Eduardo poddało sie i przestało pracować. Odeszła we śnie, na swoim ulubinym hamaku.

ziew - Nie Maj 13, 2012 12:55

stasimalgosia,
Jestem pewien, że Eduardo przeszła przez Tęczowy Most z wesołym tupotem małych stópek... Chłopaki nie płaczą, ale akurat nikogo nie ma w domu, więc mogę.

klimejszyn - Nie Maj 13, 2012 14:39

eh, przykro czytać... :(

u mnie Ares i Atirka są nadal, mają się dobrze. Atirka z serduszkiem gorzej, na lekach, Ares okaz zdrowia, jest radosny, z samiczkami szaleje jak młodziak.

susurrement - Pon Maj 14, 2012 18:06

stasimalgosia, tulę Was mocno :glaszcze: za dużo tej śmierci ostatnio u Was.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group