To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

hefi - Pią Cze 08, 2007 09:19

:) dzieki za podpowiedzi... Postaram sie w weekend w miare możliwości czasowych cosik pomodernizować :P :)
PALATINA - Pon Cze 25, 2007 21:11

Chłopaki maja powiększona klatuchnę!!!!! :mrgreen:
Sama własnymi rękami zdewastowałam moją Savic Freedy (z bólem serca ją cięłam :( ), wycinając w niej dziurę, żeby przyłączyć szynszylówkę 70tkę, ale efekt jest super! :lol1:

Większa klatka ma wymiary 80 x 60 x 50 cm, a mniejsza 70 x 55 x 40 cm.
Jak na 4 szczury, to chyba będą mieć przestrzennie 8)



devilline - Pon Cze 25, 2007 21:27

PALATINA, i to jaką :D
Podoba mi się, o :)

PALATINA - Pon Cze 25, 2007 21:31

devilline,
Dopiero tam weszli i się rozglądają. :lol1:
Bonsai jeszcze jej nie widziała, bo jest gdzieś na mieszkaniu i nie mogę jej znaleźć. :evil:

apsik - Pon Lip 02, 2007 21:31

A to moja klatka. Szczurków jeszcze nie ma-będą w sobotę :-)
Jakość zdjęcia trochę kiepska, ale może doradzicie co jeszcze tam zamontować? Napewno dojdą kolby, jest u góry jeden hamak i tunel z rękawa.Brakuje rury, ale czy jest potrzebna?


proszę o umieszczanie zdjęć w postaci klikalnych miniaturek, falka

myszka145 - Czw Lip 12, 2007 20:10
Temat postu: Klateczka dziewczynek
A oto klateczka naszych dziewczynek :) ...



proszę o umieszczanie zdjęć w postaci klikalnych miniaturek, falka

Ratata - Czw Lip 12, 2007 20:50

Myszka145 wystrój na prawdę super, skąd ta biała rura?
Czy półeczki są polakierowane? Jeżeli nie, to radziłabym to zrobić jak najszybciej ;)

Natalia - Pią Lip 13, 2007 10:07

myszka, klatka świetna :shock: .
Asaurus - Wto Lip 31, 2007 17:42

Nowy apartament Eldira:



Na wyposażeniu:

półka z drabinką, nogawka, kokos, koszyk na miskę, poidło, papierowe ręczniki, polarki, koszulka i pełna obsługa 24h/dobę.

Natalia - Wto Lip 31, 2007 18:33

Asaurus, fajna, jake ma wymiary?
Asaurus - Wto Lip 31, 2007 20:05

50 x 28 x 25 wys.

Layla, ciekawe bo to pierwsza klatka nie interzoo z kratką. Chociaż widzę że zapięcia do kuwety warto wymienić na metalowe ale poza tym wygląda nieźle.

Natalia - Śro Sie 01, 2007 10:37

Asaurus, nie za mała :shock: . Chyba że Eldir ma cały czas ją otwartą ;) . Ale to już ty wiesz najlepiej.

EDIT: sorki, no przecież :oops: .

falka - Śro Sie 01, 2007 10:39

Natalia, to jest dla Eldirka rodzaj izolatki i schronienia, bo ma problemy ze zdrówkiem.
AngelsDream - Śro Sie 01, 2007 13:04

Eldir jest z niej przeszczęśliwy - wydaje mi się, że taka klatka to znakomity wybór dla szczurów takich jak on - chudych [przez świnkowe odstępy by przelazł] i z zanikiem mięśni w tylnych łapkach - ogólnie polecam bardzo.
Asaurus - Śro Sie 01, 2007 13:13

Natalia, Jak na jednego 260g szczura to jest akuratna. Starsze chłopy nie przepadają za wyłażeniem z klatki, tymbardziej jak mają problemy z chodzeniem. Poza tym w mniejszej, bardziej ściśniętej i zamkniętej przestrzeni szczury się dużo bezpieczniej czują psychicznie. Najważniejsze to dobranie klatki do wieku, stanu zdrowia i charakteru danego malucha, także ta sama klatka dla zdrowego młodego szczura byłaby stanowczo za mała.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group