To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

limomanka - Śro Sie 21, 2013 22:57

jancia:
angelus napisał/a:
mam tylko dwa szczury, myślę, że trzecia też nie zrobi wielkiej różnicy.
:wink:
jancia - Śro Sie 21, 2013 23:02

limomanka, oj tam oj tam, mały szczegół :)
jolaada - Czw Sie 22, 2013 12:41

Nareszcie dotarła i zachwyca. Zarówno nas- ludzkich obsługiwaczy, jak i szczurze użytkowniczki :mrgreen:


Dziękujemy Emi2410 :serducho:

Emi2410 - Czw Sie 22, 2013 12:43

jolaada, super! :mrgreen:
angelus - Czw Sie 22, 2013 13:34

jolaada, Jak kiedyś rano się obudzisz i nie będziesz miała w klatce tarasów i tej super kuwetki to obawiam się, że to będzie moja sprawka :P Co to za kuweta w ogóle? Moje baby by pewnie w tym spały, ale co tam.
Super klata :)

mmarcioszka - Czw Sie 22, 2013 13:38

jolaada, super, Jenny jest barszo fajna :serducho:
jolaada - Czw Sie 22, 2013 21:39

angelus, ta kuweta, to wspomnienie po toddy roll, była w zestawie. Klatka zmieniła właściciela, ale kuwetkę zostawiłam :wink:
mmarcioszka - Pią Sie 23, 2013 19:57

Moja woliera z każdej strony :)
Co prawda jeszcze ze starymi, trochę zjedzonymi hamakami, ale nowe będą dopiero za tydzień :P


jolaada - Pią Sie 23, 2013 20:23

mmarcioszka, i znów chciałabym być Twoim szczurem :mrgreen:
mmarcioszka - Pią Sie 23, 2013 21:03

jolaada, bez przesady :oops: Musiałabyś mieszkać z paskudami - jeśli chcesz, to zapraszam :D
Vaco - Pią Sie 23, 2013 21:21

mmarcioszka, czemu mi się wydaje że ten cały zielony sputnik jest "normalny", a te zielono-czerwone jakieś mega-strasznie-olbrzmie? :P
http://i1300.photobucket....zpsf3cb92ac.jpg
edit: albo na odwrót, ten cały zielony jakiś mniejszy :P


Tak ogólnie to raj :serducho: Ale ja jestem zbyt leniwa do sprzątania takiego raju :oops:

mmarcioszka - Pią Sie 23, 2013 21:25

Szczurówka, tak mam 3 sputniki ;)
Vaco, ten limonkowy na dole jest jednoszczurowy lub dla małych szczurów, a te czerwono-zielone są zwykłe, kilkuszczurowe :P
Sprzatnie to 1,5h ze zdjęciem hamaków, wrzuceniem do pralki i powieszeniem nowych ;)

pszczoła - Pią Sie 23, 2013 23:56

mmarcioszka, ranisz sputniki! Jak można wieszać je bokiem?! ;(

Mnie by bolało samo patrzenie na te sputniki :P ale poza tym klatka przecudnie kolorowa :serducho:

Oluś - Pią Sie 23, 2013 23:57

pszczoła, oj tam, jak ja swojego zawiesiłam bokiem to szczury były zachwycone. Wyobrażasz sobie cztery szczury upchnięte w tak zawieszonym sputniku? :lol:
Ninek - Sob Sie 24, 2013 13:21

Moja Trufelka potrafi wypaść z normalnie zawieszonych sputników. Z takimi by się zabiła :P To wyjątkowo sierotowaty szczur, początkowo nawet nie potrafiła się wspinać w małej klatce. Do dzisiaj regularnie 'odpada' z prętów :lol:


Śliczna woliera :serducho: Ale jak pomyśle o sprzątaniu to przestaje mi się podobać ;)

Dalsza część tematu tutaj



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group