To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - Nasze klatki vol. 1

mmarcioszka - Sob Kwi 20, 2013 23:34

Nietoperrr..., ślicznie, szczególnie te fioletowe mebelki na tle żółtej ściany :serducho:
majlena - Nie Kwi 21, 2013 03:03

Nietoperrr..., ale mnie ucieszyłaś swoim postem. Już jakiś czas tu cicho było. Prawda, super kontrast mebelków ze ścianą.
Uwielbiam to, że w perfekcie można tak pudełka ustawiać międzi ścianą a półką :serducho: mam pytanie. Bo kupiłam dawno temu takie pojemniki, jak masz w klatce te mniejsze dwa, fioletowe i nie pamiętam, gdzie je kupiłam. Nigdzie teraz nie mogę ich znaleźć. Wiesz może, gdzie można je nabyć?
I już zapomniałam, jaka ta klatka jest piękna bez osiatkowania.
Śliczna i jak zwykle Twoje mebelki zachwycają.

limomanka - Nie Kwi 21, 2013 08:54

A ja mam nowy wystrój dla dopiero połączonego i w większości odchudzanego stada:

mmarcioszka - Nie Kwi 21, 2013 23:02

limomanka, k kolorowo :D
limomanka - Pon Kwi 22, 2013 12:14

mmarcioszka, nie ma to jak wrzucić wszystkie koszyki i wszystkie wyprane hamaki do jednej klatki - lubię taki misz-masz :D
nimka - Nie Cze 16, 2013 17:43

Nowe zdjęcia obecnych klatek wszystkich moich szczurów:

Klatka zielono-fioletowa (Czesia, Arianny, Pchełki i Cynthii - w kolejności hierarchii którą sobie obecnie ustaliły, chyba :| tzn. w mojej ocenie to jest dobra kolejność):


Klatka niebiesko-żółto-szaro-zielona (Stefana i Diany, ale one w ogóle nie walczyły o hierarchię, więc nie wiem jaka kolejność ;) raczej jednak Stefan alfą):


i klatki razem, jak to wygląda na co dzień stojąc w pokoju:


Aha, Cynthia niedługo będzie kastrowana, więc jak tylko zagoi się po kastracji będę ją łączyć ze Stefanem i Dianą, żeby po równo było ;)
Diana jest kastrowana.
Stefan nie - bo mu zdrowie nie pozwala (być może początek problemów z przysadką).
Czesiu też jest kastrowany. Samiczki, które z nim mieszkają jeszcze nie (tzn. Pchełka nie będzie w ogóle, bo ma pozapalne zmiany w płucach).

Off-Topic:
Samiczki i tak już zamierzam wszystkie, które można, kastrować. Wystarczy mi jeden gruczolak sutka u 2-letniej ukochanej samicy. Po usunięciu guza jej się zdrowie popieprzyło totalnie i obecnie nie żyje... Także już będę kastrować wszystko, jeśli zdrowie będzie pozwalało.

klimejszyn - Wto Cze 18, 2013 18:38

dotarł do nas toddy roll 150 :D
wieeelka. wiedziałam, że ta klatka będzie duża, ale nie, że taki gigant :D stoi w salonie póki co, bo nie mieści mi się do pokoju w miejscu, w którym planowalam ją postawić :mrgreen:
na surowo w porównaniu z moim niemałym psem:

i baaardzo wstępnie urządzone (zdjęcie zrobiłam kamieniem, bo aparat padł), dojdą jeszcze tarasy, tunele, sputniki i co tam się nawinie - ale dopiero jak szczury się połączą i będę mogła perfecta rozbroić :D

cornflakegirl - Wto Cze 18, 2013 21:36

klimejszyn, cudo :) szczuraski będą się miały jak pączki w maśle :D
limomanka - Wto Cze 18, 2013 21:47

wow :D Fajnie się to musi urządzać. Czekaj - 150 oznacza, że ma na długość 1,5 m? :shock:
klimejszyn - Nie Cze 30, 2013 18:10

limomanka, tak, 152cm długości :D dlatego mówię, że na zdjęciu nie widać jakie to wielkie :D

ja się nie mogę doczekać aż połączę szczury i zacznę urządzać.... :serducho:

[ Dodano: Nie Cze 30, 2013 18:06 ]
klatka urządzona i zamieszkana :mrgreen:




lepakkomies - Nie Cze 30, 2013 18:40

klimejszyn, ekstra :) A co to i skąd takie fajne, robiące za barierkę na tarasie? :mrgreen:
klimejszyn - Nie Cze 30, 2013 18:43

lepakkomies, ten płotek? jest w oryginalnym zestawie :D fajna sprawa, bo nie muszę się bać, że mi Abu dziadzio spadnie :D
nimka - Nie Cze 30, 2013 21:39

Klatka CUDNA! :serducho: A ile sprzątania będzie :mrgreen:
mmarcioszka - Pon Lip 01, 2013 13:45

Bardzo fajna klatka :)
Anonymous - Śro Lip 03, 2013 15:51

Ale Wielka :D
Na pewno kiedyś zasponsoruję mojemu przyszłemu stadku coś w ten deseń :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group