To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa czy pokaz??

Małpa - Pią Kwi 16, 2010 16:07

Pokaz... Bliżej i jednodniowy. Na wystawę do Cieszyna mama się nie zgadza...
Niamey - Pią Kwi 16, 2010 17:43

Wystawa, lepszy termin. No i lepiej wystawa niż pokaz. Aha, a jeśli nie będzie czeskiego sędziego, to czescy wystawcy będą zapraszani?
baradwys - Pią Kwi 16, 2010 17:45

Niamey, jeśli wystawa się odbędzie to oczywiście zapraszani będą wystawcy z Czech ;) (wystawcy czyt. hodowcy, bo do wystawców nie mamy kontaktów ;) )

I mogę oznajmić że będzie to zwykła krajówka ;)

Bel - Pią Kwi 16, 2010 18:43

Ani wystawa ani pokaz.Wybaczcie ale za każdym razem organizowana jest w p...du daleko.To,że osoba jest zmotoryzowana nie znaczy,że chce wydawać 400zł na benzynę na jedno czy dwudniowy wypad.Może lepiej spróbować coś zorganizować w centralnej Polsce tak aby każdy miał mniej więcej po równo.
L. - Pią Kwi 16, 2010 18:44

Off-Topic:
believe_86, do Olsztyna w cale tak daleko nie masz ;]

Bel - Pią Kwi 16, 2010 18:46

L., jeśli Olsztyn to jestem za ale sorry nie cieszyn.Jakoś sobie nie wyobrażam by ktoś z Olsztyna np Ty :P jechał przez całą Polskę.Nie wyobrażam sobie również wyprawy z ogonami z tak daleka czy nawet z Wawy.Wiem,że przez całą podróż śpią ale mimo wszystko.Jestem przeciw :P
baradwys - Pią Kwi 16, 2010 18:49

believe_86, widzisz a Śląsk jeździ to Olsztyna... i też najbliżej nie ma i nie marudzi ^^
szczerze to nie będzie Cię bo jest Ci za daleko i tyle wystarczy... Będą pewnie inne wystawy bliżej Ciebie więc nie rozumiem po co te żale że za daleko...

edit>
przecież nie ma przymusu przyjazdu...

Bel - Pią Kwi 16, 2010 18:51

Shy_Lady, jakie żale?chciałaś argumentów za i przeciw to przedstawiam.Zauważ,że w Katowicach byłam,w Olsztynie również.
To nie o to chodzi,że jest jakiś przymus bo naprawdę bardzo chętnie bym przyjechała ale za koszt dojazdu jest po prostu kosmiczny.

Nakota - Pią Kwi 16, 2010 18:53

believe_86, nie wszystkim da się dogodzić. Osobiście dla mnie Cieszyn jest okay, ale np. Olsztyn jest już za daleko, dlatego wolę wybrać się na wystawę do Cieszyna. Zresztą, przyjazd na wystawę nie jest obowiązkowy, prawda? :)

Sprawdzałam dojazd i wcale nie jest taki zły, choć prawda, muszę się przesiadać. Termin mi bardzo odpowiada, więc wciąż jestem za wystawą :mrgreen:

gratis - Pią Kwi 16, 2010 19:08

Wystawa. Mam nadzieję, że będę miała wolne łikendy jeśli dostanę pracę, ale cieszy mi się twarz straszliwie na samą myśl :DD
baradwys - Pią Kwi 16, 2010 19:51

Off-Topic:
gratisie z taką ilością szczurów to dam Ci bana chyba :P

gratis - Pią Kwi 16, 2010 20:06

O, dzieciaki wtedy by już chyba były w dorosłych :DD
baradwys - Pią Kwi 16, 2010 20:07

gratis, to masz już mega bana ^^
zuuzuushii - Pią Kwi 16, 2010 20:35

believe_86, zawsze można się zrzucić na benzynę i dzielić koszty po połowie :>
baradwys - Pią Kwi 16, 2010 20:38

zuuzuushii, ja jadąc do Olsztyna zapłaciłam nawet nie połowę tego co believe na benzynę z tym że jechałam pociągiem, z przesiadką... Jechałam w zimę a tu macie lepszą sytuację bo jedziecie latem ;)
Na sierpniowy Olsztyn też się wybieram też pociągiem.
Jak się chce to się da :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group