To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Klatki i wyposażenie - szczurzy pokój

baradwys - Nie Kwi 11, 2010 19:10
Temat postu: szczurzy pokój
Dziś wyjechały moje tymczasy (zostały tylko Tygrysowe) i szukam czegoś co można wsadzić szczurom do pokoju by oryginalnie urządzić dzieciakom wybieg. Myślałam o ustawieniu kocich drapaków ale przy kilku stadach jest to totalnie niemożliwe. Czy macie jakieś pomysły co można do takiego pokoju włożyć?
tomcio524 - Nie Kwi 11, 2010 19:35

Moim zdaniem dobrym pomysłem jest jest zrobienie czegoś w stylu "szczurze osiedle" z kartonów np. po mleku :)
baradwys - Nie Kwi 11, 2010 19:38

tomcio524, ale One nie są trwałe... Ja muszę mieć coś trwałego i łatwego do utrzymania w czystości ;) mam już tylko 3 stada i po każdym musiałabym umyć wszystko ;)
kociarnia - Nie Kwi 11, 2010 20:00

Coś z plastiku w takim razie... Lubią wodę? Może kuwety z wodą i z jakimiś pływającymi przysmakami? A pod to worek foliowy żeby nie pochlapały? Tylko bałabym się,czy się nie zaziębią bo jest tak średnio ciepło,ale jak byś je potem wytarła?
baradwys - Nie Kwi 11, 2010 20:09

kociarnia, ja mam piece kaflowe więc mam tak ciepło jak tylko chcę mieć :P
woda to nie jest najlepszy pomysł bo mam parkiet na podłodze...

kociarnia - Nie Kwi 11, 2010 20:20

No to zostają tylko kosze na śmieci,to jest to co paskudy kochają najbardziej :P
Julita - Nie Kwi 11, 2010 20:34

Jak miałam szczurka to w pokoju pozawieszałam grube liny i drabinki zrobine z patyków (np. z półki na szafę z szafy na komodę ) taki tor przeszkód. Można też zrobić huśtawki, rury pcv też się świetnie nadadzą. Tylko Spaiki nie załatwiał się poza klatką chyba że na trawie albo jak musiał. Potrafił wytrzymać do 3 godz, dlatego ze spokojem nosiłam go w torebce :mrgreen:
Niamey - Nie Kwi 11, 2010 21:55

Julita, a nie masz jakichś zdjęć tego pokoju?
Nakasha - Pon Kwi 12, 2010 00:29

Można zbudować coś z plastikowych klocków dla dzieci, lub kupić gotowe, niewielkie plastikowe domki dla dzieci. ;)
Isis - Pon Kwi 12, 2010 16:50

a ja znalazłam coś pięknego :D

Tutaj też może coś znajdziesz :)

Niamey - Pon Kwi 12, 2010 17:08

Isis, ciekawe rzeczy są w tej klatce, np. jest kółko do biegania - z komentarzy wnioskuję, ze nazywa się silent spinner i jest popularne. Fajne są też duże plastikowe domki z kilkoma wyjściami (0:12)
tu więcej zbliżeń: http://www.youtube.com/wa...feature=related

baradwys - Pon Kwi 12, 2010 17:10

a coś bardziej wybiegowego?? bo co mi po klatkach ładnie zapchanych :( skoro moje szuje śpią na wybiegach? bo nudzi Ich bieganie po podłodze
Isis - Pon Kwi 12, 2010 17:17

Tu masz wybiegowy śmietnik :)
baradwys - Pon Kwi 12, 2010 17:23

Isis, wszystko pięknie i ładnie ale ja mam 3 stada i nie nadążę myć wszystkiego tego między wybiegami ^^
Isis - Pon Kwi 12, 2010 17:35

Zawsze mozesz wybrać jedną rzecz, która wpadła Ci w oko. Nie mówie żebyś zaraz cały pokój przerabiała :P mi sie spodobały te półeczki czy koszyczki jadna na drugiej plastikowe.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group